Mars10: spełniona miłość:P

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
kleoo
Status: Offline

Mars10: spełniona miłość:P

Post autor: kleoo » pn gru 27, 2004 8:10 pm

ten tomik jest przełomowy i nie mysle tutaj tylko o knotakcie Rei- Kira a przemianie Kiry, bardzo dobrze bo już wytrzymać nie szło, serdecznie pzodrawiam

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt gru 28, 2004 10:20 am

Jak dla mnie to, co sie dzieje w tomie 10 jet naturalna konsekwencja wydarzen z tomu 9, wiec o zadnym przelomie mowic tutaj nie mozemy...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 28, 2004 9:38 pm

Mnie ten tomik zadziwil, ale nie w sensie tych pierwszych stron tylko klimatu :D
Prawdopodobnie dlatego ze Kira wydaje sie teraz inna, a poza tym oni sie tak słodko razem zachowuja *^^*
Buhuhu ja jush chce nastepny XD~~
rei bez ubrania jest przeboski :D~~~~~~

A tak na marginesie :wink:
Sumire i Momo wydały mi sie jakos takie podobneXD

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » śr gru 29, 2004 12:29 pm

Faktycznie są podobne. Mi się 10 tomik podobał nie był w całości zrobiony na poważnie naszczęście było też troche chumoru.

kleoo
Status: Offline

...

Post autor: kleoo » śr gru 29, 2004 12:47 pm

właśnie o to chodzi, ten tomik jest inny pod względem nastroju, Kira sie zmieniła, Rei myśli o slubie(WOW) no i ostatecznie Kira przełamała się (w tym wypadku mam na mysli i aspekt sexulany a co z tym sie wiąze psychiczny) w każdym razie fajnie się czytało 10 tomik, szkoda ze inne będą bardziej smętne, no ale to jest kilmat Marsa, więc moze nie powinam się czepiać

pozdrawiamj

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr gru 29, 2004 6:23 pm

Ja wiem czy to takie przełomowe. Po prostu zwyczajna kolej rzeczy. Rei dojrzewał z biegiem każdego tomiku więc taka decyzja jest w jego przypadku jak najbardziej przewidywalna.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » czw gru 30, 2004 6:52 pm

Zgadzam sie z przedmowczynia :D A w przypadku Kiry mamy sytuacje analogiczna - tez zmieniala sie stopniowo, z tomiku na tomik.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 30, 2004 7:04 pm

hmmm....wydaje mi sie,ze zmieniala sie bardziej "przelomowo"niz Rei,bo Rei jak dojrzewal z tomiku na tomik tak Kira w sumie prawie ze "nagle" ze tak brzytko powiem-wybuchnela emocjami(tak jak zreszta sam Rei powiedzial) :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw gru 30, 2004 7:13 pm

jeżeli chodzi o Kirę to może faktycznie jest to troche bardziej przełomowe. W końcu zaczyna życie na nowo, pokazuje jaka jest naprawdę.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » sob sty 01, 2005 5:48 am

E, oni już dyskusje prowadzą, a ja jeszcze nie mam nowego tomiku Toż to oszustwo jawne, że w pierwszy dzień roku sklepy są zamknięte! A jutro niedziela... Kiedy ja kupię tego "Marsa"?

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » wt sty 04, 2005 5:29 pm

Desponia pisze:Jak dla mnie to, co sie dzieje w tomie 10 jet naturalna konsekwencja wydarzen z tomu 9, wiec o zadnym przelomie mowic tutaj nie mozemy...
Na szczęście oszczędzono nam kominka z płonącymi drwami (choć sparodiowano to w Top Secret, pewna amerykańska pani psycholog z serii dokumentalnej Wszystko co chcecie wiedzieć o seksie, woli oskarżać o uproszczenia mangę).

Scenka w kiblu jest typowa - Rei przypomina tu jednego z moich przyjaciół. Bardzo podobają się rozważania przy rafinerii - Kira wyraża się tu jak typowa artystyczna dusza (osoby nie rozumiejące tej wypowiedzi, mogą sobie przypomnieć księgę XVIII Tytusa, Romka i A'tomka).
Kira the Demon pisze: A tak na marginesie :wink:
Sumire i Momo wydały mi sie jakos takie podobneXD
Nie - dla mnie to dwa różnie typy urody, zupełnie inne twarze, etc.

Co do stylu w jakim Sumire ubrał Kirę: zrozumiałe że jako transwestyta zna się na seksownych łaszkach, bieliźnie i kosmetykach od wielu kobiet (ostatecznie przebieranie się za kobietę to jego miłość), ponieważ nie boi się przesady (inaczej mówiąć - ekstrawagancji). Oczywiście najlepsi w ubieraniu pozytywnych bohaterek są czołowi bohaterzy negatywni (patrz choćby suknia od Demando dla Usagi), być może temu, że na kobietach świetnie się znają i nie mają nic przeciw strojom wyzywającym i będącym - jak to się określało w niegdysiejszych powieściach dla kucharek - jawnym szyderstwem z dobrych obyczajów.

Fereby

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » pt sty 07, 2005 8:41 pm

tam zaraz spełniona miłość. proza życia :P najbardziej podbały mi się takie zwyczajne dyskusje w stylu kto wyrzuci śmieci. miła odmiana po ciągłym smęceniu o tragicznej przeszłości i niezrównoważonych mordercach :twisted: taaa, ilość tragedii w tym komiksie jest porażająca. telenowele wymiękają.
a tom 10 ma szanse stać się maj presonal best. może nie tyle ze względu na jego sielankowość i spełnienie marzeń bohaterów, w końcu zostało jeszcze 5 tomów do końca, pewnie jeszcze ze 3 psychopatów się po drodze pojawi, ale ze względu właśnie na brak psychopatów. i prawie zupełny brak gwałciceli i matrwych bratów bliźniaków. aż się przyjemnie czytało.
no i wreszcie, po 10 tomach zmagań, udało im się skonsumować związek. a już myślałam, że do końca będą żyć w celibacie :lol:

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn sty 10, 2005 9:00 pm

_Keitaro_ pisze:pls, bez duble postów bo będziemy usuwać :P
Nie mieszam z natury odpowiedzi dotyczących dwu kompletnie różnych spraw w jednym poście, ponieważ drastycznie pogarsza to jego klarowność.

Gdyby post dotyczył jednej sprawy, jak poniższy:

przykład z forum Sailor Moon

miałoby to jakiś sens.

na każdym praktycznie forum zawsze się umieszcza wszystko w jednym poście, i nie ma znaczenia co zawierają i jak długie są / _Keitaro_

Praktycznie stosuje się niewielkiej części forów dyskusyjnych - na FOW, Ironcats czy Foto Strefie nie stosuje się tego rodzaju praktyk ze względu na znaczne pogorszenie czytelności postów. Fereby
Imperatrica Hania pisze:a tom 10 ma szanse stać się maj presonal best. może nie tyle ze względu na jego sielankowość i spełnienie marzeń bohaterów, w końcu zostało jeszcze 5 tomów do końca, pewnie jeszcze ze 3 psychopatów się po drodze pojawi, ale ze względu właśnie na brak psychopatów. i prawie zupełny brak gwałciceli i matrwych bratów bliźniaków. aż się przyjemnie czytało.
Właśnie! Prawie: niedoszli gwałciciele oberwali w kiblu, a brat pojawił się w kontekście urodzin.

Fereby
Ostatnio zmieniony pn sty 31, 2005 5:57 pm przez Fereby, łącznie zmieniany 1 raz.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » pt sty 14, 2005 11:52 am

Nom 10 tomik jest całkiem nie zły. Klimatycznie różni się od pozostałych, ale to wychodzi raczej na plus po tych 9 tomach pełnych niecodziennych zdarzeń i psychopatycznych intryg. Swoją drogą to taką historię, można ciągnąć jak telenowele bo wydaje mi się, że "Mars" spokojnie mógł zakończyć się w tomie trzecim, gdy Kira wygrała konkurs malarski.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » pt sty 14, 2005 1:58 pm

Mnie zaskoczył (Pozytywnie oczywiście). Potrzebny był taki lżejszy tom.
Zostało pięć tomów i napewno jeszcze wiele się wydarzy.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn sty 17, 2005 8:21 pm

Pysiol pisze:Nom 10 tomik jest całkiem nie zły. Klimatycznie różni się od pozostałych, ale to wychodzi raczej na plus po tych 9 tomach pełnych niecodziennych zdarzeń i psychopatycznych intryg. Swoją drogą to taką historię, można ciągnąć jak telenowele bo wydaje mi się, że "Mars" spokojnie mógł zakończyć się w tomie trzecim, gdy Kira wygrała konkurs malarski.
I miał się w założeniu zakończyć - Rei miał zginąć w wyścigu. Przypuszczam że tom 10 ma służyć rozładowaniu napięcia i uporządkowaniu akcji przed kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami.

Fereby

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sty 18, 2005 3:51 pm

Anonymous pisze:
I miał się w założeniu zakończyć - Rei miał zginąć w wyścigu.
ooo,skad masz takie informacje??
Przypuszczam że tom 10 ma służyć rozładowaniu napięcia i uporządkowaniu akcji przed kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami.

Fereby
bardzo prawdopodobne.Mysle,ze teraz na scene wyjdzie ojciec Reiego(czy ten biologiczny,czy ten przybrany)

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pt sty 21, 2005 11:29 am

ja czytałam w necie tłumaczenia (skrypty tylko) tomów 11-15 :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sty 21, 2005 6:42 pm

Ayanami pisze:ja czytałam w necie tłumaczenia (skrypty tylko) tomów 11-15 :)
i?? :roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sty 22, 2005 1:42 pm

Sheril pisze:
Ayanami pisze:ja czytałam w necie tłumaczenia (skrypty tylko) tomów 11-15 :)
i?? :roll:
Ja chyba wole nie wiedziec :roll: wole sie przekonac na własnie oczy XD~~~~~~

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości