zakochana w REIM !!!

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Witch_Robin
Status: Offline

zakochana w REIM !!!

Post autor: Witch_Robin » wt paź 07, 2003 6:45 pm

Ave all.......Chciałabym napisać tutaj o moim wielkim problemie...otóż..zakochałam się!!! (jak to wsiowo brzmi)tylko ,że ta miłość jest idjotyczna bo , zakochałam się w osobie , która nigdy nie odwzajemni mojego uczucia ==''''Zakochałam się w REIM 8) ( czy ja zwarjowałam ??!!)Jest taki piękny , wrażliwy , i trochę niedostępny .....JEZU JA CHCĘ TAKICH FACETÓW W REALU !!!!!!!!!!!Błagam napiszcie mi czy ja jestem jeszcze normalna ........może wy też macie takie problemy ?? Piszcie ^_^

Sheril
Status: Offline

Re: zakochana w REIM !!!

Post autor: Sheril » wt paź 07, 2003 7:01 pm

Witch_Robin pisze:Ave all.......Chciałabym napisać tutaj o moim wielkim problemie...otóż..zakochałam się!!! (jak to wsiowo brzmi)tylko ,że ta miłość jest idjotyczna bo , zakochałam się w osobie , która nigdy nie odwzajemni mojego uczucia ==''''Zakochałam się w REIM 8) ( czy ja zwarjowałam ??!!)Jest taki piękny , wrażliwy , i trochę niedostępny .....JEZU JA CHCĘ TAKICH FACETÓW W REALU !!!!!!!!!!!Błagam napiszcie mi czy ja jestem jeszcze normalna ........może wy też macie takie problemy ?? Piszcie ^_^
mysle ze z wiekiem Ci to przejdzie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 10, 2003 6:24 pm

No cuż słyszałem wiele razy o takich rzeczach ale sam ich nigdy nie doświadczyłem.. :twisted: Nie będę pisał że taka miłość jest bezsensowna, że to nie mądre itp.. Tylko tak jak Sheril powiedziała uważam, że z czasem wszystko minie.. Tak samo jest z np. zainteresowaniami.. nie które mijają po pewnym czasie.. (ale porównanie :lol:)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 10, 2003 6:37 pm

Tak jak moi poprzednicy uważam że ci to uczucie przejdzie.
Dlaczego ? Z prostego powodu . Tez kiedys taka byłam , dopuki nie zaczęłam doceniac tego co osiagalne co blisko.
Tak sie składa że właśnie cierpie z powodu nieodwzajemnionego uczucia i próbuje o tej osobie zapomniec. Tak to juz jest jak sie pokocha najlepszego przyjaciela.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 10, 2003 7:19 pm

Oooo? Madoka, pokochałaś najlepszego przyjaciela? Przeżywam cosik podobnego... No i wybij tu sobie gościa z głowy ;) No nieważne jak chcesz pogadać to nie tu :P

A co do Reiego... Też bym chciała w realu, ale na pewno tacy są, wystarczy poszukać... Znam jednego podobnego z wyglądu :) Ja jak byłam młodsza to sie zakochałam w Zorro :P Potem w Mamoru i Seyi z Sailorek :P Nigdy tak na serio w sumie, ale przynajmniej cie rozumiem Witch Robin ;) A Rei i Tamahome mi sie czasem po nocach śnią... ^^

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » sob paź 11, 2003 2:20 pm

ludki dziękuję za odpowiedzi ^^....
p.s ja mam 16 lat ...to mi nigdy nieprzejdzie z wiekiem .........(chyba).....

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 12, 2003 2:04 pm

Skąd wiesz? W życiu nigdy nic nie jest pewne.
Ja jak zobacze czerwony motor na ulicy to od razu patrze czy to nie jest czasem Ducati Monster. Raz nawet z kumpelą omały włos byśmy śledziły jakiegoś chłopaka bo tak był do Reiego strasznie podobny.


Pasuzuko ja nawet teraz jak oglądam Zorra to mi totalnie odbija.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 12, 2003 6:28 pm

Madoka pisze: Ja jak zobacze czerwony motor na ulicy...
jak ja zobacze jakikolwiek motor na ulicy( w szczegolnosci scigacz 8) ) to siem ogladam i patrze co za maszynka bo uwielbiam motoryO.o sorki za offtop :oops:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » wt paź 14, 2003 7:25 pm

A więc ślińmy się do biszonenkoof, i jesli nie przysłoni nam to świata to wszystko gra ^-^ A Zorro to fajny gość ^-^

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr paź 15, 2003 6:03 pm

A ja myślę, że jakbyś go naprawdę poznała, to mógłby przestać wydawać Ci się taki idealny. Z postaciami z mang jest tak trochę jak z reality show. Widzisz tylko wycinek tego, co naprawdę się dzieje, w dodatku widzisz tylko to, co pokazał autor mangi.
Taki prawdziwy Rei (gdyby był identyczny jak mangowy) mógłby mieć kilka cech o których z mangi się nie dowiesz, a w życiu codziennym wyszłyby na jaw.
Takie uczucie jest ok, nieszkodliwe i fajne :D . Ale musisz pamietać, że... hmm... nie znasz go osobiście.

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » pt paź 17, 2003 10:57 am

masz rację no ...ale tak było by fajnie , żeby taki koleś istniał (a ja bym była jego Kirą ) :lol:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 17, 2003 3:53 pm

Kira to ja :twisted: :wink:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 17, 2003 6:52 pm

Tylko się nie pobijcie ;) ;) ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 17, 2003 7:28 pm

Ja sobie do Reiego praw nie roszcze :twisted:
Niech go sobie Robin bierze :wink: :twisted:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 17, 2003 10:38 pm

Kira the Demon pisze:Ja sobie do Reiego praw nie roszcze :twisted:
Niech go sobie Robin bierze :wink: :twisted:
ooo pewnie,Kira woli Kire :wink: :lol: to ja poprosze wylacznosc na Rociela*.* i It-chana :wink:

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » sob paź 18, 2003 10:14 am

widać chyba karzdy przeżywa taką ..........miłość (kiedyś musi)Cieszę się , że chyba jestem normalna :D :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 18, 2003 1:00 pm

Sheril pisze: ooo pewnie,Kira woli Kire :wink: :lol:
Pewnie, że wole Kirę, ale nie Kirę tylko tego Kirę ( to tak dla ścisłości :wink: )

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob paź 18, 2003 3:04 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze: ooo pewnie,Kira woli Kire :wink: :lol:
Pewnie, że wole Kirę, ale nie Kirę tylko tego Kirę ( to tak dla ścisłości :wink: )
nom o zadnego innego Kire mi nie chodzilo^^ :wink: :twisted:
Witch_Robin>>pewnie ze jestes normalna,jak kazdy z nas tutaj :twisted:
..::szyderczy smiech,wchodzi dwoch sanitariuszy i zakladaja Sheril kaftan bezpieczenstwa::...my naprawde jestesmy total normalni;]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 18, 2003 4:28 pm

Tak tutaj wszyscy sa naprawde normalni :wink:

BTW: ten temat równie dobrze mogłby sie nazywac "Whatta Man"
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw paź 23, 2003 7:57 pm

No. Chociaż niektórzy tak nie uwarzają( Mój wujek :( ) A wracając do tematu to ja na przykład kiedyś (3-4 latka temu zakochałem się Usagi) a teraz czasami się naprawdę denerwuję że Nobuko nie ma naprawdę :x :x :( . Chociaż mam dopiero 13 lat i całe życie przedemną. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości