Mars tom9

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt gru 07, 2004 9:40 pm

Sheril pisze: Darla>>dlaczego zalosny??hmmmm....juz predzej uwazam tak jak Desponia,ze wymuszony,ale nie dokonca,nazwalabym to bardziej chyba sztucznym zakonczeniem,ale jeszcze to lykam.
Bo wydaje mi się że to zakończenie było zrobione pod zbyt mocnym naciskiem emocji, nie wiem może się myle ale odniosłam takie wrażenie czytając 9 tom.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 08, 2004 8:42 pm

Darla>>hmmm,mi sie raczej wydaly troche sztuczne i naciagane slowa Kiry pod koniec :D moze autorka chciala doprowadzic co do niektorych rzeczy i nie wiedziala jak wiec wybrnela w ten sposob?? :P
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2004 12:39 pm przez Sheril, łącznie zmieniany 1 raz.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » śr gru 08, 2004 9:34 pm

Sheril pisze: Darla>>hmmm,mi sie raczej wydaly troche sztuczne i naciagane slowa Kiry pod koniec :D moze autorka chciala doprowadzic co do niektorych rzeczy i nie wiedziala jak wiec wybrnela w ten sposob?? :P
Popieram. Jedno i drugie :D Ale mysle, ze rzeczywiscie autorka mogla dojsc do wniosku, ze tom 9 to juz najwyzszy czas, zeby bohaterowie przestali krazyc wokol siebie i zdecydowala sie wyskoczyc z czyms "mocniejszym". :)

troche przeczyscilam temat.teraz prosze pisac bez nieoznaczonych spoilerow,na temat i jak sie odpowiada to w jednym poscie a nie w dziesieciu.Rzeklam.Sheril

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt gru 10, 2004 12:42 pm

Może faktycznie troche za ostro osądziłam Marsa 9. Ale i tak sądze że mars jest najleprzy na świecie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no i kilka innych tytułów, ale to nie ten dział.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » sob gru 11, 2004 5:20 pm

Darla pisze:Może faktycznie troche za ostro osądziłam Marsa 9.
NO co Ty. Bez roznicy zdan nie byloby dyskusji. :wink:
Darla pisze: Ale i tak sądze że mars jest najleprzy na świecie :D (...) :D no i kilka innych tytułów, ale to nie ten dział.

Slowko "najlepszy" samo w sobie wyklucza obecnosc innych tytulow :wink: Ale fakt, czytam go z przyjemnoscia. A to, ze na drodzie naszej pary do szczescia pojawi sie wiele, wiele przeszkod bylo latwe do przewidzenia. Wystarczylo popatrzec na ilosc tomikow... :)

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » ndz gru 12, 2004 10:45 am

Mori pisze:Taka aż strasznie nierealistyczna ta manga nie jest. I Rei i Kira mają za sobą dość realne przeżycia, Rei śmierć brata a Kira gwałt.
Owszem, tylko to wszystko takie trochę naciągane, rozwodnione... żeby tylko nie przekroczyć za bardzo ram "szojca". Nie czyta się "Marsa" źle, po prostu ja mam pewien niedosyt...
Mi osobiście tytuł się podoba, ale nie wiem czy jest najpoważniejszym szojcem w Polsce, nie można zapomnieć o Paradse Kiss, chociaż tam nie są poruszane takie motywy jak w Marsie.
Raczej tak, a przynajmniej najbardziej realistycznym.
Sheril pisze:Darla>>dlaczego zalosny??hmmmm....juz predzej uwazam tak jak Desponia,ze wymuszony,ale nie dokonca,nazwalabym to bardziej chyba sztucznym zakonczeniem,ale jeszcze to lykam.
Akurat to zachowanie Kiry mogę jeszcze łyknąć :wink:. W szoku człowiek mówi i robi przeróżne rzeczy, potrzeba bliskości w takiej sytuacji też mnie raczej nie dziwi...

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » wt gru 14, 2004 5:48 pm

Desponia pisze:Mojemu bratu sie nie przejadlo a to dlatego, ze mu po prostu Marsa nie daje. :D a co do zakonczenie 9 tomu... Raczej nie nazwalabym go zalosnym. Moze troche wymuszonym, ale tylko troche. Kiedys to sie musialo stac...
Ja pożyczam sąsiadce - przeczytała 7 tomów w kilka dni. 8 i 9 przeczytała nawet przede mną. Zakończenie dziewiątki bardzo jej się podobało - czeka z niecierpliwością na dalszy ciąg. Wiadomość o przełożeniu wydania na okres po Świętach naprawdę ją zasmuciła.

SPOILER [size=0]Swoją drogą można być prawie pewnym, że jak już Rei i Kira się zabrali, ktoś im przerwie (np. matka Kiry, żona ojca, etc) i wynikną z tego nowe perypetie.[/size] /SPOILER

Fereby

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » śr gru 15, 2004 6:00 pm

Będzie żeś :twisted: a wracając do tematu to rzczeże nie moge się doczekać 10. Jak wam się podoba okładka 9 marsa?

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt gru 21, 2004 10:50 am

Darla pisze: Jak wam się podoba okładka 9 marsa?
Okladka jak okladka. Nie zauwazylam, zeby byla jakas szczegolna... Chociaz widac pewna zmine w tonacji- wreszcie jakis cieply kolorek. Tzn. prawie cieply, bo troche to jednak ten pomarancz jest zgaszony... :D

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości