Beztroskie dni

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Beztroskie dni

Post autor: Bukafo » śr kwie 07, 2021 7:04 pm

Kocurzyca pisze:
śr kwie 07, 2021 2:28 pm
Przepraszam, że się zapomniałam tak to jest jak napitalam wiadomości z telefonu pod stołem
Hej, luzik. Nie przejmuj się tym. :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Beztroskie dni

Post autor: Krzych Ayanami » sob maja 01, 2021 3:26 pm

Pierwszy tom przeczytałem już jakiś czas temu.
I kurczę, wyglada mi to trochę na takie "Boże uchowaj od takich przyjaciół, bo z wrogami sam dam sobie radę" :D .
Jeżeli jest coś, czego nie powinno się mówić, bo może to zostać źle odebrane - to z całą pewnością któryś z chłopaków albo któraś z dziewczyn to powie :D . O takcie to towarzystwo chyba nie słyszało :D .

Co do dialogów i humoru:
- Masz na imię Mari? Ślicznie! Chętnie przyjmę od ciebie czekoladki walentynkowe! W końcu jesteś koleżanką Kobayakawy.
- Bo rzygnę. Chętnie przyjmiesz? Zbytek łaski! Naprawdę myślisz, że ktoś da prezent takiemu bufonowi? Z byka spadłeś?

Nie jestem pewien czy w tekst włożono więcej pracy niż miłości, ale bardzo mi się to podoba.
Historia jest może dość epizodyczna, ale dobrze poprowadzona i przyjemna.
Z komedii jako takich może nawet jedna z lepszych pozycji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości