Deadlock

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Meliona
Fanatyk
Status: Offline

Deadlock

Post autor: Meliona » czw mar 29, 2018 7:37 pm

Skończyłam i drugi tom. Czytało mi się go znacznie lepiej od poprzedniego. Mniej slangu, mniej przekleństw, w ogóle chyba mniej dymków dialogowych i od razu lżej :lol:
Szkoda, że to nie jest manga o tym Neto, autorce wyszedł z niego niezły przystojniak :angel:
Sama manga zawiera poważne tematy, ale nie jest to nic ambitnego. Dick i jego sceny zazdrości są niczym wyjęte z typowego yaoi. Yuuto i te jego "Nic do niego nie czuję, ale wsadzę mu język do gęby.", czy "to cudownie, że Dick jest dla mnie taki miły (to dosłowny cytat!)" bawią mnie przednie. Nie mogę brać tej mangi na poważne, gdy widzę typowego seme i typowego uke, przepraszam. :(
"Najlepszym" momentem jest dołączony na końcu tomu fragment LN - bohaterowie zachowują się tam niczym gimnazjalistki. :lol:
Obrazek

dehirak
Adept
Status: Offline

Deadlock

Post autor: dehirak » pt cze 22, 2018 9:57 pm

Właśnie skończyłam czytać drugi tom. Świetna seria, strasznie mi się spodobała. Rysunki są piękne, zastanawiam się, czy któryś z bohaterów był brzydki lub choćby przeciętny - i chyba nie :) Podoba mi się to, że jest o dorosłych facetach, którzy wyglądają na dorosłych. Brak patyczkowatych chłopaczków o dziewczęco-nijakiej budowie.
Dwa tomy i między głównymi bohaterami iskrzy strasznie, ale rozkręca się powoli - to też lubię, dzięki temu z niecierpliwością czeka się na dalszy tom. No tak, tylko z tego co wyszukałam nie ma dalszego tomu - bardzo szkoda. Na mój drugi ulubiony tytuł "Nim rozkwitną kwiaty" też czekam. Może dożyję :)
Rozśmieszył mnie tekst o przykrywaniu gazetą w pierwszym tomie.
Drugi tom skończył się w takim miejscu, że mam nadzieję na co najmniej niezłą rozróbę w następnym tomie.
Zgadzam się z przedmówczynią - Neto jest naprawdę interesujący :}

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”