W rytmie wieczoru i poranka

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Meliona » pn sty 20, 2020 9:45 pm

Przeczytałam w skanach sequel i mam nadzieję, że zostanie wydany, bo dla mnie jest znacznie lepszy od 1 tomu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Koichi » pn sty 20, 2020 11:14 pm

ninna pisze:
pn sty 20, 2020 9:31 pm
Koichi pisze:
pn sty 20, 2020 9:19 pm
Zresztą, czy ktoś widział inteligentnych rockowych muzyków?
Ja po koncertach staram się rozmawiać z muzykami. Na idiotów jeszcze nie trafiłam, a chodzę od kilkunastu lat na różne zespoły. Zawsze to byli sensowni ludzie, z którymi można było pogadać bez poczucia żenady :)
To na jakie koncerty Ty chodziłaś? XD
Ale fakt, ci z którymi ja pracowałem to były niszowe zespoły gdzie trafiali się tacy co butów nie umieli sami założyć, oni po prostu ze swoim debilizmem nie mieli szans się gdziekolwiek przebić :facepalm:
Meliona pisze:
pn sty 20, 2020 9:45 pm
Przeczytałam w skanach sequel i mam nadzieję, że zostanie wydany, bo dla mnie jest znacznie lepszy od 1 tomu.
Jeszcze nie czytałem, czekam na więcej angielskich rozdziałów, ale jak Ty mówisz że to jest jeszcze lepsze niż prequel, to kupiłbym to w ciemno :)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Yuriko » pn sty 20, 2020 11:41 pm

Oh tak, zgadzam się z tym co mówi Meliona.
Ja należę do osóbek, które kochają Haradę całym serduszkiem i mam nadzieję, że SJG wyda sequel. W sumie fajnie jakby i Kotori coś więcej wydało.

purple-demon3
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 15, 2019 2:48 pm
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: purple-demon3 » wt sty 21, 2020 6:07 pm

ninna, oj zgadzam się. Miałam takie same odczucia przy czytaniu tej mangi. Mam nadzieję, że Color Recipe będzie lepsze niż to... To coś...

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Meliona » czw lip 30, 2020 10:03 am

ask pisze:Jak sprzedaje sie Harada? Mozemy sie spodziewac czegos jeszcze od tej autorki?
Studio JG
około 18 godzin temu
SJG: Harada, cóż - ani to hit, ani biedak, biegnie swoim rytmem. ^^ Na koniec roku szykuje się sequel "W rytmie wieczoru i poranka", a potem - ciężko powiedzieć. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Yuriko » czw lip 30, 2020 11:23 am

W sumie mogło być gorzej. Ciekawe jak się sprzedaje Color recipe.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Koichi » pt lip 31, 2020 12:47 am

Ech, załamka totalna :facepalm: Choć właściwie można było się spodziewać, że specyficzny styl Harady nie przypadnie wszystkim do gustu. Ja bym bardzo chciał jeszcze inne jej tomiki, ale to raczej nierealne, bo konkurencja faktycznie jest duża. Jest w czym przebierać i na pewno też nie jest łatwo zdecydować za który tytuł się zabrać.


A tak przy okazji, Yuriko dziękuję, że zmieniłaś ten migający gif na zwykły obrazek, to wielka ulga dla moich oczu :angel:

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Yuriko » wt lut 09, 2021 5:54 pm

Okładka polskiej wersji "W rytmie wieczoru i poranka BIS"
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Koichi » śr lut 10, 2021 5:55 pm

Jeeej! :dance: Strasznie się cieszę, że to wychodzi, ale opis! XD
Muszę przyznać, że uśmiałem się czytając skany, faktycznie chyba druga część jest lepsza, przynajmniej nie ma dram. Nie mogę się doczekać polskiego tłumaczenia, a okładka wygląda spoko :D

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W rytmie wieczoru i poranka

Post autor: Koichi » sob kwie 10, 2021 10:35 pm

"Parówkowe party" mnie zabiło! :mrgreen:
Jak zwykle na Haradę można liczyć, druga część jest mega, a tłumaczenie zasługuje na oklaski! :klask: Najbardzej podobała mi się scena jak robili imprezę po trasie koncertowej. Oj, dawno się tak nie śmiałem. Szkoda, że to koniec przygód tej uroczej parki, bo są naprawdę zabawni. Jakby jeszcze wyszło do tego Yatamomo, to byłbym mega szczęśliwy :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości