Szukam wielbicieli spoilerów... ^_^

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
ODPOWIEDZ
kirai
Status: Offline

Szukam wielbicieli spoilerów... ^_^

Post autor: kirai » wt wrz 09, 2003 9:25 pm

Hej.
Mam pytanko...Czy jest ktoś kto odwiedził stronę z "Marsowym" spoilerem (opisem tomów ) i tak jak ja wcale nie jest na siebie zły za brak silnej woli?A może to ja jestem jakaś dziwna... :wink:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr wrz 10, 2003 8:08 pm

Hmmm... "przybyłem zobaczyłem zwyciężyłem", a ja powiem tak " nie byłam, nie widziałam, ale i tak zwyciężyłam sama siebie", nie uwarzam aby spoilery były złe, ale ja ich poprostu nie lubię. Każdy moshe mieć inne zdanie ... :roll: ;).

Amelia
Status: Offline

Ja znam taką stronkę

Post autor: Amelia » czw wrz 11, 2003 4:05 pm

Ja znam taką stronkę :D jesli chcesz adres napisz: amelia87@interia.pl . Problem stanowiłby jedynie język... Ale jeśli lubisz i znasz angielski to coś dla ciebie. Są tam opisy wszystkich tomów. Co do jednego :)

Shaiel
Status: Offline

Post autor: Shaiel » śr wrz 17, 2003 12:09 pm

kirai: ja odwiedzilam ta stronke bo nie moglam sie doczekac. przeczytalam calosc. moze to i lepsze od mangi? bo ja uwielbiam czytac ksiazki a to bylo jak ksiazka tego co jest w mandze. nie uwazam zeby takie spojlerowanie bylo zle :>

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » czw wrz 18, 2003 2:16 pm

Megumi spoilerów nie lubi, bo to psuje całą radochę!!!!!!

kirai
Status: Offline

Post autor: kirai » czw wrz 18, 2003 7:14 pm

Shaiel pisze:kirai: ja odwiedzilam ta stronke bo nie moglam sie doczekac. przeczytalam calosc. moze to i lepsze od mangi? bo ja uwielbiam czytac ksiazki a to bylo jak ksiazka tego co jest w mandze. nie uwazam zeby takie spojlerowanie bylo zle :>
Oj jak to fajnie że nareszcie jest ktoś kto nie myśli że spoilery to zło konieczne :D
Nie było mnie tu długo ze względu na awarię kompa i wracając nie liczyłam zbytnio na jakąś nową wiadomość...A tu proszę ! Taka niespodzianka :D
Ja też uwielbiam czytać książki a do tego nie mogłam już doczekać się tego co będzie dalej...Przeczytałam ...I cieszę się.Wbrew opinii to że wiem co będzie dalej nie znaczy że nie kupię reszty mangi...Kupię i to z wieeelką przyjemnością... :)

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » ndz paź 12, 2003 11:32 pm

dziewczyno (chłopie) Ja zawsze , czytam spoilery ......jestem taka ciekawska OH..........uwielbiam to poprostu i wcale nie nabieram potem niechęci do przeczytania tomów ,że tak powiem w kolejności ...wręcz przeciwnie :D

kirai
Status: Offline

Post autor: kirai » pn paź 13, 2003 4:15 pm

Nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem...
Szukanie spoilerów to moja 2 pasja zaraz po Japonii i wszystkim co z nią związane... :D

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » sob lip 17, 2004 1:34 pm

ja lubię czytać spoilery mang, których przeczytałam np. recenzję, a na które nie moge z jakichś powodów sobie pozwolić(finansowych na przykład :wink: )

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 1:19 am

Ja również uwielbiam spoilesry jak nie mogę się doczekać jakieś mangi to szukam w necie jej scanów.Taka jestem,że lubię wiedzieć co będzie dalej.
I tak jak Robin nie nabieram niechęci,bo jeszcze bardziej nie mogę się doczekać.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt gru 21, 2004 10:55 am

Czy jestem wielbicielka spoilerow to nie wiem... :D Ale uwazam, ze jesli tytul jest naprawde interesujacy a historia opowiedziana w dobry sposob to nawet wiedza odnosnie przyszlych wydarzen nie zniecheca do czytania. No, przynajmniej ja tak mam :D I czasami nawet w przypadku powiesci stosuje taki schemat: najpierw kawalek jak Bog przykazal z poczatku a potem koncoweczka. Jezeli nadal mam chec czytac te ksiazke to znaczy, ze jest ona naprawde dobra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości