Nieznajomy na plaży

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: SallyCzarownica » śr maja 02, 2018 4:00 pm

Autor: Kanna Kii
Gatunek: yaoi, okruchy życia
Liczba tomów: 1
Opis: Shun o mały włos zawarłby związek małżeński. Do ceremonii jednak nie doszło, ponieważ chłopak przyznał się, że jest gejem i nie może poślubić wybranej dla niego dziewczyny. Niestety, jego rodzice nie byli w stanie tego zaakceptować, więc ostatecznie Shun zamieszkał z ciotką w małej, nadmorskiej miejscowości, próbując stawiać swoje pierwsze kroki jako debiutujący pisarz. Pewnego dnia zwraca on uwagę na młodego chłopaka, który codziennie przychodzi nad morze i godzinami wpatruje się w horyzont. To Mio - nieśmiały licealista, który stracił rodziców. Na pięknej wyspie, dwoje zagubionych ludzi połączy wkrótce niezwykła znajomość.

Okładka:
► Pokaż Spoiler
Dodatek:
► Pokaż Spoiler
Premiera 18 maja.
Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2018 9:16 pm przez SallyCzarownica, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: Kocurzyca » śr maja 02, 2018 4:39 pm

Nie mogę się doczekać :D chociaż i tak bardziej czekam na serię niż na jednotomówkę, która wydaje mi się taka sobie bez szału. Następne tomy są lepsze.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Otai
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: Otai » śr maja 02, 2018 5:26 pm

Strasznie lubię tę serię, w ogóle się jej nie spodziewałam na polskim rynku, ale jest! Już zamówiłam prenumeratę jednotomówki + serii dla dodatków :). Nie każdy polubi tę serię, ale dla mnie to perełka. Kreska jest inspirująca, autorka świetnie pokazuje, że za pomocą takiej "uroczej" stylistyki także można przedstawić bardziej dojrzałą historię :)
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2018 6:51 pm przez Otai, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: SallyCzarownica » śr maja 02, 2018 8:41 pm

Otai pisze:
śr maja 02, 2018 5:26 pm
Nie każdy polubi tę serię, ale dla mnie to perełka. Kreska jest inspirująca, autorka świetnie pokazuje, że za pomocą takiej "uroczej" styluistyki także można przedstawić bardziej dojrzałą historię
Podpisuję się. Dodam jeszcze, że klimat tej mangi jest niesamowity.
Obrazek

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: asuneko » ndz maja 06, 2018 2:00 pm

Okładka kojarzy mi się z mangami Dango :mrgreen:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: SallyCzarownica » wt maja 08, 2018 9:17 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5350
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nieznajomy na plaży

Post autor: Yuriko » pt paź 25, 2019 12:37 pm

Nieznajomy na plaży dostanie film animowany w 2020 roku.
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości