Tom 4

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » śr gru 08, 2010 6:19 pm

wataken pisze:Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni. :)
Normalnie wierzyć mi się nie chce. Ale w takim razie czekam z niecierpliwością. Miło by było, gdyby udało mi się dostać tomik przed Gwiazdką :D Pamiętam, że drugi kupiłam jakoś 29 grudnia (jak tylko się pojawił) i potem czytałam w sylwestra... xD

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » sob gru 11, 2010 9:25 am

To kiedy 4-ty tom tyrafi do sklepiku?
Bo już trochę długo jest w tej drukarni ^^'

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » sob gru 11, 2010 10:21 pm

spodziewaj sie na poczatku stycznia

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » czw gru 16, 2010 11:23 am

A kiedy zostało napisane że tom 4 jest w drukarni? Bo wogle nie mogę tego znaleźć.

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » czw gru 16, 2010 2:15 pm

Kyle pisze:A kiedy zostało napisane że tom 4 jest w drukarni? Bo wogle nie mogę tego znaleźć.
wataken
Administrator
Wysłany: Pią 03 Gru, 2010

Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni.

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » czw gru 16, 2010 9:19 pm

Kyle pisze:A kiedy zostało napisane że tom 4 jest w drukarni? Bo wogle nie mogę tego znaleźć.
Tak. Normalnie wystarczyło zajrzeć stronę wcześniej <facepalm>

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 18, 2010 11:46 pm

Właśnie.
Także, może skończycie z nabijaniem postów i wrócicie do tematu.
I tak, wiem, że tomu 4 jeszcze nie ma, ale to znaczy, że nie macie nic więcej do powiedzenia nt. tomu 3? :wink:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz gru 19, 2010 10:47 am

4 tom już wyszedł jak widzę tylko na stronie nie ma info, już można zakupić w komikslandii
Obrazek

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » ndz gru 19, 2010 4:32 pm

Akiho pisze:4 tom już wyszedł jak widzę tylko na stronie nie ma info, już można zakupić w komikslandii
K... Jeżeli to prawda to zajo =D> Nie ma to jak być dobrze poinformowanym -_-

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn gru 20, 2010 11:57 am

W sklepie gildii jeszcze nie mają, a tylko tam kupuję swoje komiksy :\ No nic, mam co do poczytania na okres świąteczny, to Wampirzyca Karin będzie na później. Ale fajnie, że udało się jednak wyrobić przed świętami ^^

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » pn gru 20, 2010 1:49 pm

WhiteWarrior pisze:Tak. Normalnie wystarczyło zajrzeć stronę wcześniej
A noś. Ale głupek ze mnie. Sorry, nawet nie zauważyłem że to druga strona tematu.
Akiho pisze:4 tom już wyszedł jak widzę tylko na stronie nie ma info, już można zakupić w komikslandii
W takim razie jestem bardzo wnerwiony i czuję się oszukany przez wydawnictwo. Kiedy wykupywałem prenumeratę spodziewałem się że otrzymam tom jako pierwszy, przed empikami, matrasami i wszelakimi innymi księgarniami.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn gru 20, 2010 5:24 pm

Zapewne wysłali prenumerate, tylko nie napisali jeszcze tego na stronie... Często im się to zdaża. Na yatta.pl też już jest Karinka.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn gru 20, 2010 8:22 pm

Prawdopodobnie do wszystkich wysłali w tym samym czasie, a wszelkie opóźnienia spowodowane są przez pocztę / kuriera ;-)

Cassiak
Status: Offline

Post autor: Cassiak » pn gru 20, 2010 9:14 pm

Niestety, dziś pisałam na gg do wydawnictwa i prenumeraty wyślą dopiero jutro, czyli we wtorek. Więc to, czy ktoś dostanie tom przed Świętami (co jest wątpliwe :/) będzie zależeć tylko od szybkości poczty :/ Trochę mnie wkurzyli, że dopiero jutro, ale co my mamy do gadania...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn gru 20, 2010 10:08 pm

Ja i tak kupuje w matrasie ;) Więc jeden pies. Spokojnie, może jeszcze dojdzie, ja dziś dostałam paczkę wysłaną w czwartek :)

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » pn gru 20, 2010 10:44 pm

A ktoś był w komikslandii? Bo info jest od dobrych paru dni, ale jak byłem w niedziele to jeszcze nie mieli... :/ Więc jak ktoś będzie wiedział, że tom 4 jest w komikslandii to proszę o info ;]

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » wt gru 21, 2010 9:29 pm

Kużwah, no wiedziałam, że nie zdążę. A chciałam to mieć przynajmniej przed sylwestrem.
W każdym razie, teraz będę z niecierpliwością czekać aż pojawi się w matrasach i empikach.
Chyba, że jest szansa, że trafi do nich do 27 *.*?

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » śr gru 22, 2010 8:43 pm

Tomik dostępny już w komikslandii, więc za pare dni pojawi się w empikach ;]

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » czw gru 23, 2010 10:34 pm

Ehh... Jak zwykle brak informacji. No cóż, trza pomęczyć telefonicznie Kobayashich z waneko :twisted:

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » czw sty 06, 2011 1:36 pm

Na stronie Waneko jest napisane, że 5 tom ma wyjść w marcu, 6 w czerwcu, zaś 7 (ostatni z serii) we wrześniu ^^
Chociaż nie wydaje mi się, by z wydawaniem mangi poszło aż tak dobrze to i tak się cieszę, że wrezcie zapowiedzi Waneko sięgają do końca serii :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości