Rozmyty zmierzch

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Monsterlight » śr lip 15, 2020 11:15 pm

Tak, kreska rzeczywiście jest ładna, jedynym minusem jest tylko ta wyżej wspomniana gigantyczna głowa seme :> Ale szczerze mówiąc w ogóle nie przypomina kreski pani Nakamury, są zupełnie inne. Uke był bardzo ładnie narysowany, fajnie się patrzyło na sceny z nim. I rozumiem, o czym mówisz, Koichi, ale kilka ładnych kadrów to trochę za mało, żeby zniwelować Schematyczną Fabułę Jednotomowego Yaoica. Ale masz rację, gusta są różne, innym osobom manga może się spodobać :-D

Tutaj przykłady tego, o co mi chodzi z tą nieszczęsną głową xD No chyba że to tylko moja fanaberia:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1374
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Koichi » pt lip 17, 2020 1:32 am

Pierwszy obrazek się nie wyświetla, a w drugim to widzę tylko, że Mao jest nieproporcjonalnie mały. I ogólnie to myślę, że troszeczkę przesadzasz, ale z drugiej strony masz prawo czuć się rozczarowana, jeśli spodziewałaś się po tej mandze czegoś innego.
Nie wiem co Ci doradzić, trochę mi przykro w takiej sytuacji, to może odsprzedaj komuś tomik, skoro tak Cię razi?

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Monsterlight » pt lip 17, 2020 12:46 pm

Spokojnie, jak już mówiłam, dla mnie jest to bardzo przyjemny średniaczek z naprawdę niezłą kreską ;) Faktycznie przesadziłam, za bardzo lubię się czepiać xd I nie mam zamiaru jej sprzedawać, jeszcze aż tak zła manga mi się nie trafiła, żebym chciała to zrobić. Do mnie do końca nie trafiła, ale zła nie jest i rozumiem, czemu niektórym może się tak podobać.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Yuriko » wt sie 11, 2020 12:01 pm

I kolejny raz jednotomówka dostała sequel.
Tasogare Out Focus Overlap wyszło w tym miesiącu.

Okładka:
► Pokaż Spoiler

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Iris » wt sie 11, 2020 5:55 pm

Ostatnio Studio JG coś ma szczęście (a może pecha) do tych niespodziewanych powrotów BLek w formie sequeli. Okładka śliczna, chętnie bym zobaczyła środek. Ciekawe, kiedy wyjdzie w Polsce.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Yuriko » pn lip 03, 2023 11:32 am

Seria dostanie anime. Fajnie jakby sprzedaż skoczyła i SJG zdecydowało wydać kolejny tom.
https://twitter.com/mangamogurare/statu ... R8htfL8GnQ

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1374
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Koichi » pn lip 03, 2023 7:05 pm

Coś się nie ładuje, chyba że to tylko u mnie? :(

Ale w sumie fajnie, jeśli anime by wyszło. Chętnie bym obejrzał.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Rozmyty zmierzch

Post autor: Yuriko » śr lip 12, 2023 1:56 pm

Okładka Tasogare outfocus long take tom 1
► Pokaż Spoiler
Jest to kontynuacja serii. Powyżej dodałam okładkę do tasogare outfocus overlap, ale jest to zbiór jakiś dodatkowych rozdziałów i innych, wiec nie zalicza się jako sequel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości