Mars 7 (uwaga spoilery)

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Zablokowany
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Mars 7 (uwaga spoilery)

Post autor: Krzych Ayanami » pt kwie 16, 2004 4:52 pm

Jest juz dostępny 7 tom Marsa. Czyli rozwiazania łamigłówki "co zrobi Rei" , ciąg dalszy Kirishimy... I chyba w następnym tomie dowiemy się o małej czegoś ciekawego i nieprzyjemnego.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob kwie 17, 2004 10:07 am

Ja na tym tomie definitywnie kończę przygodę z Marsem. Właściwie miałem to zrobić już tom wcześniej, ale dałem się przekonać i w końcu kupiłem tamten tomik. Teraz takie coś nie przejdzie :twisted:
Mars zrobił się strasznie telenowelaty, a do tego jak widzę kreskę Soryo Fuyumi to mam odruch wymiotny. Tak więc:
Sayonara Mars :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob kwie 17, 2004 4:28 pm

Gotenks pisze:Ja na tym tomie definitywnie kończę przygodę z Marsem. Właściwie miałem to zrobić już tom wcześniej, ale dałem się przekonać i w końcu kupiłem tamten tomik. Teraz takie coś nie przejdzie :twisted:
Mars zrobił się strasznie telenowelaty, a do tego jak widzę kreskę Soryo Fuyumi to mam odruch wymiotny. Tak więc:
Sayonara Mars :twisted:
hmm a moim zdaniem Mars jest jedną z ciekawszych mang Waneko (o ile nie najleciekawszą) i z niecierpliwością czekam na ten tomik nr7

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz kwie 18, 2004 8:33 pm

_Keitaro_ pisze:hmm a moim zdaniem Mars jest jedną z ciekawszych mang Waneko (o ile nie najleciekawszą) i z niecierpliwością czekam na ten tomik nr7
Wiesz Kei, to kwestia gustu. Ja nie przepadam za różnymi romasidłami, tak więc przy ich lekturze najnormalniej w świecie się nudzę. Podobnie było z anime Kimi ga... musiałem się naprawdę bardzo powstrzymywać, żeby przy nim nie zasnąć :wink:
Za to dla mnie najlepszy tytuł Waneko to of koz GTO :) Mogę go w kółko czytać a i tak mi się będzie podobał :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz kwie 18, 2004 10:33 pm

tu masz rację.. ale to nie zmienia faktu że Kimi ga.. i Mars to jedne z najlepszych a&m z gatunku romans/dramat.. :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn kwie 19, 2004 5:51 pm

Młahaha!!! A ja już mam i na razie powiem tyle że Wasza teoria dotycząca wejścia Kiry do pracowni sie nie sprawdziła :twisted: :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn kwie 19, 2004 7:41 pm

bylam,kupilam,przeczytalam :D Madi,jest juz w megastorze :P,tomik zajefajny,ide czytac drugi raz,narazie nie bede spoilerowac,ale....uhuhuhuhu,potwierdzila sie jedna z moich teori!!!! :D :D :D

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » pn kwie 19, 2004 10:29 pm

przeczytałam marsika 7. nie bede spoilerowac, o czym byl, ale odnosze wrazenie, ze przez caly tom nic sie wlasciwie nie wydarzylo ;) jednak troche alternatywnej telenoweli raz na jakis czas nie zaszkodzi. tylko moi "niemangowi" znajomi dziwia sie, ze nie zal mi wydawac tyle kasy na takie badziewie. jak mi sie znudzi to zawsze moge pokolorowac ;)
dzielem sztuki ta manga raczej nie jest, ale mi sie i tak podoba. tom 7 czyma klase. jest sie na co poslinic ^^ tylko zastanawiam sie, czym to bedzie zapchane przez nastepne 8 tomow :|

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn kwie 19, 2004 11:41 pm

moj qmpel jak zobaczyl dzisiaj,ze sobie kupilam,to sie zdenerwowal,ze 15,90 za tomik to zdzierstwo,w dodatku za czarno-bialy komiks=='(musialam mu tlumaczyc wszytko),no ale pozniej orzekl,ze przynajmniej mam jakies hobby,costam sobie zbieram i sie czyms interesuje,a nie przepijam cala kase albo wydaje na narkotyki :D a tom7 mi sie podoba,i to bardzo,pozniej bedzie jeszcze ciekawiej :D CHYBA SPOILER!!!wkoncu zaczyna sie watek ktory od poczatku mnie intrygowal,sa sa sa :twisted: KONIEC CHYBA SPOILERA!!!

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn kwie 19, 2004 11:42 pm

Wiesz, jak się czytało pierwszy to człowiek się zastanawiał czym autorka wypełni kolejneych 14 tomów. I udało jej się stworzyć ciekawą i zajmujacą historię z interesujacymi postaciami.

Po za tym wydaje mi się , że o ile wcześniej manga koncentrowała się na Reim to teraz Kira będzie w centrum wydarzeń a wydaje mi się , że była ofiarą gwałtu.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn kwie 19, 2004 11:45 pm

Krzych Ayanami pisze:Wiesz, jak się czytało pierwszy to człowiek się zastanawiał czym autorka wypełni kolejneych 14 tomów. I udało jej się stworzyć ciekawą i zajmujacą historię z interesujacymi postaciami.

Po za tym wydaje mi się , że o ile wcześniej manga koncentrowała się na Reim to teraz Kira będzie w centrum wydarzeń a wydaje mi się , że była ofiarą gwałtu.
ha!!!SPOILER!!!w ogole chyba molestowana byla,i to chyba nie raz zgwalcona.moja teoria sie narazie sprawdza,sa sa saEND SPOILER!!!

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt kwie 20, 2004 7:03 pm

Ha ja juz też mam 7 tomik :D Swoją drogą to miałam problem ze znalezieniem działu z mangami w Empiku bo znowu zrobili przemeblowanie.

Kurcze , ten tomik był fajny tym bardziej że znowu znalazło sie w nim dużo rzeczy które moga zostac poddane głębszej hipotezie :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » śr kwie 21, 2004 10:06 am

eh już nie mogę się doczekać i z trudem się powstrzymuję przed czytaniem spoilerów no ale trzeba ćwiczyć silną wolę, nie? :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr kwie 21, 2004 6:14 pm

Sherilko cosik czuje że niedługo powrócimy do tematu który pojawił sie w "koligacjach rodzinnych..." :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » śr kwie 21, 2004 8:07 pm

Waneko mnie rozwalilo! XDD Spodziewalam sie Marsa NAJWCZESNIEJ za dwa tygodnie XD przyzwyczailam sie do obliczania obsuwu XDD

a 7 moim skromnym zdanie rzadzi... O____O... lubie mangi ktore oddzialuja na mnie, daja mi do przemyslenie moje sprawy. Mars jest taka na pewno! Nie chodzi tu o doszukiwanie sie glebszych sensow, bo mozna to przeczytac po prostu, albo odnosic do swojego zycia i przezyc.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz kwie 25, 2004 2:47 pm

Mars ogólnie nie jest taki łatwy do przewidzenia i to jest w nim the best.

A z tomiku chyba najbardziej podobał mi się motyw na dachu szpitalu :twisted: Rei tam był taki sweet *^^*

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » pn kwie 26, 2004 8:18 pm

Kiruś Rei zawsze jest słodki szczególnie jak robie TE oczy, takie zestrachane^.^ mój tomik ma takie pofalowane karteczki od zaślinienia go^^ I zgadzam się co do spoilera Sheril ^.^ A temat powr óci^^

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pt maja 07, 2004 7:43 am

A ja się naprawdę wkurzyłam jak Makio chciał Kirę zabić :evil:
No i też ciekawa jestem kto ją zwałcił, ale jak to było w dzieciństwie to chyba to mógł być tylko jakiś ojczym.

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn maja 10, 2004 4:05 pm

Spoiler!!!
To możliwe, choć równie dobrze mógł to byś ktoś obcy. Co więcej może chodzić o samą śmierć ojca Kiry, o której ta mu nie powiedziała, względnie o okoliczności owej śmierci.

Scena z wejściem Kiry do sali w której Rei zabijał Makio, została rozegrana niestandardowo. To kolejny taki przypadek - za to zresztą cenię tę mangę.

To że Rei chce mieć kogoś, kogo mógłby chronić, jest typowe dla psychopatów, jest to naprawdę świetny sposób na uzyskanie pewnych pozorów normalności. Wiedzą oni, że bez samokontroli są dokładnie tacy jak seryjni mordercy, toteż usiłują ukierunkować swe zdolności na jakieś lepsze tory. Na ogół jest to ukochana - po prostu tak jest łatwiej.

Makio chciał zabić Kirę, bo była przeszkodą, ta irracjonalność jest typowa dla psychopatycznych morderców.

Koniec spoilera

Fereby

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości