Jego wilczy sekret

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5398
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: Yuriko » śr gru 11, 2019 1:21 pm

Obrazek
Komugi Kusonoki ze względu na pracę swojej matki zmuszona jest przeprowadzić się z Tokio na Hokkaido, aby zamieszkać ze swoim ojcem. Przenosiny z ogromnej metropolii do małej miejscowości stara się traktować jako szansę na nowy start, ponieważ w poprzedniej szkole była obiektem prześladowań ze strony koleżanek. Gdy więc na pierwszej lekcji jej sąsiadem z ławki obok zostaje Yuu Ookami, największy przystojniak w szkole, Komugi panicznie stara się trzymać go na dystans, nie chcąc narazić się jego potencjalnym fankom. Jak na złość chłopak bardzo chciałby się z nią zaprzyjaźnić, tłumacząc, że dziewczyna... smakowicie pachnie. Pomimo tak nietypowego początku znajomości, z czasem wydaje się, że jest w tym materiał na przyjaźń. Do czasu, gdy pewnego dnia Komugi niechcący odkrywa niezwykły sekret nowego kolegi i przerażona zdaje sobie sprawę, że jej życie już nigdy nie będzie takie, jak przedtem...
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2020 12:48 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Avatar97
Adept
Posty: 107
Rejestracja: pt gru 27, 2019 12:18 pm
Gender:
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: Avatar97 » śr sty 29, 2020 4:13 pm

Jestem po lekturze pierwszego tomu i powiem że się nie zawiodłem. Oczywiście nie ma w niej nic wyjątkowego czego jeszcze się nie spotkało w mangach tego typu, ale przygotowałem się mentalnie na historie tego typu i dostałem wszystko to co chciałem.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: Reviolli » wt lis 03, 2020 9:22 pm

Ja jestem po zakończonej lekturze całości. W zasadzie miałem dropnąć po 3 tomie, ale siostra mi zwróciła uwagę że został już tylko ostatni finałowy.

Czysty średniak, nie ma za bardzo ani wad, ani zalet, niestety.

Co do fabuły, to było przeciętnie. Trochę szkoda że nie wyciągnięto troszkę więcej z zwierzęcych postaci. No i zakończenie lekko rozczarowujące. Chodzi o powód całego zamieszania.

Najlepsza w tej całej historii była krótka historia Senriego...

W zasadzie jest to historia dla osoby nowej w handomie, która boi się sięgnąć po dłuższą serie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: Kocurzyca » śr lis 04, 2020 2:53 am

Nigdy nie czytałam tej mangi ale opis brzmi niemalże jakby mógł być opisem pierwszej części Zmierzchu :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: Ame » śr lis 04, 2020 3:51 pm

Kocurzyca pisze:
śr lis 04, 2020 2:53 am
Nigdy nie czytałam tej mangi ale opis brzmi niemalże jakby mógł być opisem pierwszej części Zmierzchu
+1
Po opisie można się spodziewać w najlepszym wypadku średniaka.

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

Jego wilczy sekret

Post autor: neiki » śr lis 04, 2020 4:12 pm

JWS to średniaczek, ale bardzo przyjemny, jeśli lubi się shojki i romanse. Ja lubię ;) Plusem jest zwięzłość historii, bo ma tylko cztery tomy (a nie powyżej 12, jak chyba większość przedstawicieli tego gatunku w Polsce).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości