Mars tom8

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Lilu
Status: Offline

Mars tom8

Post autor: Lilu » pn cze 21, 2004 12:00 pm

Jutro do sprzedazy trafi 8my tom Marsa. A w nim:

"Rei zastanawia sie nad przyczynami ozieblosci Kiry. Tymczasem wychodzi na jaw, ze byla ona molestowana przez swojego ojczyma. Na domiar zlego matka Kiry zapada na zdrowiu z przepracowania, jednoczesnie znajduje sie w klopotach finansowych. Ojczym oferuje swoja pomoc. Zapada decyzja, ze zamieszka on z Kira i jej matka..."

http://www.waneko.pl/mars8.jpg

Heh na pewno wielu z Was bedzie krzyczec ze to spoiler ale sorki, taki mam obowiazek :]

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn cze 21, 2004 4:00 pm

Ja już nie zbieram tego tytułu, ale jak przeczytałem ten opis to mi strasznie zaleciało brazylijską telenowelą :roll:
Jeszcze się okaże, że Kira jako dziecko była w ciąży z tym gostkiem, ale usunęła ją. Później, że Rei zmieni orientację a na końcu zakochana para poderżnie sobie żyły, bo świat jest okrutny :roll: :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn cze 21, 2004 5:15 pm

Czyli tajemnica Kiry została wyjaśniona. Fajnie. Jutro się wybiore do miasta . :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr cze 23, 2004 12:36 pm

Ten Mars jest boski!!!!!! <mdleje> Nie bede spoilerować, ale jak dla mnie ten tomik jest na razie najlepszy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr cze 23, 2004 2:39 pm

Szczerze to miałam przerwać zbieranie Marsa! :D Ale skoro ten tomik jest taki fajny to zachęcona pójdę i kupię go sobie. :twisted: Acha czy w tym tomiku jest kupon? :?:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw cze 24, 2004 11:37 am

Tak w tym tomie jest kupon .
Boshe ten tomik jest genialny przeczytałam go szybciej niz poprzednie. :twisted: Ja chcem juz następny .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw cze 24, 2004 4:06 pm

Radzę uważać Madoka, bo jeśli ten tomik jest dla ciebie boshki, to przy 9 może ci zabraknąć skali :P .

W sumie to zabawne, że ze wszystkich wydawanych u nas mang Mars jest najbardziej życiowy.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw cze 24, 2004 4:55 pm

Off! :o A już zastanawiałam się co zrobić z 7. tomami Marsa na półce :) Teraz wiem,że jeszcze może być ciekawie :twisted: Dzięki! :P

Swistak
Status: Offline

Post autor: Swistak » czw cze 24, 2004 8:03 pm

Yupi ja jej.
Znaczy sie wreszcie wiemy kto miał rację w kilku poprzednich topikach gdzie sie zastanawialiśmy co było.
Ja trafiłem praktycznie w sam środek bo obstawiałem że Kirę zgwałcił ojciec. cóż okazało się że to ojczym ale byłem chyba najbliżej.

hmm tom kończy się raczej smutno :( i nie moge doczekac się następnego.
Szkoda że Mars nie jest wydawany co miesiąc jak będzie GTO (przynajmniej tyle. te 25 tomów to jednak coś ^^)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw cze 24, 2004 9:05 pm

Po prostu była mały wybór, jeśli chodzi o to kto to mógł zrobić.
Ale wątpie czy ktokolwiek odgadnie jak to się dla niego skończy.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw cze 24, 2004 11:41 pm

Ja szczerze powiedziawszy przypadkiem kupujac LH dowiedziałam się o nowym Marsie :roll: .
Jako ostatnio IMHO zawiewało nudą, ale tentomik jest dobrym wybiciem. Miodzio! aż chce sie przeczytać drugi raz. :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt cze 25, 2004 1:01 am

Swistak pisze: Ja trafiłem praktycznie w sam środek bo obstawiałem że Kirę zgwałcił ojciec. cóż okazało się że to ojczym ale byłem chyba najbliżej.
pfffff,ja obstawialam odrazu ojczyma,wiec bylam blizej :roll: :twisted:

ja dopiero mojego Marsika bede miala najwczesniej w sobote,bo jutro wracam i nie sadze zeby udalo mi sie zachaczyc o empik(atut bedzie juz zamkniety pewnie :( ),wiec w sob mam Marsa to jak bede miala compa to napisze co i jak :P

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt cze 25, 2004 4:35 pm

Mam :P W końcu mama pożyczyła mi kasę(do wiecznego nie oddania :D ) i kupiłam sobie ten tomik :!: Muszę przyznać ,że z wszystkich poprzednich jest najlepszy :twisted: Znowu zaczęłam lubić Marsa :!: 8) Już nie mogę się doczekać do tomu 9. :cry:

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » pt cze 25, 2004 11:56 pm

Sherill hmm możliwe ta kwestia pokazywała się w kilku wątkach więc to możliwe że trafiłaś :o

w każdym razie ostatnie strony są niesamowite, a emocje Reiego są świetne pokazane,cały tom jest niestety "lekko" dołujący ale cóż tak to jest ;)

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob cze 26, 2004 8:41 pm

Mi się tam strasznie podoba. Ach, dopiero teraz widac wyraźnie, że Rei sie NAPRAWDĘ MOCNO wszystkim przejmuje... Ja chcę takiego chłopa!!!!

A co do obstawiania, jak to się dla ojczyma skończy...
1) To tak naprawdę jest przybrany ojciec Reiego
2) Rei zabija drania
3) Kira zabije drania
4) Kira ucieknie z domu i zamieszka z Reim

Z tych czterech chyba ostatnie jest najbardziej prawdopodobne...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz cze 27, 2004 12:55 am

moglabym co nieco na ten temat powiedziec,ale to nie beda tylko moje przypuszczenia w tym wypadku,tego lepiej nic nie powiem... :twisted: ale bedzie sie niezle dzialo,hlehlehle^^kiedy next tomik?? :P *__*

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr cze 30, 2004 10:31 am

_Keitaro_ pisze:Mam nadzieję że na dłużej^^
...ale chyba bede wpadac rzadziej... jakos wypadalm w ogole z rytmu :) poza tym komp mi jak na razie odmawia posluszenstwa... a dokladnie klawiatura...:)

A Mars 8.... Fajny tomik, choc nie wiem co w nim takiego nadzwyczajnego widzicie.... Jak dla mnie jest mniej wiecej taki jak poprzednie, tylko to zakonczenie... Ale i tak wiadomo ze oni beda nadal razem, bo przeciez tyle jeszcze zostalo do konca...mangi by nie bylo :) Kira nikogo nie zastraszy ze to juz koniec ;)
_Keitaro_ pisze:PS. genialny av

dzieki

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr cze 30, 2004 10:59 am

Ech, grunt to nie zapomniec sie zalogowac... to bylam ja... :?

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr lip 07, 2004 11:13 am

hmm, wprawdzie tomik 8 czytgałam "na szybkiego", ale zrobił na mnie duże wrażenie. Zwłaszcza ojczym Kiry... Brr... Ja bym za zadne skarby nie dała się z kimś takim zamknąć w jednym domu... Rei ma racje: jak zrobił to raz to zrobi i drugi....

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » ndz lip 11, 2004 9:09 am

Wreszcie przeczytałam 8 tom Marsa i parę rzeczy nie daje mi spokoju :wink:.
Nie jestem w stanie zrozumieć postępowania matki Kiry. Jak w ogóle można chcieć wrócić (albo nawet rozważać taką możliwość) do człowieka, który tak bardzo skrzywdził jej dziecko i nie poniósł za to żadnych konsekwencji. Taka postawa jest dla mnie nie do przyjęcia. To tak jakby akceptowała wykorzystywanie córki i w sumie nie widziała w tym nic złego, grunt to zabezpiezenie materialne :roll: . Nie wierzę, że ktoś, kto molestował nieletnią będzie potrafił trzymać ręce przy sobie w przyszłości...
Jestem bardzo ciekawa jak rozwiąże to wszystko autorka...

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości