Rozważania,spekulacje nt. zapowiedzi i niewydanych tomow;]

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » ndz wrz 20, 2009 9:00 pm

Jeśli, od początku znaczy, ze od początku muszą tłumaczyć, to ja wypadam
Tłumaczyć od początku raczej nie będzie trzeba. Gdzieś powinna leżeć korekta robiona na wydrukach, więc wystarczy z tego przepisać.

Olmer
Status: Offline

Post autor: Olmer » sob gru 26, 2009 1:13 am

No i dostałem wiadomość że 22 grudnia została książka wysłana, a 24 jeszcze z rana dostałem przesyłkę. Nie otwierana czekała z resztą prezentów, teraz pytanie, kiedy trzeci tom? :P

Sakurcia
Status: Offline

Post autor: Sakurcia » sob gru 26, 2009 5:56 pm

Olmer zazdroszczę ci :P . Świetny prezent na gwiazdkę. Ja pewnie 30 grudnia pojadę do empiku i kupię (o ile będzie). Trochę szkoda, że tak późno, ale ważne, że jeszcze w tym roku :D .

[ Dodano: Czw 31 Gru, 2009 ]
U mnie w empiku jeszcze nie ma :cry: .

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » sob sty 02, 2010 10:32 am

Olmer, skoro masz już Karinkę, to możesz napisać, czy w tym tomie jest więcej (bądź tyle samo, co w poprzednim) kochanej wampirzej rodzinki? Czy fabuła raczej skupia się na przygodach głównej bohaterki i jej kolegi (dawno już czytałam i nie pamiętam jak się nazywa ;P...)?

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » sob sty 02, 2010 12:51 pm

Więc może ja odpowiem, bo też już jestem w posiadaniu 2 tomiku.

Wampirzej rodzinki jest moim zdaniem co najmniej tyle samo, zwłaszcza Rena. Ale na temat Kenty a także jego matki też jest dość sporo, poza tym pojawia się też rozwinięcie wątku z poprzedniego tomu (o tej dziewczynie, która ukradła Karin portmonetkę) i jego zakończenie.
Znajdują się tu także dwa dodatki, w zasadzie po jednym na każdy tom. Jeden o Anju, drugi o Renie. Autorka pisze, że odtąd postara się takie dodawać... ja mam nadzieję, że następnym razem będzie coś o rodzicach.
Zdradziłam już chyba dość.... na koniec powiem tyle, że mnie się drugi tomik bardzo spodobał.

W zasadzie jak zaczęłam czytać "Wampirzycę Karin", zdałam sobie sprawę z tego, że w większości mang tego typu rodzice w ogóle jakby nie istnieli...

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » sob sty 02, 2010 2:54 pm

Dzięki za odpowiedź :D . Szczerze mówiąc, to czekanie na wydanie drugiego tomu trochę zniechęciło mnie do tej mangi, ale twój post sprawił, że ciągnie mnie teraz do Empiku XD...

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » sob sty 02, 2010 5:09 pm

Tak, czekać to trzeba było długo.

Tylko że Bóg jeden wie, kiedy to się w empiku pojawi. Jeżeli ma się mozliwość, lepiej zajrzeć do Matrasa, tam drugi tomik był już 29.12.
Empik ponoć płacić nie chce i dlatego ma opóźnienia...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości