koligacje rodzinne czy też nie?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pn gru 22, 2003 2:34 am

Lithien pisze:Ej, Potem sie okaze ze jednak tak naprawde jego niebiologiczny ojciec to wójek kiry, matka kiry to siostra matki rejego, a kiry ojciec jest wspólnymojcem i kiry i reiego:) a tak naprawde Rej i kira (no i sei) to rozdzielone w malenkości trojaczki, a teraz sie odnajduja:) albo bedzie ze sei powraca, bo tak naprawde nie umarł i odbije reiemu kire (a to tylko z zemsty za shiori) :!:
Telenowela telenowelą i myślę,że jeszcze bardziej się pokitwasi, ale trojaczkami być nie mogą, bo myślę, że Kira by miała poważne opory gdyby się dowiedziała, że to związek kazirodczy...

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » pn gru 22, 2003 6:42 pm

Nimue pisze:
Telenowela telenowelą i myślę,że jeszcze bardziej się pokitwasi, ale trojaczkami być nie mogą, bo myślę, że Kira by miała poważne opory gdyby się dowiedziała, że to związek kazirodczy...
Ona juz ma opory a co dopiero wtedy^^ tylko czemu ona te opory ma?? jakaś, taka cnotka? czy jak, harumi mogła by ja czegoś nauczyc.. a może ja ktos molestował jak była mała? i teraz ma uraz??

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pn gru 22, 2003 10:35 pm

Kira już taka jest... Nieśmiała, skryta, trochę szara myszka jak na mój gust. Pewnie Kashino jest jej pierwszym facetem i się dziewczyna peszy...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 22, 2003 11:09 pm

ja nadal zostaje przy mojej wersji ze byla molestowana or somethin' :wink: juz zreszta o tym pisalam,to sie potwierdza(jak np.Kisa mowi ze jak ja dotknal przez przypadek to sie az speszyla) i takie tam...nom.zobaczymy co sie okaze :twisted:

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » wt gru 23, 2003 11:48 am

Ale przeciesz wtedy w gimnazjum tylko jej reki dotknął, to sie mogła przestraszyć, może zrobił to z zaskoczenia^. ~ albo ona bujała w obłokach, tak sie zabujała ze sie bardzo przestraszyła:) a ostatnoi, to ho ho chodziło przeciesz o cos poważnego, no znaczy sie zaszli już dalej, niz tylko pocałunki.. i co do molestowania to sie zgadzam, i stad te płacze, opory itp. może ja ojciec przed śmiercia molestował? pomijam nauczyciela.. bo on sie nie liczy;p

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 23, 2003 12:41 pm

Nie . Ojciec nie mógł jej molestować. Jakby tak było to by nie płakała na wspomnienie jego śmierci.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 23, 2003 3:32 pm

Lithien pisze:matka kiry to siostra matki rejego
Hmmm... całkiem ciekawe spostrzeżenie :twisted:

Co do tego molestowania... to mi już sie skończyły pomysły kto z kim :?

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » wt gru 23, 2003 3:35 pm

a może te łzy to nie ze wspomnienia, o nim , tylko to łzy strachu i złych wspomnien tego co on jej zrobił? --' ale to tylko moje głupie pomysły, zapewne jest inny powód tego:) moze ma jakaś paskudna blizna bo miała wypadek i sie wstydzi??

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 23, 2003 3:45 pm

Lithien pisze:a może te łzy to nie ze wspomnienia, o nim , tylko to łzy strachu i złych wspomnien tego co on jej zrobił? --' ale to tylko moje głupie pomysły, zapewne jest inny powód tego:) moze ma jakaś paskudna blizna bo miała wypadek i sie wstydzi??
nie wydaje mi sie.a moze mama Kiry ma nowego faceta,albo kogos miala,ktory molestowal Kire(potwierdza mi sie to kiedy Kira do mamy krzyczala ze Rei nie jest zlym chlopakiem i ona powinna sama dobrze o tym wiedziec)??taka opcja dobrze pasuje.nie sadze zeby jej prawdziwy ojciec ja molestowal.a to w gimnazjum z reka bylo pokazane ze to nie bylo takie jak by sie przestraszyla,tylko BRZYDZILA(jak to zreszta Kida mowil) :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 23, 2003 4:13 pm

A mnie naszła nowa teza. Może ten przystojny facet z galerii ( nasz domniemany biologiczny ojciec Reiego :twisted: ) jest spokrewniony z tym Makio.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » wt gru 23, 2003 6:24 pm

Lithien pisze:a może te łzy to nie ze wspomnienia, o nim , tylko to łzy strachu i złych wspomnien tego co on jej zrobił? --' ale to tylko moje głupie pomysły, zapewne jest inny powód tego:) moze ma jakaś paskudna blizna bo miała wypadek i sie wstydzi??
ale on jej wtedy nie rozbierał tylko wsadzał rękę pod bluzkę, ręką blizny nie zobaczy, ta opcja odpada :)

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » wt gru 23, 2003 8:59 pm

Pasuzuko pisze:ale on jej wtedy nie rozbierał tylko wsadzał rękę pod bluzkę, ręką blizny nie zobaczy, ta opcja odpada :)
No ale niektóre blizny da sie wyczuć, jak maja takie zgrubienia^^

a co do makio to, moze żeczywiście jego ojciec?? Choc jakis nie podobny, i kupuje ukochanemu synkowi prezent (bo wie o jego słabości)? :twisted: choć róznie dobrze ten gosc z galarii to może byc ojciec rejego i zarazem ojcem makio:) bo rzeczywiście są podobnii^^ makio i rei^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr gru 24, 2003 12:18 pm

Może Makio jest bardziej podobny do swojej matki?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » czw gru 25, 2003 10:47 am

Madoka pisze:Może Makio jest bardziej podobny do swojej matki?
E tam, jak go pierwszy raz zobaczyłam, myślałam że to kira sie zbuntowała i obcieła włosy (tylko dlaczego??) moze to jakis zagubiony brat kiry?? albo "wyskok" jej ojca ? jakais taki nie slubny dzieciak?? --' ja to mam pomysły.., ale wszystko jest możliwe^^

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 25, 2003 2:01 pm

Lithien pisze:
Madoka pisze:Może Makio jest bardziej podobny do swojej matki?
E tam, jak go pierwszy raz zobaczyłam, myślałam że to kira sie zbuntowała i obcieła włosy (tylko dlaczego??) moze to jakis zagubiony brat kiry?? albo "wyskok" jej ojca ? jakais taki nie slubny dzieciak?? --' ja to mam pomysły.., ale wszystko jest możliwe^^
nie sadze.mysle,ze w naszych rozmyslaniach i pomyslach troszq przesadzamy :D postaci w Marsie duzo jest podobnych,tak samo jak mowilismy ze Kira jest podobna do Reiego,a porownajcie jeszcze np.do Doll,to juz w ogole.Muriel jak sciela wlosy byla bardzo podobna przeciez do Makio.mysle ze nie maja zadnego powiazania rodzinnego(mam na mysli Kire,Reiego i Makio^^)

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » wt gru 30, 2003 1:22 pm

eh, ale macie wyobraźnię^^ heh

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 30, 2003 2:37 pm

Ayanami pisze:eh, ale macie wyobraźnię^^ heh
8) no ktos musi,heheh 8)

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » czw maja 06, 2004 7:09 pm

Wcale bym się nie zdziwiła gdyby chciał odnaleźdź swojego ojca ja na jego miejscu i gdybym miała taką sytuacje to bym terz szukała

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw maja 06, 2004 7:14 pm

Jak na razie nic o szukaniu ojca nie ma, ale zapewne Rei go odnajdzie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw maja 06, 2004 10:31 pm

hmmmm,no ciekawe,czy bedzie go szukal,pewnie Kira mu ten pomysl podrzsuci :P mnie bardziej zastanawia,kto Kire zgwalcicl,czy to jej ojczym czy nie jednak,no nie moge sie doczekac next tomu!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość