Mars tom 14

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Zablokowany
Galadhriel
Status: Offline

Mars tom 14

Post autor: Galadhriel » śr wrz 14, 2005 10:11 am

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie upragniony tom 14ty w orientacyjnych datach wyadania wypada że to dziś mam nadzieje że idąc do kiosku nie zawiode sie:D nie jestem w stanie czekać jeszcze kilka dni chyba że ewentualnie jutro.... umieram bez codwumiesięcznej dawki Marsa!!

Co ja zrobie przecież już niedługo koniec :shock: _-_

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr wrz 14, 2005 1:57 pm

Powinno być dzisiaj, ale jak bedzie później to się nic nie stanie :wink:
Jestem bardzo ciekawa dalszego ciągu
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » śr wrz 14, 2005 2:49 pm

Nie ma jeszcze niestety w kiosku:( szkoda do pt jeszcze wytrzymam ale pon to dla moich nerwów za wiele :wink:

Cierpliwość jest brylantem 8)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 04, 2005 1:35 pm

Dośc ciekawy tom. Niestety nie opuszcza mnie wrażenie ,że cała historia zakończy się źle. Oby jednak me przeczucia były mylne.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw paź 06, 2005 10:11 pm

Nie będe spoilerować tylko się poprostu uśmiechnę^^ i powiem "któż wie jaki będzie koniec" [only me;)] hehe

W każdym bądź razie moja kochana seria dobiegnie końca i mam nadzieje że Card Captor Sakura wyjdzie nie długo żeby ugłaskać zgłodniałego fana :lol: :o HEHEHE BUAHAHAHAAA
ups to nie ten śmiech :lol:

ps. W Marsie podoba mi się strona jak Kira przylepia za mocno Reiowi lepiec:)))) Hehehe to dziewcze też umie pokazać pazurki.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 09, 2005 9:59 pm

Hm,myslalam ze cos bedzie nawiazane z listem z poprzedniego tomu,no coz,moze cos znajdziemy w nastepnym tomie.
Ogolnie tom mi sie podobal,zwlaszcza te ostatnie sceny,bo bardzo na to liczylam :D SPOILER![size=0]tzn ze Rei wrocil do motorow,czulam i wiedzialam,ze nie zrezygnuje ot tak[/size]END OF SPOILER!

Amofe
Status: Offline

Post autor: Amofe » pt paź 14, 2005 8:02 pm

:D Trochę mało akcji. :D Jakoś dziwnie czuję, że ten spokój nie potrwa długo...

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » pt paź 14, 2005 8:56 pm

A mi, niestety, jakoś coraz mniej się MARS podoba... :(
Tzn. kupuję od początku do końca (zresztą, już tylko 15-ty tom na listopad został :P) i jestem wielką fanką, ale mam wrażenie, że zakończenie mnie bardzo rozczaruje - tzn. że pozostanie niedosyt, a tego nie lubię :cry:
Gdzieś tak do 10-go tomu mogłam czytać każdy tomik po trzy razy, a od 11-go przeczytałam raz, potem tylko "obejrzałam obrazki" i tyle... :?
Niedobrze :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 14, 2005 11:56 pm

Mam nadzieje ze jakies niewyjasnione watki w tomie 15 sie wyjasnia no i mysle ze akcja w tomie 15 bedzie na pewno zywsza :wink:

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » ndz paź 16, 2005 12:09 pm

To co napewno będzie kontynuowane w tomie 15tym jest pokazane pod koniec tomu 14go czyli ostatnia str kiedy kira trzyma telefon... ciekawe co widzi :wink: hehehe... (wiemy co widzi prawda?, a raczej kogo^^)

Niestety też się boję że to z listem nie będzie kontynuowane. Niby znam trochę zakończenie bo widziałam skanów parę ale haaa! Nie przeczytałąm opisu tego nie mogłam sobie zrobić^^. W każdym razie pomimo, że były ciekawsze i mniejciekawsze tomy tej serii cieszę się że zaczełam swoją przygodę z Marsem że mogłam uzbierać wszystkie tomy aż do 14ego że razem z bohaterami przezywałam ich perypetie bo to w mangach podoba mi się najbardziej i pragnę podziękowac gorąco Waneko za tę piękną opowieść którą nam zafundowali. Jest prawdziwa bo jest i nudna i ciekawa tak jak to z życiem bywa...:) Od tyle i czekam na upragniony tom 15ty! Big pozdro :D !
Acha Sheril, bądż pewna że tom 15ty będzie naprawdę żywy, to ci mogę obiecać! :wink:

przeedytowalam Ci posta,po co dwa maja byc? :wink: Sher

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 16, 2005 3:47 pm

Galadhriel pisze:To co napewno będzie kontynuowane w tomie 15tym jest pokazane pod koniec tomu 14go czyli ostatnia str kiedy kira trzyma telefon... ciekawe co widzi :wink: hehehe... (wiemy co widzi prawda?, a raczej kogo^^)
Tak jak zreszta myslalam,wiedzialam,ze to nie zostanie tak poprostu zostawione,hyhy :wink:

Acha Sheril, bądż pewna że tom 15ty będzie naprawdę żywy, to ci mogę obiecać! :wink:
Domyslam sie i licze na to :D

co do listu fajnie by bylo jakby bylo jakos to rozwiazane,ale tez boje sie ze jednak nie bedzie,za malo czasu,hyh :|

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 16, 2005 5:43 pm

To co napewno będzie kontynuowane w tomie 15tym jest pokazane pod koniec tomu 14go czyli ostatnia str kiedy kira trzyma telefon... ciekawe co widzi hehehe... (wiemy co widzi prawda?, a raczej kogo^^)
No bo to jest w sumie proste do przewidzenia. :wink: I szczerze wątpię, żeby ktoś się domyslał inaczej.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » śr paź 26, 2005 9:58 pm

Dziekuję Sher za edycję mojego posta :) Troche szkoda że Waneko nie wyda np Eternal Sabbath Soryo Fuyumi... wiem i tak maja wiele na głowie ale czytałam wszystkie skany tej mangi po angielsku i takiej mangi psychologiczno sensacyjnej w życiu nie czytałam. Takie historie najwyraźniej lepiej się tworzy autorce niż mangi shouyo^^ Jak by ktoś chciał przeczytac owe scany oto link: http://manga-fiends.com/?page_id=52

Pozdrawiam!

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości