Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Forum dla fanów nowej mangi "Miłość krok po kroku"
ODPOWIEDZ
Slide
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 3:06 am
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Slide » ndz mar 29, 2015 3:13 am

Od niedawna zacząłem zbierać mangi za sprawą Berserka. Udało mi się ostatnio kupić wszystkie 10 tomów Miłości krok po kroku. Bardzo przyjemny tytuł i byłem bardzo zaskoczony jak przeczytałem, że manga nie była na tyle popularna żeby się utrzymać. Od razu zacząłem się zastanawiać czy byliby chętni na kontynuację historii? Wiem, że to temat czysto teoretyczny, bo liczby mówiły same za siebie. Ciekaw jednak jestem jak dużo fanów tego tytułu jest/było na forum. Czy w Polsce istniałaby możliwość kiedykolwiek na kontynuację, bądź inny tytuł o tematyce seksu. Pytam się, bo nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda.
Bardzo żałuję, że nie będę mógł zakupić więcej tomów Miłości... Czy wydajecie coś podobnego?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz mar 29, 2015 3:55 pm

Jeśli znasz niemiecki, to wszystkie tomy "Miłości krok po kroku" są dostępne w tym języku. :P

Merry Xellos
Status: Offline

Post autor: Merry Xellos » czw kwie 02, 2015 11:05 am

Jak masz jakiegoś konika w Japonii, to jest do kupienia pierwsze 28 tomów w pakiecie za 1700 jenów. LINK

Slide
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 3:06 am
Status: Offline

Post autor: Slide » pt kwie 03, 2015 7:54 pm

Eh... że też nie ma po angielsku... : ( z chęcią bym kupił resztę mang w miarę zrozumiałym języku, dlatego odpada wersja niemiecka, francuska oraz japońska : /

Awatar użytkownika
Mammoth
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 22, 2011 3:28 pm
Lokalizacja: Ząbki
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Mammoth » pn mar 22, 2021 2:32 am

Po 6-ciu latach od ostatnich komentarzy odkopuję temat. Może warto wrócić do wydawania tej mangi. Społeczeństwo nieco dojrzało i chyba byliby chętni :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Alexandrus888 » pn mar 22, 2021 2:49 am

Eto... zdajesz sobie sprawę, że seria ma 82 tomy i dalej powstaje, prawda? Z wydawanych w Polsce mang tylko OP i Jojo mają więcej tomów (odpowiednio 94 i 127). OP wiadomo jak się sprzedaje, a Jojo to fenomen, o lata świetlne wyprzedzający "Miłość..." w popularności. Nikt o zdrowych zmysłach nie wznowi tego tytułu, a już na pewno nie asekuracyjne Waneko.

Awatar użytkownika
Mammoth
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 22, 2011 3:28 pm
Lokalizacja: Ząbki
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Mammoth » pn mar 22, 2021 2:58 pm

Ach, przepraszam. W sumie nie wiedziałem ile to ma tomów. Serio jest coś ciekawego dalej? Bo początek jest spoko, ale im dalej, tym nudniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Alexandrus888 » pn mar 22, 2021 3:25 pm

Nie mam pojęcia. Jak zobaczyłem w Polsce status serii przerwanej i ilość japońskich tomów, to odechciało mi się mieć cokolwiek wspólnego z serią.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Canis » pn mar 22, 2021 3:32 pm

Nie przeczytałem wiele dalej niż wydano u nas, ale jak dla mnie cały czas jest to samo. No i Waneko wspominało (informacje z pierwszej ręki, z konwentu), że nakład ostatnich tomów oscylował pomiędzy 100 a 1000 sztuk (nie podano konkretnej liczby) i mieli straszny problem, aby "pozbyć" się go z magazynu. Nie widzi mi się, aby ktoś chciał do tego wracać. :|

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: Bukafo » pn mar 22, 2021 3:34 pm

Co?? To już ma ponad 80 tomów? O Zeusie..
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
nover
Adept
Posty: 185
Rejestracja: wt lut 18, 2014 8:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wznowienie mangi? Czy byliby chętni?

Post autor: nover » pn mar 22, 2021 4:28 pm

o.O
Kiedy u nas Waneko zarzuciło serię, to było chyba w okolicach 42... ale jak patrzę to obecnie wydano 82 tomy + 2 tomy Futari Ecchi For Ladies i jeden Futari Ecchi Gaiden: Akira, The Evangelist of Sex.

Kiedyś może sprzedam nerkę ;) za japońskie tomiki XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Miłość Krok po kroku"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości