Tom 4

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
WhiteWarrior
Status: Offline

Tom 4

Post autor: WhiteWarrior » pt paź 29, 2010 8:06 pm

Jako że w temacie o 3 tomie nikt nie pisze już, to chyba czas zacząć czekać na tom 4 i gdy już nam będzie się wydawać, że premiera tuż, tuż dostać rozczarowującą informacje o przełożeniu terminu :P

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt paź 29, 2010 9:21 pm

Obstawiam styczeń 2011! Na grudzień jest zdecydowanie za dużo tytułów do wydania, więc trzeba to rozłożyć na kolejne...

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob paź 30, 2010 5:28 am

OgóreKiszony pisze:Obstawiam styczeń 2011!
:shock: Optymista...
Raczej przełom luty-marzec :P ...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob paź 30, 2010 1:11 pm

te wszystkie premiery w grudniu mają być na Wanekonie, czyli pod koniec grudnia. W normalnej sprzedaży pewno dopiero w nowym roku. A patrząc się na to, że VK 4 wyjdzie teraz w terminie, jestem dobrej myśli ;)

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » sob paź 30, 2010 7:50 pm

Ine-chan pisze:
OgóreKiszony pisze:Obstawiam styczeń 2011!
:shock: Optymista...
Raczej przełom luty-marzec :P ...
Ja bym obstawiał nawet kwiecień 2011 i nie wcześniej. To nie byłoby w stylu Waneko :P

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz paź 31, 2010 12:39 am

ostatnio ładnie się wyrabiają z terminami więc może nas zaskoczą na co bardzo liczę :oops:
Obrazek

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » ndz lis 14, 2010 7:49 pm

Ine-chan pisze:
OgóreKiszony pisze:Obstawiam styczeń 2011!
:shock: Optymista...
Raczej przełom luty-marzec :P ...
chyba 2012 roku :)

ja stawialbym bardziej na maj-czerwiec lub wrzesien 2011 - przestalem wierzyc we wszelkie "wczesne" terminy.

I tom - marzec 2009
II tom - grudzien 2009
III tom - wrzesien 2010

milosc krok po kroku, mimo iz ma mniej stron tez jakos regularnie nie wychodzi: styczen i marzec/2009 oraz styczen i wrzesien/2010

Special11
Status: Offline

Post autor: Special11 » ndz lis 21, 2010 11:46 pm

Na stronie waneko jest zaplanowany tom czwarty na grudzień 2010, a skoro jest też tom trzeci wpisany we wrześniu i rzeczywiście wtedy był to chyba powinno być niedługo za grudniem.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn lis 22, 2010 2:37 pm

Special11 pisze:Na stronie waneko jest zaplanowany tom czwarty na grudzień 2010, a skoro jest też tom trzeci wpisany we wrześniu i rzeczywiście wtedy był to chyba powinno być niedługo za grudniem.
Taaa... tylko jeśli dobrze pamiętam, to pierwotny termin 3-go tomu był ustalony na marzec... i oczywiście pojawił się w zapowiedziach... następnie przez niezwykle niefortunne "zbiegowisko okoliczności" tomik był regularnie przesuwany, aż udało się go wydać we wrześniu :roll: ... jeśli tom 4-ty wydadzą do połowy stycznia, to będę bardzo, ale to bardzo zaskoczony... oczywiście pozytywnie (pod warunkiem, że całość będzie solidna, dla mnie ważniejsza jest jakość - nie termin)...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob lis 27, 2010 11:00 pm

Można już podziwiać okładkę 4 tomu i zapoznać się z opisem :)

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

"Teraz ja jestem tobą... A ty jesteś mną". Jaka okaże się tragedia rodzinna Usuiego? Czy rozłam jaki wprowadziła w stosunkach Usui - Maaka uda się naprawić? W tym tomiku dużą rolę odegra również Maki - wierna przyjaciółka Karin. Do czego doprowadzi jej namiętna chęć pomocy? Pojawi się także nowa postać...I ona też trochę namąci... ;)
nic tylko czekać :)

Special11
Status: Offline

Post autor: Special11 » pt gru 03, 2010 2:18 am

We are waiting for you :]

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt gru 03, 2010 2:48 pm

Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni. :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pt gru 03, 2010 9:53 pm

wataken pisze:Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni. :)
:shock:
To czekamy.

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » pn gru 06, 2010 8:03 pm

wataken pisze:Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni. :)
Przepraszam, ze uzyje tego tematu, ale moge zapytac, czemu do Olsztyna mangi trafiaja z takim opoznieniem? 3ci tom pojawil sie okolo 15go pazdziernika, kiedy Krzych_Ayanami chwalil sie swoim tomem juz 2go pazdziernika.
Nie jest to pierwsze opoznienie - az zaczalem zamawiac przez internet (juz 3ci raz sie przejechalem i dostalem prawie po miesiacu od zamowiania - wiecej nie skorzystam z waszego sklepiku) - co u licha sie dzieje?
5go tomu "Miłości" w dalszym ciągu nie ma, chociaż w waszym sklepiku jest od okolo 2 tygodni, a i ponoc mozna bylo ja kupic na B-Xmass Conie - tydzien temu.

Skoro Karin wyladowala w drukarni, pewnie mam sie jej spodziewac w styczniu?

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pn gru 06, 2010 9:21 pm

TaQ pisze:
wataken pisze:Miło nam w takim razie powiedzieć, że 4 tomik "Karin" jest już w drukarni. :)
Przepraszam, ze uzyje tego tematu, ale moge zapytac, czemu do Olsztyna mangi trafiaja z takim opoznieniem? 3ci tom pojawil sie okolo 15go pazdziernika, kiedy Krzych_Ayanami chwalil sie swoim tomem juz 2go pazdziernika.
Nie jest to pierwsze opoznienie - az zaczalem zamawiac przez internet (juz 3ci raz sie przejechalem i dostalem prawie po miesiacu od zamowiania - wiecej nie skorzystam z waszego sklepiku) - co u licha sie dzieje?
5go tomu "Miłości" w dalszym ciągu nie ma, chociaż w waszym sklepiku jest od okolo 2 tygodni, a i ponoc mozna bylo ja kupic na B-Xmass Conie - tydzien temu.

Skoro Karin wyladowala w drukarni, pewnie mam sie jej spodziewac w styczniu?
Dzwoń do nich i upominaj się o swoje. Działanie sklepu waneko jest straszne, a najlepszym słowem, które idealnie wpasowuje się w jego działanie jest: ZAPOMINALSTWO
-_-

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt gru 07, 2010 1:35 pm

Z tego co słyszałam, Waneko ma jakąś umowę z Komikslandią, która mówi, że mają się tam w pierwszej kolejności pojawiać tytuły tego wydawnictwa, a dopiero potem w innych księgarniach, empikach (a tam właśnie kupuje zapewne Krzych). Sprawdziłam swój paragon - Karin kupiłam 16 października i nie robię z tego tragedii.

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » wt gru 07, 2010 6:05 pm

Jak na moje, to cieszę się, że w ogóle mam, a czy dostanę mangę trzeciego stycznia czy osiemnastego, nie robi mi wielkiej różnicy. Co do sklepiku, to napisz do WANEKO na gg, albo zadzwoń do nich :mrgreen: .

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » wt gru 07, 2010 7:25 pm

Sonia pisze:Sprawdziłam swój paragon - Karin kupiłam 16 października i nie robię z tego tragedii.
tez nie robie z tego tragedii, jednakze jesli zamawia sie cos na poczatku miesiaca i od razu wplaca naleznosc, chyba mozna sie spodziewac, ze przyjdzie niedlugo.
no i gdy kupuje sie "z pospiechem", bo przydaloby sie, aby byl na przyszly tydzien (dla przykladu ja mialem kilkudniowy wyjazd, bez dostepu do neta, komorki czy znajomych - wtedy kazda rozrywka jest zbawienna. musialem obejsc sie smakiem, bo tom przyszedl z opoznieniem).

no i ty KUPILAS 16go tom. u nas dopiero sie wtedy pojawil...
kijanka pisze:Jak na moje, to cieszę się, że w ogóle mam, a czy dostanę mangę trzeciego stycznia czy osiemnastego, nie robi mi wielkiej różnicy. Co do sklepiku, to napisz do WANEKO na gg, albo zadzwoń do nich :mrgreen: .
WhiteWarrior pisze: Dzwoń do nich i upominaj się o swoje. Działanie sklepu waneko jest straszne, a najlepszym słowem, które idealnie wpasowuje się w jego działanie jest: ZAPOMINALSTWO
-_-
osoby, ktore wydzwanialy, na bierzaco tlumaczyly opoznienia wysylki. po jaka chorobe mam i ja truc im tylek? zeby dostac taka sama odpowiedz i czekac dalej?

poza tym, nie bardzo juz mnie interesuje sklepik - ani cenowo nie sa konkurencyjni, ani stan tomikow nie jest rewelacyjny (zwykle obwoluta jest pogieta), ani terminowo za bardzo sie nie wyrabiaja. chyba musialbym sie przeprowadzic na wies, zeby oplacalo mi sie kupowac on-line...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt gru 07, 2010 7:33 pm

TaQ pisze:no i ty KUPILAS 16go tom. u nas dopiero sie wtedy pojawil...
Kupiłam w matrasie we Wrocławiu, zaraz po tym jak się pojawił w księgarni (14 jeszcze go nie było).

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » śr gru 08, 2010 4:56 pm

TaQ pisze:osoby, ktore wydzwanialy, na bierzaco tlumaczyly opoznienia wysylki. po jaka chorobe mam i ja truc im tylek? zeby dostac taka sama odpowiedz i czekac dalej?
No to kupuj przez allegro. Najlepiej z jakiejś księgarni, bo WANEKO nawet tam wysyła paczki z opóźnieniem. Wiem, bo czekałam ponad tydzień na priorytet :roll: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości