Rozważania,spekulacje nt. zapowiedzi i niewydanych tomow;]

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
Anju
Status: Offline

Post autor: Anju » pt maja 22, 2009 10:05 pm

hm... a kiedy wychodzi 2 < a nie 3??> część? a może raczej 2 książeczka bo jest 2w1 a i Anju jest najlepsza;* =D>


Anju

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pt maja 22, 2009 10:46 pm

Anju pisze:hm... a kiedy wychodzi 2 < a nie 3??> część? a może raczej 2 książeczka bo jest 2w1 a i Anju jest najlepsza;* =D>
Ta wypowiedź całkowicie nie ma składu, ładu i sensu

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » sob maja 23, 2009 3:04 pm

Anju pisze:hm... a kiedy wychodzi 2 < a nie 3??> część? a może raczej 2 książeczka bo jest 2w1 a i Anju jest najlepsza;*
Wszystko jest na stronie Waneko w zapowiedziach =='.... Jeżeli wszystko pójdzie z planem, to kolejny tomik Karin będzie w czerwcu. Amen.

Marciano
Status: Offline

Post autor: Marciano » wt maja 26, 2009 11:41 pm

Chciał bym się zapytać o opinie odnośnie tej mangi. ^^

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr maja 27, 2009 1:29 pm

Wystarczy przeczytać temat od początku? :roll:

michal9o90
Status: Offline

Post autor: michal9o90 » sob cze 13, 2009 10:11 am

wy mi lepiej powiedzcie kiedy wkońcu wyjdzie TOM 2, bo zaraz dostanę nerwicy, miałbyć czerwiec a tu juz połowa i nie ma?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob cze 13, 2009 10:28 am

nom, dopiero połowa czerwca jest, czyli wydawnictwo ma jeszcze dużo czasu na wydanie :] Spokojnie, bądź co bądź Karin jest dwa razy grubsza od innych mang Waneko. Znając życie Karinka pojawi się na początku lipca ;)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob cze 13, 2009 12:37 pm

No tylko mnie nie dobijaj, tylko nie dobijaj xD, czerwiec to czerwiec, jak się wkurzę :evil: na wydawnictwo to nie kupię i poczytam wersję w internecie, wkońcu po coś się uczy tego angielskiego.

Już nawet nie chodzi mi o to, kiedy zostanie wydana :roll: , tylko, nie podają żadnych informacji jak idzie proces tłumaczenia itd. a napisać do nich e-maila to mnie (zdaje się) olali. :x

Dobrze , że przynajmniej mam do tego czasu co czytać xD, Skończyłem dopiero 1 Tom SEIMADEN i zabieram się za 2, i czytam w internecie drugą serię Rosario+Vampire. :D

PS: mam nadzieję, że to nie będzie lipiec, bo już ledwo mogę wytrzymać, żeby nie zajrzeć do angielskiej wersjii.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » sob cze 13, 2009 4:33 pm

Ojej ojej, idź się utop z tego powodu że jeszcze nie możesz czytać 2 tomu -_-

michal9o90
Status: Offline

Post autor: michal9o90 » sob cze 13, 2009 10:22 pm

ojej ojej odwal się xD, sorka za taką wypowiedź, ale taka była właśnie moja pierwsza reakcja na twój post, może tobie to rybka, ale nie wyśmiewaj innych osób, nie wiesz jaki ja jestem.

powiem w skrócie, dla wielbicieli piłki, sprawą, życia lub śmierci jest obejrzeniu meczu, a dla mnie przeczytanie tej mangi.

Gdyby to chodziło naprzykład o seimadena (gdyby dopiero był tłumaczony) to mógłbym czekać i rok na następny tom.

Ciekawe, czy jeśli tobie by coś się bardzo spodobało to czy byś nie robił wszystkiego, żeby jak najszybciej to mieć.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob cze 13, 2009 11:22 pm

Pisząc na forum o tym, ze przeczytasz sobie skany, jak nie wydadza juz- teraz!! tego co chcesz raczej nie ma zadnego wpływu :roll:

Uspokojcie sie obaj i rozmawiajcie na temat, inaczej osty poleca.

michal9o90
Status: Offline

Post autor: michal9o90 » ndz cze 14, 2009 4:15 pm

xD, ja nei mowie, ze przeczytam skany jesli nie wydadzą juz teraz, bo oczywiscie poczekam do końca czerwca, ale chodzi mi o to, że nie moge się doczekać i nie wytrzymam i zaraz zajrzę w skany xD.


A zdenerwowany jestem tylko i wyłącznie z jednego powodu, że Waneko olewa klientów, bo mogliby odpisywać na e-maile, które się im wysyła.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz cze 14, 2009 10:12 pm

A ja mowie, zebys takie komentarze i "pogrozki" zachowal dla siebie. Ten temat jest o tomie pierwszym- komentarze, opinie itd. Zamiast marudzic ze ty chcesz juz-teraz moglbys napisac cos konstruktywnego na temat tomu pierwszego :roll:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw cze 18, 2009 8:18 pm

Sheril pisze:A ja mowie, zebys takie komentarze i "pogrozki" zachowal dla siebie. Ten temat jest o tomie pierwszym- komentarze, opinie itd. Zamiast marudzic ze ty chcesz juz-teraz moglbys napisac cos konstruktywnego na temat tomu pierwszego :roll:
a ja powtórzę po raz dziesiąty, że nie mówię, że przeczytam skany jeśli nie wydadzą tomu teraz tylko, przeczytam bo już wytrzymać nie mgoę, jezuu dziekco zrozumum co mówię, nie myl groźby ze zwykłą checią przezcytania mangi ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Po prostu mówię, ze nie moge wytrzymać tej niewiedzy co będzie dalej.


i powtarzam zdenerwowany jestem z jednego powodu, że waneko nie odpisuje na e-maila.

A komentarzy nie zachowam dla siebie, bo jest wolność słowa.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 18, 2009 8:38 pm

Gość pisze:jezuu dziekco zrozumum
Ciekawe kto tu dzieckiem jest =] :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt cze 19, 2009 12:52 am

Gość pisze:a ja powtórzę po raz dziesiąty, że nie mówię, że przeczytam skany jeśli nie wydadzą tomu teraz tylko, przeczytam bo już wytrzymać nie mgoę, jezuu dziekco zrozumum co mówię, nie myl groźby ze zwykłą checią przezcytania mangi ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Po prostu mówię, ze nie moge wytrzymać tej niewiedzy co będzie dalej.
Dziecko, lol, no ok,ha ha.
Czytaj ze zrozumieniem, to po pierwsze. Po drugie, to nie jest temat na twoje jeki, tylko o tomie pierwszym. Waneko rzadko tu zagląda, wiec nie masz co liczyc ze swoim marudzeniem, ze przez to ktos Ci odpisze. Jesli poza tym, napisales im maila w taki sam sposob, jak na forum, to sie nie dziwie, ze ci nie odpisuja.
Poza tym, wolnosc slowa wolnoscia- ale to jest forum i panuja tu pewne zasady. Albo sie do tego dostosowujesz, albo zegnamy ozieble.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt cze 19, 2009 3:09 pm

A ja proszę uprzejmie, nie karmcie trolla/idioty, bo cała sprawa/prowokacja jest nic nie warta. Serio, może Was wkurza, ale dajcie se siana i olejcie, rany. Ziew.

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » pt cze 19, 2009 6:30 pm

eh, napisal koles, ze nie moze sie doczekac wydania 2go tomu, jednoczesnie piszac, ze zzera go ciekawosc i moze przeczytac skany, a wy juz zaczynacie jazde z offtopem, a konczycie na "nie karmic trolla". moze troche spokojniej? a wystarczylo normalnie odpowiedziec na pytanie :/

samego mnie nieco niepewnosc zzera, bo zamowilem tytul w preorderze, a tu wyjazd nad morze mi sie szykuje :/ moglby ktos z wydawnictwa podac nieco dokladniejsze daty premiery - zarowno jpf, jak i waneko stosunkowo czesto (w stosunku do czasopism/gier/branzy filmowej czy muzycznej) zaliczaja obsuwy (a wydaja duzo mniej tytulow). nie daloby rady nieco powazniej podejsc do tematu?
wolalbym przeczytac, ze dany tytul pojawi sie np 1 lipca, zamiast 1 czerwca i mialo miec obsuniecie do 20 czerwca.

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » sob cze 20, 2009 2:09 pm

Wiem, że to pytanie już padło (i nikt na nie nie odpowiedział...), ale czy ktoś orientuje się ile tomów ma "Wampirzyca Karin"? Sugerując się (w moim odczuciu) wybrakowanymi informacjami z neta jest ich 5.... Ale mi się wydaje, że chyba więcej ^^'...

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » sob cze 20, 2009 4:45 pm

14 (czyli 7 podwójnych ;P)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości