Tom 2

Podforum dla wszystkich obecnych i przyszłych miłośników Uteny.
Ran
Status: Offline

Post autor: Ran » pn maja 12, 2008 7:08 pm

Kupiłam sobie 2 tom Uteny, sama nie wiem czemu, bo nie lubię takich różowych romansideł, ale musiałam zobaczyć co będzie dalej, a empikowe czytanie jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Z powodów wymienionych wcześniej fabuły może nie skomentuję. Rzuciły mi się w oczy błędziki (np pominięte znaki interpunkcyjne już w streszczeniu 1 części) i błędy (konkretnie 1 błąd ortograficzny - ajajaj, jak ja tego nie lubię).
Ale drugi tom wciągnął mnie na dobre i chyba będę zmuszona kupić kolejne, kiedy się pojawią. Najwyżej wystawię je na allegro, kiedy już skompletuję serię ^^'

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » sob maja 17, 2008 10:06 pm

Dopiero teraz przeczytalam 2 tom Uteny^^ Poza drobnymi wadami technicznymi, typu -> krzywy kadr i to co juz ktos napisal, lekko rozmyta okladka oraz minimalna nieproporcjonalnosc w stosunku do tomu pierwszego, nie doszukalam sie innych wad =] a jesli chodzi o tresc to bardzo wciagajaca, szybko sie czyta i jak zawsze konczy sie w ciekawym momencie ;] z niecierpliwoscia bede czekac na tom 3^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Rewolucjonistka Utena"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość