Monster Musume

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3285
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » wt kwie 04, 2017 6:53 pm

:[] Ała! Wygląda jak spóźniony żart na 1 kwietnia >_<

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » wt kwie 04, 2017 7:44 pm

A na początku były bardzo ładne okładki. Te robione są chyba na kolanie.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt kwie 04, 2017 9:14 pm

Au... Ała! Aż boli jak patrzę. Normalnie przypomina mi się to, sprzed kilku dni:
[spoiler]to ma być Cristiano Ronaldo, okładka chyba była stworzona przez tego samego artystę
Obrazek [/spoiler]

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr kwie 05, 2017 4:01 pm

Canis po co podpisujesz, przecież widzisz wymaluj widać, że to Ronaldo. Są bardzo podobni! :hahaha:

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pt kwie 07, 2017 2:15 pm

Jak to sie dzieje, ze rysunki w srodku trzymaja poziom, mamy tla, stroje, szczegoly, a okladki to jest jakis smiech na sali.
Jak oni mu to przepuscili? A pierwsze okladki byly naprawde niezle. To mi wyglada na jakis spisek i sabotaz.
To jest brzydsze od tych pomnikow papieza.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr maja 31, 2017 1:47 pm

Tomiki 8 i 9 za mną.

Ósmy przyzwoity, ale dziewiąty słabiutki. Coraz bardziej jestem zmęczony tą serią.
[spoiler]Wygląda na to że tylko Lala ma magiczną moc, a nie zapowiadało się na to. [/spoiler]
Chyba seria jest u mnie w miejscu gdzie zaczynam wypatrywać sensownego zakończenia. Zdaje sobie sprawę że w haremówce jest to raczej nie możliwe, więc zgrabnego (wiem że są dalsze tomy, bo widziałem paskudne okładki).
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: Kilgore Trout » śr maja 31, 2017 3:00 pm

Strasznie męczyłem (3 podejścia) ten 9. tomik przez historię z Mero - nudna fabuła, żarty drętwe i cyca cuś mało. Trochę lepszy był ostatni rozdział z Lalą, co ciekawe zupełnie pozbawiony ecchi. Okładka ładna. Jak dla mnie tylko ta z 12. tomu jest mocno schrzaniona.
Okayado nie planuje póki co kończenia serii (na youtube jest wywiad, kanał Animeman).
Pomysły ewidentnie mu się skończyły, bo ileż można nowych potworzyc wrzucać?

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr maja 31, 2017 3:04 pm

No niestety mama Mero mocno słabo wypadła, i też zaliczyłem na tym sporą zwłokę. Tamte rozdziały ratował błotniak. Właściwie cała Mero tak średnio mi się pobada i rozdziały z nią (gdzie wysuwa się na 1 plan) jakoś tak bez radości przyjmuje.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » śr maja 31, 2017 8:21 pm

Mnie z kolei tomik się podobał. Kiedy pierwszy raz przeczytałem z jakich pobudek postępowała matka Mero, padłem :lol:
Co do Lali, mówisz to na podstawie 9-tego tomu, czy najnowszych rozdziałów? Bo jak to drugie
[spoiler]to mnie też szczęka opadła. To całe jej gadanie o śmierci okazuje się nie być syndromem gimbazy. Brakuje tylko żeby okazała się być jakimś wyższym bytem :twisted: [/spoiler]

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: Kilgore Trout » śr maja 31, 2017 8:49 pm

Canis, no i mnie skusiłeś do otwarcia spoilera. :D Ale spoko, to tylko moja słaba silna wola.
Czytam polskie wydanie, nie bieżące rozdziały i pomimo "obniżenia lotów" tej serii, nie planuję przestać. A, no i Lala, Papi i Ślu to moje ulubione potworzyce. Merodramaty mi jakoś nie podchodzą. ;)

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » czw cze 01, 2017 7:22 am

Kilgore Trout pisze:A, no i Lala, Papi i Ślu to moje ulubione potworzyce. Merodramaty mi jakoś nie podchodzą.
U mnie jest prawie tak samo tylko w kolejności Błotniak, Papi i Lala.
Matka Mero na razie zajmuje pierwsze miejsce w kategorii najgłupsza rodzicielka.

Z tych dwóch tomików najbardziej podobała mi się reakcja lekarzy, [spoiler]jak to zdrów jak ryba, przy takim trybie życia? Nie możliwe...[/spoiler]
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw cze 01, 2017 8:33 am

Moją ulubienicą jest Tionishia (olbrzymka z MON), to dziewczę jest po prostu słodkie :)

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Fani » pt paź 06, 2017 7:44 pm

Okładka 13 tomu:
► Pokaż Spoiler
Imo średnia. Wpisująca się w spadkową formę autora już od kilku tomów :/

btw. Klasyka w wykonaniu JG. Zanim załatwili papiery na pozostałe tomy, wyszły już kolejne. Chciałbym zacząć zbierać kiedyś Oblubienicę, ale sytuacja wychodzących serii to katastrofa :evil: . Anime za pasem i jeszcze ciężej będzie z zachciankami walczyć.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Fani » śr sty 24, 2018 8:41 pm

Jeśli można wierzyć temu co jest napisane na yatta to Potworzyce przechodzą na tryb trzymiesięczny. Byłoby miło jakby przynajmniej tych terminów dotrzymywali.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Reviolli » pn lut 19, 2018 8:55 pm

Nawet przyzwoity tomik. Bawiłem się przy nim z przyjemnością, do momentu gdy rozpoczęła się część cyklopki.
To jest moja najbardziej nie lubiona postać i natychmiast zaczyna mnie drażnić.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » czw cze 14, 2018 12:14 am

A ja dopiero niedawno zakupiłem 6. i 7. tom. Nadal 4 tomy przede mną, ale i tak nie zapomnę ponad 9-cio miesięcznej przerwy w przypadku tej serii. :lol:
No i zgadzam się co do okładek. Do siódmego tomu są naprawdę spoko, kolejne to jakiś nieśmieszny żart. :x
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Bukafo » ndz lip 01, 2018 9:24 am

Okładka 14 tomu:
► Pokaż Spoiler
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Canis » ndz lip 01, 2018 1:11 pm

Yyy... Tak więc tego... Skojarzyło mi się z hentai, który niedawno czytałem. Ja wiem, że najnowsze rozdziały były o dojeniu minotaurów na farmie, ale ludzie! Coś takiego na okładkę?!

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Akiho » ndz lip 01, 2018 1:21 pm

Zastanawiam się do czego w zasadzie ta manga zmierza, no okej to wybrania przez głównego bohatera żony, ale harem wciąż się rozrasta i mam mieszane uczucia. Zaczęłam zbierać ten tytuł raczej nie spodziewając się, że manga będzie mieć dwucyfrową ilość tomów, a czytanie porzuciłam na tomie 7. Pora nadgonić pozostałe tomy i zastanowić się czy dalej kontynuować zbieranie. Okładki z ostatnich dwóch tomów wyglądają jak w jakimś hentaju.

Może ktoś jest na bieżąco z historią i wypowie się jak dalej to wygląda i czy bohater nadal jest taki... nijaki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Monster Musume

Post autor: Fani » ndz lip 01, 2018 2:30 pm

Przesadzacie z porównywaniem okładek Potworzyc do hentai. Przecież hentaje mają o wiele ładniejsze okładki xD.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość