Anime Mars?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt mar 18, 2005 10:00 am

Maga pisze: Ee nie, popsułabym sobie całą przyjemność z czytania mangi :wink:
No w sumie to fakt. Glupia ja :D Chociaz powiem szczerze, ze ja bym chyba nie wytrzymala i gdybym miala taka mozliwosc przeczytalabym wszystko co mozliwe. Zwlaszcza, ze pewnie nigdy nie bede tego serialu ogladac :)

Michigan
Status: Offline

Post autor: Michigan » pt kwie 01, 2005 1:20 pm

Widziałam ten serial chodz połowe i uwarzam że jest naprawde wyjefajny,troszke inny od mangi ale ogolnie jak by sie mange widziało:) No i Rei na motorku to spoczko widok!

sim
Status: Offline

Post autor: sim » pt lip 15, 2005 10:29 pm

Polecam serial, jak chcecie obejrzec pliki torrent sa dostepny na tej stronie:
http://d-addicts.com/forum/torrents.php ... ype=&sort=

dalia
Status: Offline

Post autor: dalia » pt gru 30, 2005 12:52 am

sim pisze:Polecam serial, jak chcecie obejrzec pliki torrent sa dostepny na tej stronie:
http://d-addicts.com/forum/torrents.php ... ype=&sort=
nie są dostępne! :cry: muszę to obejrzeć, masz może jakieś inne linki?

a ogólnie- co mam wpisać w emule żebby mi to znalazło? bo cisza tam.. :cry: zlituuuujcie się noo.. błagam . :(

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt gru 30, 2005 9:25 am

http://www.animesuki.com/series.php/669.html

Narazie pierwszy odcinek jest przetłumaczony, ale pewnie z czasem bedzie reszta.

Ja sobie czytam mange z ciekawości i powiem, że całkiem ciekawa [a koleżanka mówiła, że nie moje klimaty :D ]

dalia
Status: Offline

Post autor: dalia » pt sty 20, 2006 9:21 am

Dzięki wielkie za linka :D

przetłumaczone, czyli sub angielski mam nadzieję? :wink:

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » śr mar 01, 2006 9:10 pm

Szkoda, że nie ma anime Mars.... ogladanie tego serial jakos nie bardzomi sie uśmiecha....

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » sob mar 11, 2006 3:33 pm

Dlaczego :) wydaje mi się, że nawet bardziej pasuje aktorski... jakoś sobie nie wyobrażam Marsa jako anime :D zbyt życiowy :wink:

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » sob sty 13, 2007 10:00 am

Dzięki za informację, myślę że obejrzę sobie w ferie.
EDIT: Obejrzałam sobie parę odcinków na youtube, fajne, obejrzę sobie wszystko w ferie.

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » ndz maja 18, 2008 3:01 pm

Wlasnie ja wyobrazalam sobie Kire jako blondynke ^^ tez bym chetnie obejrzala ten serial, czemu w naszej telewizji leca same beznajdziejne brazylijskie telenowele oraz nuuudne polskie seriale >< cale szczescie moze uda mi sie to sciagnac torrentem^^ ;p

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » ndz cze 29, 2008 9:38 pm

Przesłuchajcie sobie OST jest superowy ^^

neomenda
Status: Offline

Post autor: neomenda » pn lip 07, 2008 12:53 am

a ja sobie nie posłucham dźwięk mi padł w kompie;p nie wiem czy pamiętacie co było na okładce pierwszego tomu ale było tam coś podobnego "dla dziewczyn powyżej 15 roku życia" ja uważam ze dożo 15latkow w z wyz polubiło by ta mange bo nie zawsze powstaje coś tak życiowego


PS pierwszy post zaliczony;]

Dokeshi
Status: Offline

Post autor: Dokeshi » śr sie 13, 2008 8:25 pm

O oO. Bardziej się spodziewałam anime, ale film na podstawie Marsa, to też fajna sprawa:) Fakt, aktorka, żeby wtopić się w tłum musiała mieć czarne włosy. Gdyby Japonka w tamtych czasach miała blond włosy, no to faktycznie by się troszkę wyróżniała xP.
A Sugihara nie miała mieć włosów ściętych na chłopaka? oO Ale już się szczegółów czepiam xD. Jestem dopiero przy 5 tomie i nie wiem czy chciałabym oglądnąć. Ale z pewnością, gdyby wpadło mi to w łapcie po polsku... xD Aktorzy jakoś mi tak nie bardzo przypadli. Znaczy ładni, szczególnie grającego Rei, ale nie pasują do swoich ról. No może tylko troszkę wcześniej wymieniony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości