Co sądzicie o przyjaźni damsko-męskiej w Marsie?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Darla
Status: Offline

Co sądzicie o przyjaźni damsko-męskiej w Marsie?

Post autor: Darla » czw maja 06, 2004 2:30 pm

Mnie czytając Marsa spodobało się że Kira i Kashino doskanale dogadują się. Ja zauważyłam u siebie że z chłopakami też da się całkiem fajnie pogadać. :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw maja 06, 2004 3:06 pm

szczerze to ja sie dogaduje lepiej z chlopakami niz z dziewczynami,dziewczyny czesto sa takie nudne,nieszczere,duzo kreca,potrafia w kolko mowic tylko o tym samym,a co innego facet,powie o co mu chodzi,wyrazi swoje zdanie a nie tylko goopio przytakuje,mozna na niego liczyc,no i fajny ochroniarz,tak btw :P nie mowie oczywiscie o wszystkich facetach i wszystkich dziewczynach,no ale takie jest moje zdanie,naprawde nieliczne dziewczyny sa fajne :|

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw maja 06, 2004 3:21 pm

Moim zdaniem zarówno z dziewczynami jak i z chłopakami da się dogadać, zaprzyjażnić zależy tylko na kogo się trafi :wink:

Nie wiem czy ktoś zauwarzył ale Pani Fujumi świetnie ukazuje charaktery facetów i dziewczyn i to nie tylko w Marsie. A jeśli chodzi o Marsa to bardzo fajnie jest pokazana Harumi i Tatsuya. Jak to ujął ich Makio w 7 tomie "zwykłe szaraczki". Cóż ten to dopiero ma chopla :roll:

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » czw maja 06, 2004 3:23 pm

Przyznaje ci racje. Raz dzięki koleżanką poznałam chłopaka i okazał się bardzo fajny. Przy nim mogłam gadać o czym tylko dusza zapragnie no i koleżanki widząc to jak się otworzyłam przy nim pomyślały że ja się w nim zakochałam no i na dodatek mu to powiedziały. No ale wszystko się wyjaśniło i nadal się przyjaźnimy. :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw maja 06, 2004 3:40 pm

Darla pisze:Przyznaje ci racje. Raz dzięki koleżanką poznałam chłopaka i okazał się bardzo fajny. Przy nim mogłam gadać o czym tylko dusza zapragnie no i koleżanki widząc to jak się otworzyłam przy nim pomyślały że ja się w nim zakochałam no i na dodatek mu to powiedziały. No ale wszystko się wyjaśniło i nadal się przyjaźnimy. :P
no wlasnie,dziewczyny sa gooopie :| czesto tez tak mam,wymyslaja sobie bog wie co,albo sa zazdrosne ze mam tylu kolegow to wymyslaja niestworzone historie :| dlatego mam tylko kilka sprawdzonych kolezanek.

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » czw maja 06, 2004 4:38 pm

w marsie podoba mi się to, że kira i rei są naprawde przyjaciółmi i dogadują się ze sobą, mają o czym porozmawiać itd. moim zdaniem na tym powinien opierać się związek- najpierw przyjaźń, potem cała reszta ^^ nie rozumiem związków, w których ludzie ledwo się znają, a są ze sobą, bo im dobrze razem w łóżku :| z takim podejściem chyba nie można myśleć o czymś trwalszym :roll: osobiście chyba nie potrafiłabym się spotykać z facetem /albo z kobietą 8) /, z któym nie łączą mnie przyjaźń i wzajemne zaufanie.

zgadzam się także z twierdzeniem, że z facetem da się pogadać i kumplować równie dobrze jak z dziewczyną... tylko trochę inaczej :P. sama mam wielu znajomych zarówno wśród dziewczyn, jak i facetów i jakoś nie uważam tego za nic dziwnego. chociaż prawdziwych przyjaciół mogłabym policzyć na palcach jednej ręki... noo, na jednym palcu 8) i tak się składa, ze nie jest to dziewczyna :twisted:

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » czw maja 06, 2004 4:39 pm

Daleka jestem od tego, żeby mówić, że dziewczyny są głupie, ale rzeczywiście łatwiej dogaduję się z facetami. Nie wiem, czemu tak jest, chyba po prostu faceci są bardziej konkretni, szczerzy - albo powiedzą prosto z mostu, albo zmilczą, a baby niestety za dużo kręcą :wink: Nie mówię, że wszystkie, ale wiele takich znam i działają mi na nerwy. Poza tym faceci zapodają mi różne komplementy, więc to chyba normalne, że wolę spędzać czas w ich towarzystwie, hehheh :D
Co do chłopaków w Marsie, to są bardzo dobrze przedstawieni, zwłaszcza Tatsuya jest taki "z życia wzięty". Dlatego relacje damsko-męskie w Marsie mogą się tak podobać - fajni ludzie zawsze się jakoś dogadają!

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » czw maja 06, 2004 6:57 pm

A mi się wydaje że dogadywanie się z chłopakami zaczyna się od pewnego wieku ponieważ możemy uwarzać że z ojcem się nie da pogadać bo jest za staroświecki to idziemy pogadać z chłopakami.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw maja 06, 2004 7:05 pm

Sheril masz rację.. ciekaw jestem czy kiedyś znajdę sobie dziewczynę z podobnymi poglądami jak moje :roll: wątpim..

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw maja 06, 2004 7:21 pm

Z chłopakami to naprawde mozna sobie dobrze pogadac i w ogóle.
Ostatnio dziewczyny naprawde sa dziwne. Gdy chodziłam do gimnazjum to wywiazała się bójka pomiędzy takimi dwiema. Ktoś by pewnie pomyslał , że się biły o chłopaka, ale nic z tych rzeczy one po prostu pokłóciły się która ma większy biust.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw maja 06, 2004 8:11 pm

imperator Hania pisze:chociaż prawdziwych przyjaciół mogłabym policzyć na palcach jednej ręki... noo, na jednym palcu 8) i tak się składa, ze nie jest to dziewczyna :twisted:
Me too :twisted:
Z dziwczynami to jest tak że mają za dujną wyobraźnię i jak sobie coś ubzdurają to koniec świata...
A poza tym faceci są szczerzy, a nie to co baby co obgadują za plecami :| to jest chyba najgorsze :/

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw maja 06, 2004 10:28 pm

Darla pisze:A mi się wydaje że dogadywanie się z chłopakami zaczyna się od pewnego wieku ponieważ możemy uwarzać że z ojcem się nie da pogadać bo jest za staroświecki to idziemy pogadać z chłopakami.
hmmm,mozliwe,ale nie w moim przypadku 8) wychowalam sie z 2 starszymi bracmi,sila rzeczy caly czas spedzalam czas z chlopakami,w dodatku wszedzie mnie ze soba ciagle ciagali(np.ja sama i 9 chopakow :roll: ) i tak mi do dzis zostalo :P
a moj najlepsiejszy przyjaciel to oczywiscie chopak,chociaz najlepsiejsza przyjaciolke tez mam :D ale tylko ja taka tru :P :wink:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw maja 06, 2004 11:21 pm

Tak sobie śledzę dyskusję i wtrącę tu może swoje trzy grosze mimo że Marsa nie czytam. Owszem jest możliwa przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną. Powiem szczerze sam wielu przyjaciół wśród facetów nie mam, może to dlatego że jestem bardzo mało komunikatywny. Niemniej gorzej jest po tym jak chłopak i dziewczyna wcześniej ze sobą chodzili, a po jakimś czasie ona lub on dochodzi do wniosku że to nie jest to czego chcieli, albo któreś z nich wiąże się z innym partnerem (-ką). Wtedy jest potrzebny jakiś dystans czasowy żeby ta druga strona mogła otrząsnąć się z szoku wywołanego zerwaniem, bo z relacji dziewczyna-chłopak trudniej jest przejść na relację przyjacielską, niż ma to miejsce w odwrotnym przypadku.

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt maja 07, 2004 5:44 pm

Madoka pisze:Z chłopakami to naprawde mozna sobie dobrze pogadac i w ogóle.
Ostatnio dziewczyny naprawde sa dziwne. Gdy chodziłam do gimnazjum to wywiazała się bójka pomiędzy takimi dwiema. Ktoś by pewnie pomyslał , że się biły o chłopaka, ale nic z tych rzeczy one po prostu pokłóciły się która ma większy biust.
Ja aktualnie chodze do gimnazjum i na szczęście jeszcze żadnej bójki nie było, ale coś ostatnio często się kłucimy i to nieraz o jakieś błache sprawy.

rusałka
Status: Offline

Post autor: rusałka » pn maja 10, 2004 12:09 am

Takashi napisł:
z relacji dziewczyna-chłopak trudniej jest przejść na relację przyjacielską, niż ma to miejsce w odwrotnym przypadku.
Niestety, masz rację. Ja osobiście miałam to szczęście mieć chłopaków, którzy wcześniej byli moimi dobrymi przyjaciółmi (i to aż trzykrotnie! :wink: ), ale niestety, po zerwaniu z żadnym nie udało mi się wrócić do realcji przyjacielskich :? Mogę więc stwierdzić, że straciłam 3 dobrych przyjaciół przez miłość. A szkoda. :( Teraz mam tylko przyjaciół tej samej płci ^^'

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn maja 10, 2004 5:46 pm

Cóż a ja dalej obstaje przy tym że i z chłopakiem i z dziewczyną da się dogadać. Nie posuwałabym się do osądów, że z facetami da się bardziej dogadać niż z dziewczynami :?

Chcąc być złośliwą mogłabym powiedzieć, że wśród facetów są też takie osobliwe cwaniaczki co to na brzydszą od siebie nie spojrzą a jeszcze jak takowa mało się odzywa to już jest dziwna albo niezbyt miła_-_ Że już nie wspomnieć o tym, że faceci bywają ślepi jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie;)

Ale nie będe złośliwa 8) i powiem, że bez kobitek źle i bez facetów źle. Mam parę sprawdzonych przyjaciółek i przyjaciół i pozdrawiam ich :D

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt maja 11, 2004 5:05 pm

Mnie wkurza jak dziewczyna spokojnie sobie rozmawia z chłopakiem, a ktoś inny mówi że ze sobą chodzą chociasz zamienili zaledwie kilka zdań.

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » wt maja 11, 2004 8:03 pm

No to rzeczywiście jest irytujące, ale i tak mamy postęp w porównaniu z czasami, kiedy wystarczyło, że facet pogadał trochę z dziewczyną na osobności i już się z nią musiał żenić! :wink:

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt maja 11, 2004 8:33 pm

A gorzej by to było gdyby taki chłopak miał dziewczyne i ktoś bygo zobaczył z inną dziewczyną jak tylko rozmawiają to by pomyślano że zdradz swoją dziewczyne. No teraz wychodzi jak szkodliwe mogą być plotki, a w tych sprawach nie zawsze dziewczyny są winnne bo chłopacy rownież plotkują :D

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » wt maja 11, 2004 8:38 pm

Oj, plotkują, jak czasami słyszałam mojego brata i jego kolegów..........

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości