Kraina klejnotów

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5421
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kraina klejnotów

Post autor: Yuriko » pt mar 29, 2024 9:30 pm

Obrazek
Po tym, jak Ziemię dotknął globalny kataklizm, na planecie wyewoluowały nowe istoty zwane klejnotami. Niestety ich życie jest w ciągłym niebezpieczeństwie – kosmiczna rasa Lunarian próbuje posiąść ich zbudowane z cennych minerałów ciała. Pewnego dnia do walki przeciwko najeźdźcom postanawia dołączyć Fosfofilit – młody klejnot, który do tej pory nie radził sobie z żadnym powierzonym mu obowiązkiem. Ku swojemu zaskoczeniu otrzymuje misję, której zupełnie się nie spodziewa...
Ostatnio zmieniony wt maja 07, 2024 10:18 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Kraina klejnotów

Post autor: Akiho » sob kwie 06, 2024 7:41 pm

Nie czytałam, ale przez chwilę musiałam się porządnie skupić by ogarnąć ciała na okładce i układ ich właścicielek :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5421
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kraina klejnotów

Post autor: Yuriko » wt kwie 09, 2024 9:11 pm

dodatek do 1 tomu
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Kraina klejnotów

Post autor: Koichi » ndz kwie 14, 2024 4:33 pm

Akiho pisze:
sob kwie 06, 2024 7:41 pm
Nie czytałam, ale przez chwilę musiałam się porządnie skupić by ogarnąć ciała na okładce i układ ich właścicielek :lol:
Ja tak samo :wink:
Już widzę po kresce że seria nie dla mnie. "Patyczkowe" postacie nie są dla mnie problemem, ale ten sposób rysowania... za dużo się dzieje na rysunkach!

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5421
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kraina klejnotów

Post autor: Yuriko » pn kwie 29, 2024 9:55 pm

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości