Tom 2

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
ODPOWIEDZ
kotek321
Status: Offline

Tom 2

Post autor: kotek321 » wt sty 05, 2010 4:48 pm

Nareszcie pojawił się 2 tom. Co sądzicie?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt sty 05, 2010 8:11 pm

świetny :) Najlepsza scena była na komisariacie ;)

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » śr sty 06, 2010 6:42 pm

Taaaak. "M-moja cnota dziewicza..." czy jakoś tak to szło. :mrgreen:
Genialne.

Ogółem moim zdaniem poziom raczej nie spadł... A już na pewno nie natężenie wampirzej rodzinki co mnie bardzo cieszy. Zwłaszcza te dodatki o Anju i Renie bardzo mi się podobały.

Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którym pierwszy tomik przypadł do gustu.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sty 18, 2010 9:17 pm

Przeczytałam drugi tomik i bardzo mi się podobał, dowiadujemy się więcej o rodzinie Karin i powoli zaczyna się robić romantycznie ;). Mam nadzieje, że na kolejny tomik nie będziemy musieli tyle czekać:). Ogólnie to nie spodziewałam się, że to będzie taka fajniutka manga :D. Dobrze, że Waneko ją wydało :D

Great Inu
Status: Offline

Post autor: Great Inu » śr lut 24, 2010 12:51 pm

Ogólnie drugi tom był super. Nie podejrzewałem, że ta manga jest taka fajna. Czekam na kolejne tomiki. :D

Krrosu
Status: Offline

Post autor: Krrosu » pt maja 28, 2010 10:14 am

Mam pytanie do tych co czytali tą mangę. Do kogo ona jest bardziej kierowana, do żeńskiej czy męskiej części fanów :)

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pt maja 28, 2010 7:34 pm

Krrosu pisze:Mam pytanie do tych co czytali tą mangę. Do kogo ona jest bardziej kierowana, do żeńskiej czy męskiej części fanów :)
Pomyśl :roll: Sam główny wątek pokazuje do kogo "bardziej" :P
Co nie zmienia faktu, że mnie to nie obchodzi, ważne, że Henry śmieszy :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 01, 2010 4:11 pm

Kierowana może bardziej do żeńskiej części, ale myślę, że i męska część chętnie zajrzy ;)

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » śr wrz 01, 2010 4:30 pm

Kreska mnie tylko trochę denerwuje :? Ogółem można przeczytać, może kupię następne tomiki :P

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr wrz 01, 2010 7:23 pm

Ja kupię... zawsze można sprezentować bratanicy :D ... ale przedtem sam przeczytam, bo dosyć humorystyczne to jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości