Mars10: spełniona miłość:P

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Alice
Status: Offline

Post autor: Alice » sob sty 22, 2005 5:46 pm

Ten tomik był za spokojny.... Oczywiście bardzo mi się podobał, to szczęście, miłóść i tak dalej ale to prawie jak nie Mars...
Żadnej tragedii, histerii czy tym podobnych :/
Napewno w następnym tomie zostanie nam to wynagodzone!! O wiem!! Okaże się, że Rei ma HIVa! (na serio nikt się jeszcze nad tym nie zastanawiał czy on nie jest nosicielem? >.<)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz sty 23, 2005 2:25 am

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze:
Ayanami pisze:ja czytałam w necie tłumaczenia (skrypty tylko) tomów 11-15 :)
i?? :roll:
Ja chyba wole nie wiedziec :roll: wole sie przekonac na własnie oczy XD~~~~~~
hehe,ja też nie, miałam na myśli, że w związku z tym rozwinie głębiej swoje myśli,bo tak to nie wiem po co był ten post (i nie mam na myśli spoilerów :roll: )
Alice>>no fakt, jeszcze sie nad tym nie zastanawialiśmy, ale wątpie w taką możliwość,w dalszym ciągu obstawiam jego ojca :wink:

Alice
Status: Offline

Post autor: Alice » wt sty 25, 2005 6:30 pm

No taaaa... Ale ponieważ ten tomik był taki spokojny to w następnym będzie podwójna dawka nieszczęścia i nie dość że ojczulek przeszkodzi to jeszcze zmusi Rei'a żeby się przebadał!! :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw sty 27, 2005 10:51 am

Serio bedzie tatus reia sie rzucac :twisted: juz sie nie moge doczekac ^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 27, 2005 6:13 pm

Ale który ojciec ? Ten prawdziwy czy ten przyszyty że tak powiem?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt sty 28, 2005 12:46 pm

jakto ktory Oo ? rei ma tylko jednego <a moze ja o czyms nie wiem XD?> to kira ma zastepczego Oo

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt sty 28, 2005 5:04 pm

Rei ma dwóch ojców. Jeden to biologiczny a drugi to ten który żył z jego matką i z nim. Wydaje mi się że pojawi się ten biologiczny. Ja opstawiam za tym że Reiego ugryzie pies z wścieklizną i Rei będzie miał wścieklizne :P :P :P :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob sty 29, 2005 1:09 pm

O no właśnie o to mi chodziło. Mnie się zdaje że to jednak ten , który żył z matką Reiego będzie się rzucał. Mam wrażenie że on nie jest typem człowieka który łatwo sobie odpuszcza.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn sty 31, 2005 6:05 pm

Sheril pisze:
Fereby pisze:
I miał się w założeniu zakończyć - Rei miał zginąć w wyścigu.
ooo,skad masz takie informacje??
Wydaje mi się że autorka wspominała o tym w wywiadzie opublikowanym w Mangamixie.
Sheril pisze:
Fereby pisze: Przypuszczam że tom 10 ma służyć rozładowaniu napięcia i uporządkowaniu akcji przed kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami.
bardzo prawdopodobne.Mysle,ze teraz na scene wyjdzie ojciec Reiego(czy ten biologiczny,czy ten przybrany)
To prawdopodobne - manga zbliża się ku finałowi. Nie sądze jednak by pojawił się w następnym tomie, choć ten wątek może zostać mocniej zarysowany.

Fereby

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw lut 03, 2005 5:27 pm

Ja obstawiam pojawienie się ojca Reiego. Nie wiem tylko czy tego przybranego czy prawdziwego. No i na pewno "rodzice" Kiry zaczną się martwić i wkroczą do akcji.
Swoją drogą ciekawe jak długo Kira pomieszka u Reiego... Czy już do końca serii będom mieszkać razem? Bo jakoś mam przeczucie, że nie...

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » ndz lut 06, 2005 10:01 pm

a moim zdaniem ostatnio bylo wyjatkowo mało psychopatycznych morderców i gwałcicieli i w nastepnym tomie chociaz jeden z nich wezmie sie do roboty i zacznie uprzykrzac zycie naszym wspaniałym bohaterom.
:twisted:

albo ta śliczna sasiadka reiego zacznie na powaznie konkurowac z kirą o jego względy :lol:

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn lut 07, 2005 3:54 pm

imperator Hania pisze:a moim zdaniem ostatnio bylo wyjatkowo mało psychopatycznych morderców i gwałcicieli i w nastepnym tomie chociaz jeden z nich wezmie sie do roboty i zacznie uprzykrzac zycie naszym wspaniałym bohaterom.
:twisted:

albo ta śliczna sasiadka reiego zacznie na powaznie konkurowac z kirą o jego względy :lol:
No nie wiem... Stawiam raczej na tom przybliżający postacie przybranego ojca Rei i macochy.

Fereby

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » śr lut 09, 2005 10:44 am

Eh, dlaczego ja zawsze taka niecierpliwa jestem... po 10 tomie przeczytałam w necie co w następnych tomach i sobie już powymyślać nie mogę. :)

Kasiulka
Status: Offline

Post autor: Kasiulka » śr lut 09, 2005 1:45 pm

Mnie tom 10 sie nazbyt nie podobał przywykłam do tego klimaciku Marsa z popzednich tomów, może jednak macie racje trzeba było wszystko w miarę uporzadkować, zostaje tylko zastanowic sie jakie problemy będą mieli w tych nadhodzących 5 tomach[/img]

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość