Najlepsze momenty w Marsie

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz sie 22, 2004 5:38 pm

To prawda ona duzo płacze i to czasem trochę irytuje, ale musisz przyznac że po tym co się działo w ostatnich dwóch tomach to miała prawo sobie popłakac ponad normę. :wink:

Ulubinony moment z tomu ósmego ....hmm..jest tego sporo , ale chyba najbardziej scena w której Kira i Rei pomagaja dzieciom na plaży zbudowac zamek i Rei mówi do Kiry że dla niej może go odbudowywac w nieskończoność.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » śr sie 25, 2004 9:00 pm

Fakt, życie jej przez te ostatnie dwa tomy nie rozpieszczało, ale to nie zmienia faktu, że mnie irytuje jak ryczy. Powiedzmy sobie szczeże: płakać z powodu przykrych wspomnień to zrozumiem ale, że ktos po raz enty muwi mi: "kocham Cię" to jest lekką przesadą. no nie lekką nawet śmiem stwierdzić. przydałby się jej dobry psychoterapełta i tyle. (albo terapia wstrząsowa :twisted: )

Gościu :D
Status: Offline

Post autor: Gościu :D » śr wrz 15, 2004 4:27 pm

zgadzam sie nie powinna tyle płakać :? Bo to akuart mi sie juz nie podoba ale budowanie tych zamków było fajne :D a potem jak zwiali z lekcji to sie jeszcze usprawiedliwiali przed dyrektorem :] śmieszne to było :]

Iza
Status: Offline

Sporo tego

Post autor: Iza » pn lip 31, 2006 2:21 pm

No ja juz wszytskie tomy przeczytalam i mam sporo do wyboru. Nikt nie wspomnial o Harumi i kirze w pierwszym tomie. "Jesli nie prawa moge malowiac lewa reka. Slyszlam o malarzu bez rak, ktory malowal nogami, a bez nog ustami Czy usta tez mi zmiazdzysz?" No i jak go jeszcze przepraszala ze nie dokonczy obrazu no i oczywiscie przytulanie gdy Rei przybiegl. Sciganie po pociagu tez bylo dobre. Zamek na plazy, w centrum handlowym, placz reia. Boze ile tego jest. No i oczywiescie fragmenty z makio. O i jak Kira opowiadala reiowi o ojcu, i jak rozmawiala z makio w psychiatryku. No i koncowka, ostatni tom byl zajebisty, ale o tym nie napisze bo ktos moglby poznac koncowke. Ale sie rozpisalam, no ale co sie dziwic po 15 tomach;D

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn sie 14, 2006 5:18 pm

moje ulubione sceny :D :

1 tom - kiedy Harumi dokucza Kirze. Nie wiem czemu, ale te sceny mi się podobały i byłem po stronie Harumi :shock: :shock: a bynajmniej nie jestem wrednym sadystą. oczywiście nie chciałem, żeby zrobiła jej krzywdę, ale coś jest ciekawego w jej złej wersji

miny Shiori

5 tom - kiedy Rei mysli, że Makio to ładna dziewczyna xD

6 tom - cały, ale szczególnie sceny kończące tom, scena z "popielniczką", rozmowa trójki głównych bohaterów tego tomu w barze i scena z kotem. Mocne i niesamowite dla mnie.

7 tom - scena z Makiem mówiącym "Cześć, Reiko" xD
kłótnia Reiego z Kirą pod koniec

8 tom - scena z budowaniem zamku z piasku

chyba 10 albo 11 - pobicie ojczyma Kiry zegarem O_o' (dobrze mu tak!!)

potem tez były fajne, ale już mniej pamiętam

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pt sty 12, 2007 10:18 pm

Już kilka miesięcy Marsa nie czytałam więc kiedy indziej dodam więcej ale tak z głowy to pierwszy pocałunek Kiry i Reiego, jak Kira powiedziała grożącej jej Harumi że nie przestanie kochać Reiego, kiedy Kira przybiła Reimu piątkę; kiedy Kira jechała z Reim na motorze pierwszy raz, kiedy Kira opisywała kolory Reiego i kolory Makio, kiedy Rei dał kirze talizman, kiedy w czasie wyścigu Kira malowała obraz i myślała o tym że jakby ją ktoś spytał Reiego dlaczego jeździ to tak jakby ją spytać dlaczego maluje- bo żyje; kiedy Kira powiedziała Reiemu żeby jej nie mylił z Seim i pobiegła i potem rozmawiali przez telefon;kiedy Rei i Kira zbudowali zamek z piasku, kiedy Kira opiekowała się Reim... i może lepiej się ograniczę bo nie mam teraz zbytnio czasu. :)

rappu
Status: Offline

Post autor: rappu » ndz kwie 08, 2007 9:32 pm

mi sie chyba najbardziej podobal moment, jak kira mowi "Jesli nie prawa moge malowac lewa reka. Slyszlam o malarzu bez rak, ktory malowal noga" czy cos w tym rodzaju. ale nie mam wszystkich tomow, wiec chyba tego bedzie wiecej kiedy sobie przeczytam :d

noir_hoshi
Status: Offline

Z lekką emo łzą

Post autor: noir_hoshi » ndz gru 16, 2007 8:29 pm

Przepraszam, że wtrącę tak kompletnie nie na temat, ale kiedy przyczytałam "najlepsze momenty w Marsie" nie mogłam odpuścić sobie komentarza... ponieważ dopiero co pięć dni temu skończyłam serię (bo u nas na wsi - Opole - ciężko cokolwiek dostać)... I z tego żalu chyba nie czytałam od tego czasu nic nowego. :(

Najpierw chcę wtrącić, że to najlepsze (zaraz po ParaKissie i Brzoskwini) love story jakie znam. Jeżeli ktokolwiek się ze mną nie zgadza to proszę pisać, jestem otwarta na nowe historyjki o miłości. :D

A jak już wrzuciłam takie dalekie od wspomnień z fabuły rozkminy to teraz wypadałoby powiedzieć coś na temat.

Moim skromnym zdaniem najgorsze wątki dotyczyły całych tych Reiowkich rajdów, ale zaś najlepsze to tak jak powiedziała koleżanka wyżej - wszystkie łzawe kawałki i wyznania, które tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dla takiej mangowej miłości można wyrzec się wszystkiego innego... :cry:

Amen.

Pinokio
Status: Offline

Post autor: Pinokio » czw kwie 10, 2008 3:17 pm

Chyba nawet sama autorka nie jest fanką scen rajdowych. Mnie one nie przeszkadzają - pasują do całości, musiały tam być. Chociaz oczwiście nie obgryzam przy nich paznokci.

Ulubione momenty - praktycznie każda strona szóstego tomu, przywitanie się Rei z Makio w VII tomie, Harumi szykująca się do unieszkodliwienia Kiry, Kira radząca sobie ze swoim ojczymem, Makio na schodach ruchomych, Kira i Reiko stawiający zamek z piasku. I jeszcze pewnie jakies, ale nie pamiętam.

FumiLove
Status: Offline

Post autor: FumiLove » ndz kwie 19, 2009 2:54 pm

ja kocham wszystkie momenty ze słodkimi minkami , jak płaczacałująsię!

CAŁY MARS JEST MEGA! :D

Kaoru
Status: Offline

Post autor: Kaoru » wt sie 11, 2009 4:28 pm

hmm... Ulubiony moment z Marsa to zdecydowanie scena z 'popielniczką' z tomu 6. Nie to, ze cieszy mnie ta nieco sadystyczna scena, ale spokój zarówno Reiego jak i Kirishimy jest mi w pewien sposób bliski.
Za to najbardziej uśmiałam sie na 80 stronie 4 tomu. ^^ To scena gdy Kira wyznaje Rejuchowi, że chciałaby z nim spedzić troche czasu, a on na to "nie zawracaj mi głowy". Dziewczyna oczywiście w płacz, ale chłopak dzielnie wybrnął. ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości