Bestia z ławki obok

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt paź 20, 2015 10:42 pm

asuneko pisze:Jak to jest że jak inne wydawnictwa sprzedają coś za 22.90 czy 24.90 to nie ma problemu. I że to nie jest dużo jak inni mówią. A jak JG coś da za tyle to ,,afefe złe " czy "już was NIE LUBIE"
1.Jest to uzasadnione większym formatem
lub
2. kotori zaczęło od takiej ceny i się jej trzymało a JG wrzuciło prenumeraty po cenie która wskazywała że tom będzie za 19,9 po czym po pół roku od zapowiedzi stwierdzają że jednak 22.9 przy czym, mangi te nie różnią się niczym od tych za 19.9.

No i chciałabym zauważyć że kotori jest o wiele młodsze a JG to taki trochę stary wyjadacz i o wiele łatwiej jest mi sypnąć kasą na np. SAO wiedząc że Beata i spółka się zepną i dadzą radę za 2 miechy dać mi już kolejny tom a jak do nich napisze to na stówę odpiszą niż czekać i się zastanawiać czy novela Toradory wyjdzie w tym roku a może wcale.

Ponadto podnosić cenę i nie dawać nic w zamian? To przy no.6 bym zrozumiała bo jest ten booklet a tak?
asuneko pisze:ale mimo tej nowej ceny to prenumeraty są nadal za 19.90 więc nie ma różnicy gdyby tak kupować ;n;

Mi się nie uśmiecha zamrażać ponad 100 zeta na Xlat nie wiedząc czy następny tom wyjdzie za miesiąc czy za rok. Tym bardziej że kupuje też inne serie.
Mieć 100 w kieszeni a nie mieć to różnica :D
Ostatnio zmieniony wt paź 20, 2015 10:47 pm przez gg gonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » wt paź 20, 2015 10:47 pm

asuneko pisze:Jak to jest że jak inne wydawnictwa sprzedają coś za 22.90 czy 24.90 to nie ma problemu. I że to nie jest dużo jak inni mówią. A jak JG coś da za tyle to ,,afefe złe " czy "już was NIE LUBIE" dlatego że nagle podnieśli cenę?
Inne wydawnictwa jednak coś za tę cenę zazwyczaj oferują. JG nie zawsze.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr paź 21, 2015 12:00 am

ociesek pisze:Inne wydawnictwa jednak coś za tę cenę zazwyczaj oferują. JG nie zawsze.
Studio JG oferuje wrażenia związane z oczekiwaniem na kolejny tom :lol: Inne wydawnictwa nie mają zbytnio problemu z terminami oraz z cenami, dlatego JG daje nam szczyptę emocji w naszym szarym monotonnym życiu.Nie wiadomo kiedy najdzie dzień w którym ukaże się tom<zaskoczenie,niedowierzanie, radość> , podniesienie ceny<złość,smutek> itp. itd.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr paź 21, 2015 1:16 pm

Hajs sie nie zgadza.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr paź 21, 2015 1:26 pm

Ame pisze:Studio JG oferuje wrażenia związane z oczekiwaniem na kolejny tom
A mogę z tego zrezygnować za normalną cenę?

Nah, I tak już od nich nie będę kupował.

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » śr paź 21, 2015 5:22 pm

Jak to nic nie oferują? A wyczyszczone krzaki to co? :D Nie chce nic mówić, ale przy Oblubienicy niektórzy mówili że są w stanie zapłacić więcej, jeśli będą czyść onomatopeje. Wzięli to sobie za bardzo do serca.
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » śr paź 21, 2015 6:50 pm

Mam pytanie do tych co czytali mangę. O czym jest 13 tom?

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr lis 04, 2015 11:34 pm

Okładka w swojej prostocie mi się podoba, dobrze, ze tytuł został przetłumaczony - cieszy mnie to.

Niestety, ten tytuł mnie nie interesuje, już kiedyś z dwa czy trzy razy się do niego zabierałam i nic... Nie wciągnęło, a więc SJG na mnie nie zarobi.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt lis 10, 2015 4:08 pm

Bestia z ławki miała premierę 09. 11. 2015. Coś mnie ta strona (strona studia) oszukuje x'D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » wt lis 10, 2015 4:22 pm

asuneko pisze:Bestia z ławki miała premierę 09. 11. 2015. Coś mnie ta strona (strona studia) oszukuje x'D
Nie jestem pewna, ale może wysyłali wtedy prenumeraty, albo do empików i w jakimś czasie to musi dojść. Dolicz od daty premiery 3 dni. Czyli tak gdzieś w czwartek powinny być w empikach (11 listopada to wolne :) )

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt lis 10, 2015 4:33 pm

Tylko mam wrażenie że gdyby mieli to już rozesłać to dodaliby info na facebooku a nic takiego nie było, jedyna informacja jaka była podoba to że na początku tego tygodnia dostaną tomiki Bestii i Kanoko z drukarni, mogę się mylić ale z reguły tak jest że na facebooku post: Wyszła manga X, tomy rozesłane dzisiaj, w sklepach stacjonarnych jutro, w empikach pojutrze i tyle. : )
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt lis 10, 2015 4:59 pm

Też się łapałem na takim czymś przez lata, potem za każdym razem gdy chciałem zamawiać paczkę pytałem na tym forum czy ten a ten tytuł już wyszedł :lol:
Zasada jest jedna - JG chwali się wszystkim co wydaje. Dopóki nie ma newsa, że ten a ten tytuł został wydany, to nie został wydany :)

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt lis 17, 2015 2:26 pm

To mnie boli bo miał być początek tygodnia a w najlepszym przypadku będzie w czwartek :") ale to i tak niedużo.. Znaczy.. Narazie :roll: nigdy nie wiadomo.

[ Dodano: Wto 17 Lis, 2015 ]
Najszybsze przedpłaty od JG *33* dorwałam Bestie z Ławki i muszę przyznać że okładka na żywo jest naprawdę ładna. Nie wiem jak na to się mówi ale te ,,wypukłe,, elementy okładki są boskie! Mało wypukłe ale są takie inne XD

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » wt lis 17, 2015 3:47 pm

asuneko pisze:Nie wiem jak na to się mówi ale te ,,wypukłe,, elementy okładki są boskie! Mało wypukłe ale są takie inne XD
Wiem o co ci chodzi :D To jest chyba jakiś lakier? Nie wiem może się mylę.Ale fakt bardzo ładnie to wygląda,i Stud chyba często coś podobnego stosuje,wydaje mi się ,że przy Oblubienicy coś takiego też było :) A wracając do Bestii to dziś mi przyszła i też muszę przyznać ,że od nich przedpłaty mam najszybciej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt lis 17, 2015 4:21 pm

Wiem o co ci chodzi To jest chyba jakiś lakier? Nie wiem może się mylę.Ale fakt bardzo ładnie to wygląda,i Stud chyba często coś podobnego stosuje,wydaje mi się ,że przy Oblubienicy coś takiego też było A wracając do Bestii to dziś mi przyszła i też muszę przyznać ,że od nich przedpłaty mam najszybciej
ten lakier to taki znak rozpoznawczy ich mang chyba :D jak ktoś jest ciekawy fabuły to akcja idzie bardzo szybko. Jak dla mnie troszkę za szybko. I gdyby odnieść się do anime to ten tom jest chyba na 3 odcinku. Brakuje mi kolorowych stron :evil:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr sty 20, 2016 1:15 pm


Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr sty 20, 2016 10:15 pm

Fajne te okładki :D Szkoda tylko, że manga taka słaba :lol:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sty 20, 2016 10:50 pm

Marei pisze:Fajne te okładki :D Szkoda tylko, że manga taka słaba :lol:
Faceci z łańcuchami na szyjach Ci się podobają? xD

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » czw sty 21, 2016 12:25 am

Grey pisze:
Marei pisze:Fajne te okładki :D Szkoda tylko, że manga taka słaba :lol:
Faceci z łańcuchami na szyjach Ci się podobają? xD
Hohoho, jakiego yaoistę mamy na forum, tak wieje, że aż parasol zerwało ;)
Po prostu, niektórzy mężczyźni lubią być zdominowani przez płeć przeciwną. Gusta i guściki :oops:


Wracając do tematu, mnie się anime podobało, razem z tymi brutalnymi wstawkami. Nie wiem czy drugi raz byłoby tak samo, poza tym niespecjalnie mam ochotę wiedzieć co się dzieje dalej z resztą postaci. 2 lata temu chętnie bym kupował, ale teraz? :( Plusem jest to, że premiera drugiego tomu się zbliża i manga ma szanse na wydanie przez SJG w całości ^^"

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw sty 21, 2016 9:01 am

Oryginalne okładki uważam za bardzo brzydkie, ale nasza wersja mi się podoba :D Chyba się skuszę na anime.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości