Highschool DxD

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pn mar 21, 2016 6:55 pm

Czyli wychodzi na to że rasy powinny nazywać się:
- Demony (Rias i spółka)
- Anioły
- Diabły (anioły co upadły)

Teraz jest według biblii 8-)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw mar 31, 2016 4:28 pm

Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw mar 31, 2016 5:03 pm

Rany jakie to brzydkie xD

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw mar 31, 2016 7:56 pm

Nadal lepsze niż Golden Time XD

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw mar 31, 2016 8:02 pm

Canis pisze:Nadal lepsze niż Golden Time XD
Też prawda xD cóż wśród ślepców jednooki królem ^^

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » czw mar 31, 2016 9:03 pm

Z czego wynika popularność tego tytułu? Ja po kilku odcinkach odpadłam i to nie przez cycki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » czw mar 31, 2016 9:05 pm

Ten tytuł jest popularny właśnie przez cycki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » czw mar 31, 2016 9:15 pm

Ale mnie denerwowali bohaterowie a zwłaszcza ta zakonnica.
Obrazek

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » czw mar 31, 2016 9:21 pm

Anime akurat się dało oglądać zarówno z rękoma nad jak i pod blatem :lol: A przynajmniej dwa pierwsze sezony, trzeci już trochę słabszy, a i tak nie było to jakieś super arcydzieło. Za powieść się wezmę jak się skończy bo z tego co słyszałem to się stanie za tom lub dwa.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » pt kwie 01, 2016 11:25 pm

Canis napisał/a:
Nadal lepsze niż Golden Time XD

Też prawda xD cóż wśród ślepców jednooki królem ^^
jedyna fanka Golden Time ;--; chce jakiś bonus kurde.
A DxD jest niesmaczne.. bardzo.. :evil:

Krast
Status: Offline

Post autor: Krast » ndz kwie 03, 2016 9:29 pm

Niesmaczne bo? Brakuje w tym liżących się facetów? Już pomijając ogólny poziom DxD, to właśnie przez takie opinie normalni ludzie nie dostają dobrych serii, tylko na rynku coraz więcej yoiców i tym podobnych.
Fenek Alfa pisze:Anime akurat się dało oglądać zarówno z rękoma nad jak i pod blatem :lol: A przynajmniej dwa pierwsze sezony, trzeci już trochę słabszy, a i tak nie było to jakieś super arcydzieło. Za powieść się wezmę jak się skończy bo z tego co słyszałem to się stanie za tom lub dwa.
Tak. Powieść się kończy. Trzeci sezon anime nie miał prawie nic wspólnego z materiałem źródłowym.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz kwie 03, 2016 9:56 pm

Krast pisze:Niesmaczne bo?
Ej ale jak już pytasz to daj koleżance odpowiedzieć a nie se sam dorabiasz odpowiedź :P

DxD jest po prostu brzydkie ale jak widzę niektórym to starczyłby nawet toster z doklejonym cycem i już by byli zadowoleni, zamiast prosić o jakieś porządnie narysowane ecchi. Ale hajs się japońcom zgadzać musi i anime i novelka nie starczy trza doić jeszcze na mandze rysowanej przez pierwszego rysownika z brzegu :D

Krast
Status: Offline

Post autor: Krast » ndz kwie 03, 2016 10:05 pm

Tak, tak, oczywiście. To teraz "niesmaczne" oznacza brzydkie (czemu nie przeczę i zgadzam się, że ta manga to zwykłe dojenie serii)? Gdyby to był jakiś brzydko narysowany yaoiec pewnie skakałyście by z radości, co?

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz kwie 03, 2016 10:19 pm

Krast pisze:Tak, tak, oczywiście. To teraz "niesmaczne" oznacza brzydkie
Sory, pisze trochę nieskładnie ale druga część była moją prywatną opinią i nic nie miała do "niesmaczności" lub jej braku.
Krast pisze:Gdyby to był jakiś brzydko narysowany yaoiec pewnie skakałyście by z radości, co?
Widzę że wiesz lepiej co kupuje. =D> Dla twojej informacji yaoi też są głupie/brzydkie i dobre dla przykładu: bardzo mi się nie podoba love stage i nie kupuje go :P yaoi to nie święty graal co by brać jak leci więc twoje teorie z dolnej części pleców powinieneś jeszcze raz dobrze przemyśleć :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz kwie 03, 2016 10:43 pm

Uwielbiam argument, że yaoi czytają tylko "nienormalni" ludzie :lol:

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » ndz kwie 03, 2016 10:50 pm

Niesmaczne bo? Brakuje w tym liżących się facetów? Już pomijając ogólny poziom DxD, to właśnie przez takie opinie normalni ludzie nie dostają dobrych serii, tylko na rynku coraz więcej yoiców i tym podobnych.

Fenek Alfa napisał/a:
Anime akurat się dało oglądać zarówno z rękoma nad jak i pod blatem A przynajmniej dwa pierwsze sezony, trzeci już trochę słabszy, a i tak nie było to jakieś super arcydzieło. Za powieść się wezmę jak się skończy bo z tego co słyszałem to się stanie za tom lub dwa.

Tak. Powieść się kończy. Trzeci sezon anime nie miał prawie nic wspólnego z materiałem źródłowym.
niesmaczne są bohaterki i trochę takie głupkowate.. I ten główny bohater.. Tak wiem mówi to fanka golden time gdzie bohaterowie wkurzają wiem, wiem. Ale takie DxD czy To love ru jest takim niesmacznym ecchi gdzie cycki i tyłki wstawia się wszędzie. WSZĘDZIE

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » ndz kwie 03, 2016 11:49 pm

Krast pisze:Gdyby to był jakiś brzydko narysowany yaoiec pewnie skakałyście by z radości, co?
Może by skakały i co? Czy jeżeli ktoś stwierdza że kreska jest brzydka to skreśla cała mangę? Weź się opanuj trochę, zresztą nawiązanie do Yaoi jest chore i nie na miejscu. Pomijając fakt że jak ktoś czyta tytuł który tylko broni się ecchi to raczej powinien być ładnie narysowany nie?
Krast pisze:Niesmaczne bo? Brakuje w tym liżących się facetów?
Ty myślisz że tutaj na forum to same Yaoistki siedzą i ślinią się na każde Yaoi? Typie tak bardzo nie pojmuję twojego myślenia.
Krast pisze:przez takie opinie normalni ludzie nie dostają dobrych serii, tylko na rynku coraz więcej yoiców i tym podobnych.
I znowu to samo, twierdzisz że ludzie którzy czytają Yaoi są nienormalni? Masz jakiś problem ze sobą? Nic ci do tego kto co czyta, zresztą fakt że coś jest yaoi nie skreśla tego, że to może być dobry tytuł. Pomijając fakt że na rynku jest dużo innych tytułów i jest w czym przebierać.



Mam taką propozycję dla ciebie, nie do odrzucenia, słuchaj: WYJDŹ Z TEGO FORUM I NIE WRACAJ, nie potrzeba tu tak toksycznych ludzi.
Ostatnio zmieniony pn kwie 04, 2016 1:45 am przez Kakaladze, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Krast
Status: Offline

Post autor: Krast » pn kwie 04, 2016 12:43 am

Kakaladze pisze: Mam taką propozycję dla ciebie, nie do odrzucenia, słuchaj: WYJDŹ Z TEGO FORUM I NIE WRACAJ, nie potrzeba tu tak toksycznych ludzi.
OMFG, ktoś kogo brzydzą mangi o liżących się facetach, wynocha i nie wracać!
Kakaladze pisze: Ty myślisz że tutaj na forum to same Yaoistki siedzą i ślinią się na każde Yaoi? Typie tak bardzo nie pojmuję twojego myślenia.
To forum jest znane jako twierdza yaoistek.
Kakaladze pisze: I znowu to samo, twierdzisz że ludzie którzy czytają Yaoi są nienormalni? Masz jakiś problem ze sobą? Nic ci do tego kto co czyta, zresztą fakt że coś jest yaoi nie skreśla faktu że to może być dobry tytuł. Pomijając fakt że na rynku jest dużo innych tytułów i jest w czym przebierać.
Jak to nie? I owszem jest sporo innych gatunków, ale niestety wydawnictwa coraz częściej wydają yaoice i im podobne. Nieważne, jak słaba jest manga DxD, przynajmniej to coś normalnego.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn kwie 04, 2016 12:47 am

Krast pisze:OMFG, ktoś kogo brzydzą mangi o liżących się facetach, wynocha i nie wracać!
Nie wiem czy jesteś trollem czy nie, nie wnikam nie chce mi się z tobą kłócić, ale po prostu powiem ci tyle: Naucz się czytać ze zrozumieniem. :lol:
Obrazek

Krast
Status: Offline

Post autor: Krast » pn kwie 04, 2016 12:57 am

No taaak, bo z twojego posta wcale nie wynika, że bronisz takich mang, a ostatnie zdanie wcale nie było zwyczajnym wypier*** mi stąd.

Niech ludzie czytają sobie, co tylko chcą, nic mi do tego, ale jest tyle dobrych tytułów, a niestety zamiast nich wydawnictwa zajmują się yaoicami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości