Tom 3

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » wt paź 05, 2010 8:20 pm

Misaki pisze::P Ileż to się człowiek musi naczekać xD
Nie wiem, ale jak jutro do 15 nie będzie listonosza z paczką to dzwonię o status zamówienia bo to już jest nie lekkie przegięcie. W sklepach już od zeszłego tygodnia, a tu do tej pory nic.

sokolb
Status: Offline

Post autor: sokolb » wt paź 05, 2010 8:20 pm

Misaki jak zamówiłem 2 tom Karin w pre-orderze też o mnie zapomnieli :D Moja dobra rada napisz do nich na gg i się upomnij.

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » wt paź 05, 2010 8:37 pm

3 tomik był genialny ^^
Dobra robota, Waneko!
No i zakończenie genialne - od razu miałabym ochotę 4 przeczytać, będzie trzeba jakoś przeczekać te 5 czy 6 miesięcy...

Misaki
Status: Offline

Post autor: Misaki » śr paź 06, 2010 2:51 pm

Ooo, na gg jeszcze nie pisałam. Dzieki sokolb :)

sokolb
Status: Offline

Post autor: sokolb » śr paź 06, 2010 4:01 pm

Ja zawszę jak chce się czegoś dowiedzieć w jak najkrótszym czasie to piszę na gg.

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » śr paź 06, 2010 6:12 pm

WhiteWarrior pisze:
Misaki pisze::P Ileż to się człowiek musi naczekać xD
Nie wiem, ale jak jutro do 15 nie będzie listonosza z paczką to dzwonię o status zamówienia bo to już jest nie lekkie przegięcie. W sklepach już od zeszłego tygodnia, a tu do tej pory nic.
No, u Ciebie przynajmniej można znaleźć mangi od Waneko, więc nie jest tragicznie - w Olsztyńskim Empiku na półeczkach stoją wyłącznie pozycje od JPFu.
Sam osobiście nie przepadam za zamawianiem mang online, ale od dłuższego czasu jestem do tego zmuszony (niby stosunkowo duże miasto, a czuję się traktowany jak mieszkaniec 100-osobowej wioski).

Swoją drogą - ciekawi mnie, ile czekasz na przesyłkę i czy już ją otrzymałeś.

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » śr paź 06, 2010 8:22 pm

TaQ pisze:
WhiteWarrior pisze:
Misaki pisze::P Ileż to się człowiek musi naczekać xD
Nie wiem, ale jak jutro do 15 nie będzie listonosza z paczką to dzwonię o status zamówienia bo to już jest nie lekkie przegięcie. W sklepach już od zeszłego tygodnia, a tu do tej pory nic.
No, u Ciebie przynajmniej można znaleźć mangi od Waneko, więc nie jest tragicznie - w Olsztyńskim Empiku na półeczkach stoją wyłącznie pozycje od JPFu.
Sam osobiście nie przepadam za zamawianiem mang online, ale od dłuższego czasu jestem do tego zmuszony (niby stosunkowo duże miasto, a czuję się traktowany jak mieszkaniec 100-osobowej wioski).

Swoją drogą - ciekawi mnie, ile czekasz na przesyłkę i czy już ją otrzymałeś.
Z tym istnieniem w sklepach to było tak ogólnie, wiesz premiera od zeszłego tygodnia. U mnie w mieście nie ma ani jednego sklepu, w którym mógłbym zakupić jakikolwiek komiks. Pamiętam ile naczekałem się na kolejne tomy "Wiedźmina", którego celowo tylko dla mnie zamawiali, a trwało to po kilka tygodni.
A jeśli chodzi o czekanie, to zamówiłem w końcówce sierpnia, ale tak naprawdę czekam od zeszłego tygodnia.
To jest chore, dzisiaj dzwoniłem i dowiedziałem się, że osoby od zamówień nie ma i muszę czekać do piątku, bo oni już zaczęli od piątku(czy poniedziałku, nawet nie pamiętam, bo gdy skończyłem gadać przez telefon musiałem się czymś zająć w robocie i połowę zapomniałem) rozsyłać.
Memeje pewnie zapomniały o moim zamówieniu. Pierdziele, jak zobaczę, w jakimś innym sklepie wysyłkowym to wolę zapłacić więcej, ale wiedzieć, że nie zostałem zapomniany.
Cieszę się tylko, że nie zrobiłem przedpłaty.

sokolb
Status: Offline

Post autor: sokolb » śr paź 06, 2010 9:38 pm

A do mnie dziś przyszedł tomik :D Wreszcie po tylu miesiącach czekania. Niestety już na początku rzucił mi się w oczy błąd z tyłu obwoluty (opis tomiku) "...a w dodatku specjalnym wyjaśnia się, jak poznało się mażeństwo Maaka!" No cóż każdemu może się zdarzyć, ale opis tomiku złożony z 8 linijek tekstu powinien być bezbłędnie napisany. Z zawartości zdążyłem przeczytać dopiero pierwszy chapter. Zobaczymy co będzie dalej :P Błędy, czy nie i tak warto bo manga prześmieszna.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw paź 07, 2010 12:28 am

Widać nowa korektorka daje radę ;)

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » czw paź 07, 2010 7:12 pm

Widać nowa korektorka daje radę ;)
Obwoluta rzadko kiedy trafia do korekty...

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » czw paź 07, 2010 8:50 pm

H... Listowy nie przyniósł, także trzeba dzwonić ponownie jak sama chciała, ale jak jutro dowiem się, że nie ma osoby spisującej zamówienia i mam oddzwonić w poniedziałek to chyba nie wytrzymam i przestanę być uprzejmy.
K. mać, zapomnieć o zamówieniu. To już jest talent =D> Pracownicy waneko powinni zgłosić się do "Mam Talent" i w finale przegrać z jakimś gimbusem, który od dzieciństwa był przez chore ambicje rodziców zmuszany do nauki śpiewu.

Misaki
Status: Offline

Post autor: Misaki » czw paź 07, 2010 9:11 pm

Co do olsztyńskiego Empiku się zgodzę. Jestem z Olsztyna i doprowadza mnie to do szaleństwa. Stoją te mangi na półce i kiepsko schodzą, to mogliby sprowadzić coś co by zeszło :/ Mam już dosyć polskiej organizacji...

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt paź 08, 2010 4:31 am

Mirax pisze:
Widać nowa korektorka daje radę ;)
Obwoluta rzadko kiedy trafia do korekty...
No to sugestia: powinny. Pamiętam, że w 1 tomie BL na prawym wewnętrznym skrzydełku też coś nie grało (kołacze mi się brak przecina przy imiesłowie i coś tam jeszcze).

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pt paź 08, 2010 10:52 pm

Quithe pisze:
Mirax pisze:No to sugestia: powinny.
Nie musisz mi tego mówić. Ja często prosiłam, żeby mi przesłali obwolutę mailem, jeśli nie da się jej dołączyć do materiału do korekty. I np bodajże przy pierwszym tomie Karin korekta obwoluty była. Ale powiedzmy przy którymś tomie Yami korektę tekstu ze skrzydełka udało mi się zrobić tylko dlatego, że akurat byłam w biurze. Także nie wicie korektorek, one się naprawdę starają ;)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob paź 09, 2010 3:10 pm

Mirax, skoro z zasady nie idą do korekty, to nie ma za co winić :)
Trzeba przekazać jeszcze jedną sugestię - korekta niusów na stronie (wiem, że ważne jest szybkie wstawienie, ale zawsze można potem poprawić). Sprawdzanie stron wydawnictwa na teście było masakryczne xD

Może maila wystosuję do redakcji. Jutro składam magisterkę do dziekanatu, więc będę miał dużo czasu :D

A, może żeby offtopa nie było. Karin totalnie nie przypadła mi do gustu. Jedyne, co jakoś pozytywnie biło z tej mangi, to postać kolesia, który żony szukał i jego dialogi z młodym detektywem(?).

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » sob paź 09, 2010 9:10 pm

Misaki pisze:Co do olsztyńskiego Empiku się zgodzę. Jestem z Olsztyna i doprowadza mnie to do szaleństwa. Stoją te mangi na półce i kiepsko schodzą, to mogliby sprowadzić coś co by zeszło :/ Mam już dosyć polskiej organizacji...
osobiście mi się wydaje, że problemem z "kiepską chodliwością" mang jest chaos, jaki w związku z nimi panuje. w starej lokalizacji sklepu stały one ciągle w 1 miejscu, a odkąd przeniesiono go (empik) do alfy, to lokalizacja działu m&a zmienia się średnio raz na 3-4 miesiące. w obecnej chwili zajmują one jedną poleczkę na samym dole (okolice stóp) którą ciężko wypatrzeć.

Misaki
Status: Offline

Post autor: Misaki » ndz paź 10, 2010 4:51 pm

W sumie masz rację :) W "starym" Empiku było lepiej. Teraz często coś przestawiają :P

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pn paź 11, 2010 8:41 pm

Przysłali i trzeba przyznać, że nie zawiodłem się ani trochę na zawartości.
Z oficjalnej wersji jaką usłyszałem w piątek podobno mieli tyle zamówień, że przez cały poprzedni tydzień nie zdąrzyli po prostu wysłać :roll: Taaaak. Poczekałem chwilę, bo mieli oddzwonić i i tak się stało, porozmawiałem z szefem :shock: nawet o tym nie wiedząc, dlatego PRZEPRASZAM za moje kłopotliwe pytania.
Czekam na 4 tom.

Misaki
Status: Offline

Post autor: Misaki » wt paź 12, 2010 9:21 pm

A ja się chyba nie dowiem czy mi to wysłali czy nie... Zaczynamy operację "natręt" :D

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr paź 13, 2010 5:55 pm

Misaki pisze:A ja się chyba nie dowiem czy mi to wysłali czy nie... Zaczynamy operację "natręt" :D
Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienia, wynikały (naprawdę :wink: ) z nawału wysyłki. Mamy nadzieję, że wszystkie tomiki dotarły już bezpiecznie do prenumeratorów. Jeśli tak nie jest proszę dać znać na gg.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości