Noragami

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw lip 14, 2016 2:13 am

Panowie nie w moim typie, ale fakt faktem okładka jest naprawdę ładna ;) Chociaż nie wiem kim panowie są, bo chyba nie dobrnęłam tak daleko w skanach.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » czw lip 14, 2016 7:35 am

Kocurzyca pisze:Panowie nie w moim typie, ale fakt faktem okładka jest naprawdę ładna ;) Chociaż nie wiem kim panowie są, bo chyba nie dobrnęłam tak daleko w skanach.
Wielcy zły xD jakoś tak ich odbieram hehe
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » czw sie 18, 2016 7:18 am

3 tom za mną i całe szczęście że najbardziej irytująca część z anime już za mną i teraz można już spokojnie brać się za czytanie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw sie 18, 2016 10:45 am

Reviolli pisze:3 tom za mną i całe szczęście że najbardziej irytująca część z anime już za mną i teraz można już spokojnie brać się za czytanie.
Haha miałam to samo :lol: wprawdzie to nie ja kupuję Noragami a moja przyjaciółka, ale ja też jak u niej czytałam miałam takie "uff, teraz już będzie z górki".
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » śr sie 31, 2016 1:20 pm

Nie sądziłam, ze Noragami mnie kiedys tak mocno wciągnie. Łykam kolejne tomy jak młody pelikan :D dobrze, ze nie oglądałam anime, przynajmniej nie wiem czego sie spodziewać i swietnie sie przy tym bawię.
Czy o cięższy wątek na początku histori [spoiler]to chodzi o Yuiine i ogarnianie go, zeby przestał sprawiać problemy? Jakos nigdy mnie nie denerwował...[/spoiler]

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn paź 10, 2016 3:58 pm

Tomy 4 i 5 przeczytane. Akcja szaleje, a 5 kończy się w taki sposób że to powinno być zabronione.
Aż nachodzi ochota by anime obejrzeć, bo 2-giego sezonu nie oglądałem.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » śr paź 26, 2016 8:40 pm

Właśnie skończyłem czytać 6 tom i jestem zachwycony :mrgreen:. Jak Noragami jest pięknie narysowane *_*, czasami, aż dłużej popatrzę sobie na kadry. Pojedynek wypad super, wszystko czego nie było w anime wyjaśnione, a to jeszcze okraszone zabawnymi żartami i tekstami (te panelówki na końcu :lol:) . Nic tylko wyczekiwać kolejnych tomów, bo już zaczynam się mocno wkręcać w mangę :twisted:.

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » czw paź 27, 2016 6:05 pm

Też jestem po lekturze i mam podobne uczucia. :D Świetnie się czyta tomik a i kreska miejscami to istny majsterszyk. Aż mam ochotę sięgnąc po anime.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Lunatyczka » śr sty 11, 2017 12:28 am

Właśnie przeczytałam 7 tomik i zastanawia mnie jedno - StudioJG zna dalszą treść mangi? Mam nadzieję, że tak i już mają plan jak ten problem rozwiązać, bo jak nie to nie wiedzą, że
(Dla tych co oglądali 2 sezon anime to nie spoiler)
[spoiler]przetłumaczony napis na świątyni od Hiyori jest po części nieprawdziwy, bo dla Yato to co było napisane w oryginale ma dla niego inne znaczenie[/spoiler]

Chociaż sama nie mogę wymyślić jak sensownie można by było to zrobić...
Poza tym tomik wykonany i przetłumaczony porządnie, a teksty potrafią rozśmieszać :D

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Noragami

Post autor: Fani » pn lut 13, 2017 3:28 pm

Siódmy tomik za mną i setnie się bawiłem :) Uwielbiam humor w Noragami, a w tym tomie było go wyjątkowo dużo. Akcje Yato pod wiśnią oraz w szkole dają masę uciechy, tekst "tańcowała bieda z klęską" to już klasa sama w sobie :lol:. Ostatnie dwa rozdziały rozpoczynają kolejną część historii i nie mogę się już doczekać ósmego tomu :)

[ Dodano: Pon 13 Lut, 2017 ]
Okładka 18 tomu :) :
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony śr wrz 13, 2017 2:36 pm przez Fani, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt kwie 14, 2017 4:49 pm

7 i 8 za mną.
Siódemka to taki komediowy przerywnik, nastawiony na rozładowanie napięcia. Czyli bardzo przyjemny.

Dopiero jego końcówka mocno zmienia klimat i aż powiało grozą.
Ósemka to już cięższa historia pełną gębą skupiająca się na Yato, Ebisu i Nory.


- - - - - - - - - - - - - -
To jest już tego 18 tomów... Nie wiem dlaczego wydawało mi się że ta manga kończy się na 15...
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn maja 01, 2017 9:15 am

NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Noragami

Post autor: Matii » śr sie 16, 2017 5:17 pm

Z fb:
Już niedługo w Wasze ręce trafi "Noragami" #10. Przygód odzianego w dresik bóstwa ciąg dalszy! Czy uda mu się wydostać z Krainy Ciemności? Tymczasem udostępniamy początkowe strony:
http://studiojg.pl/Noragami,62909.htm?nr=10

"Noragami" #10
Pomimo wysiłków Bishamonten, aby ochronić bóstwo szczęścia, Ebisu zostaje zamordowany. Jakby tego było mało Yato wciąż uwięziony jest w Krainie Ciemności. Pomimo grożących jej niebezpieczeństw bogini wojny decyduje się wyruszyć w ślad za nim i wyrwać go ze szponów królowej podziemnego świata. Czy uda im się powrócić na powierzchnię?
► Pokaż Spoiler
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Noragami

Post autor: Fani » śr sie 16, 2017 6:57 pm

Dobrze, że w końcu dostali ten akcept. To zwiększa szanse na dostanie paczki w terminie, albo przynajmniej na to liczę.

Ksssa
Status: Offline

Noragami

Post autor: Ksssa » czw sie 31, 2017 3:16 am

Jakoś manga przestałą mnie zachwycać... Chyba poczekam do wydania trzynastego tomu, do którego mam kupioną prenumeratę i na tym zakończę serię o ile mnie czymś nie zaskoczy.
Wydania są prześliczne i tak ładnie pachną, gdy przyślą ci je wręcz prosto z drukarni. (Tak, tą mangą można wręcz się sztachać, gdy przyjdzie do ciebie priorytet z prenumeratą. XD Całe szczęście nie tylko ja tak mam, bo bym w siebie zwątpiła.)

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Noragami

Post autor: KubciO » czw sie 31, 2017 1:50 pm

Ksssa, to przecież normalne! :P Ja się nie mogę oderwać od książek - tak pięknie pachną! :D
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Noragami

Post autor: Fani » śr wrz 13, 2017 2:35 pm

Dziesiąty tom za mną. Jak zwykle świetnie się czytało :). Teraz zaczyna się cześć historii, której nie znam z anime. Wszystko robi się coraz ciekawsze i zawiłe. Czekam z niecierpliwością na kolejne tomiki :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Noragami

Post autor: Reviolli » czw lis 30, 2017 5:58 pm

Tomik 11 już za mną. Były w nim krótkie historyjki zapełniające a na koniec wstęp do następnego większego wydarzenia.

Samo w sobie nie było złe, ale na koniec autor dał taką scenę która mocno mnie zawiodła/zirytowała. Taki babol... dawno mi się nie trafiła tak spaprana scena.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Noragami

Post autor: KubciO » śr mar 28, 2018 5:30 pm

Z FB:
Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi "Noragami" #13 - Hiyori mocno podpadła ojcu Yato - to nie może się dobrze skończyć... Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron:
http://studiojg.pl/Noragami,62909.htm?nr=13
► Pokaż Spoiler
Ładna ta obwoluta 13. tomu. :)
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Noragami

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 27, 2018 8:12 am

A tymczasem, w czerwcu, po roku przerwy manga wróci z hiatusu :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... us/.130914

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości