Szczęście w nieszczęściu

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Monsterlight » wt mar 16, 2021 10:06 am

Obrazek
Eiju Yaotomi ma w życiu niespotykanego farta. Jeśli spóźnia się do pracy, okazuje się, że jego szefowie zaspali i również będą później. Gdy brakuje mu pieniędzy, wygrywa je na loterii. Nawet kiedy przechodzi koło śmietnika, wiatr zaczyna wiać w drugą stronę. To dość, by siły wyższe poczuły się w obowiązku przywrócić równowagę we wszechświecie. I tak pewnego dnia fortuna naszego bohatera obraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Jak się okazuje, mężczyzna zostaje nawiedzony przez boga nieszczęścia imieniem Yato, który od teraz towarzyszyć mu będzie w codziennym życiu. Czy Eiju zdoła uwolnić się spod jego nieszczęsnej kurateli? A może sprawy przybiorą jeszcze bardziej zwariowany obrót?
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Yuriko » wt mar 16, 2021 11:24 am

Ale mi się ta okładka podoba, szczególnie tło :D I logo też im fajnie wyszło. Szkoda tylko, że tytuł nie będzie się zaliczać do festiwalu :(

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Monsterlight » wt mar 16, 2021 12:04 pm

Yuriko pisze:
wt mar 16, 2021 11:24 am
Szkoda tylko, że tytuł nie będzie się zaliczać do festiwalu
Też żałuję :( Ta autorka ma naprawdę fajną kreskę, więc karta pewnie byłaby super :?
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1375
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Koichi » sob mar 20, 2021 6:30 pm

Już sama okładka jest zabawna. Nie mogę się doczekać jak tomik wpadnie w moje łapki :D

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Meliona » czw mar 25, 2021 4:00 pm

JG pokazało dodatek:
► Pokaż Spoiler
Tylko ja na tej pocztówce widzę Denjiego z Chainsaw Mana? xD Nie odzobaczę tego teraz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Monsterlight » czw mar 25, 2021 4:11 pm

Haha faktycznie podobny :lol: Ale całkiem ładna pocztóweczka, tylko to logo się trochę gryzie kolorystycznie :P
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Yuriko » czw mar 25, 2021 5:30 pm

Fajna ta pocztóweczka, aż szkoda, że nie dostaniemy jej większej.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Monsterlight » śr kwie 21, 2021 4:11 pm

Obwoluta:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Szczęście w nieszczęściu

Post autor: Monsterlight » czw maja 13, 2021 12:34 am

Przeczytane, super się bawiłam przy lekturze :D Super humor, kilka wzruszających scen, ciekawy główny wątek z bożkami, ładna kreska i bardzo sympatyczni bohaterowie. Jeśli komuś tak, jak mi, bokiem już wychodzą romanse szkolne z zagubionymi chłopaczkami to możliwe, że ta manga przypadnie mu do gustu, bo jest to coś nieco innego niż typowy yaoiec. Mam nadzieję, że z tym tytułem będzie tak samo, jak z Mother's Spirit i dostanie kontynuację, bo chętnie bym jeszcze poczytała o przygodach tej pary, świetni są ^^
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości