W pogoni za słońcem

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: Yuriko » pn mar 02, 2020 4:36 pm

Obrazek
Cys wiedzie spokojny żywot u boku pięknej Irene. Pewnego dnia jego poukładanym światem wstrząsa wiadomość o śmierci brata, z którym od ponad dziesięciu lat nie utrzymywał kontaktu. Teraz Cys - zgodnie z ostatnią wolą zmarłego - musi przygarnąć pod swój dach jego adoptowanego syna, 17-letniego Kaia. Wzajemna fascynacja sprawia, że Cys i Kai, wbrew zdrowemu rozsądkowi, zbliżają się do siebie. Nie spodziewają się jednak, że zakazany romans szybko pociągnie za sobą tragiczne w skutkach konsekwencje... Problemy na ich drodze piętrzą się, kolejne skrzętnie skrywane sekrety wychodzą na jaw, a przyszłość kochanków staje pod znakiem zapytania. Bo czy Kai na pewno jest tym, za kogo się podaje? Przed Wami zaskakująca, pełna namiętności historia, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2020 12:47 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: Ame » pn mar 02, 2020 7:12 pm

Oczojebna. :x

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: ninna » pn mar 02, 2020 8:58 pm

Mnie się okładka bardzo podoba. Świetne połączenie kolorów.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: miaka88 » pn mar 02, 2020 9:22 pm

Okładka nie zachęciła ale opis już tak. Przejrzałam dwa rozdziały i wygląda nieźle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: Koichi » pn mar 02, 2020 10:41 pm

Ta manga jest naprawdę pokręcona! Jak to czytasz, to z rozdziału na rozdział robisz coraz większe oczy :) Jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie tłumaczenie, bo w angielskim niektóre zwroty wręcz mnie zabijały :facepalm: ( Tak, wiem, powinienem podszkolić angielski, ale coś mi nie idzie :P )
Ciekawi mnie też jak Wam się spodoba postać Juna, bo to postać dość ciekawa, a jest o nim osobna manga.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: ninna » sob mar 28, 2020 1:07 pm

Czy Studio gdzieś wspominało, czy wyrobią się z "Pogonią" jeszcze w marcu? Nie mogę znaleźć info na facebooku.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: Koichi » sob mar 28, 2020 5:40 pm

Z tego co widzę, to się wyrobili, bo można już kupić na Yattcie i Gildii.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: ninna » sob mar 28, 2020 6:28 pm

Koichi, kupić można ale to ciągle prenumerata (sprawdzałam na Yatcie). Nie dostałam też mejla, że mi wysłali, a zawsze przysyłają... No nic, pozostaje czekać.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W pogoni za słońcem

Post autor: Yuriko » ndz mar 29, 2020 2:01 pm

Jeszcze nie podawali, kiedy wyjdzie, więc obstawiam premierę na początku kwietnia. Trochę mnie to dziwi, bo akcepty mieli już od dawna, to mogli to jakoś wepchać na początek/środek marca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości