Oblubienica czarnoksiężnika

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt maja 31, 2016 5:37 pm

Grey, Ale co się sprawdziło skoro wydają to i nie porzucili? :v
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt maja 31, 2016 6:11 pm

Nie no z taką pamięcią to ja zawsze będę wychodził na wariata xD
Mówiłem, że aż do czasu dodruku OPM 7 i ponownej dostępności tego tomiku w sklepach internetowych ani razu nie zniknie on z Yatta i tak się stało.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt maja 31, 2016 6:29 pm

Pytanie czy faktycznie była dostępna na Yatta i w jakiej ilości? Ten sklep to jest magiczny i często mają oznaczone coś jako dostępne pomimo faktu że na ich magazynie tego nie ma. Poza tym gadać można że hej mają 2k sztuk na magazynie i się nie podzielą, ale czy tak było to nikt nie potwierdzi. Tak właściwie to nie chcę ich bronić, ale te zarzuty i tak się nie trafione, bo kto nie chce zarobić wincyj jak może, a obowiązku dystrybucji poza Yattą nie mają.
Nie no z taką pamięcią to ja zawsze będę wychodził na wariata xD
Tylko odniosłeś się do OPM kiedy była mowa że Oblubienica została porzucona, także doprecyzuj po prostu swoje wypowiedzi, nie pamiętam każdego posta na forum ;).
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn lip 25, 2016 10:05 pm

Kakaladze pisze: Tylko odniosłeś się do OPM kiedy była mowa że Oblubienica została porzucona, także doprecyzuj po prostu swoje wypowiedzi, nie pamiętam każdego posta na forum ;).
Spox ;) także zaznaczcie sobie na kalendarzu:
Czerwiec 2018 r. - w Polsce wydano 4 tomy Oblubienicy, seria została porzucona :) oto moja wróżba xD

[ Dodano: Pon 25 Lip, 2016 ]
Niby nic, ale gdy przypadkiem wszedłem na stronę Seven Seas to trafił mnie ponownie szlag
http://www.gomanga.com/books/ancient-ma ... de-the/593
JG, ogarnij się...

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn lip 25, 2016 10:24 pm

Podobno manga ma się pojawić w ciągu dwóch miesięcy, zobaczymy
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw wrz 01, 2016 12:05 pm

Obrazek
6 tomik wyszedł w Japonii (czy tam wyjdzie 10 września) :)
SJG ma ponoć wydać trzeci tom do połowy września :)
Czekam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » czw wrz 01, 2016 12:17 pm

Ta okładka *o* Ciekawe czy zobaczę ją za mojego życia na polskim rynku >_<

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw wrz 01, 2016 12:54 pm

Piękna okładka. Jak to dobrze że Oblubienica wychodzi na polskim rynku... że wychodzi... wychodzi... :cry:
Apel do SJG: Wyślijcie tym niedobrym Japończykom flaszkę żubrówki, albo ptasie mleczko, albo zróbcie... cokolwiek. Byle się to wreszcie ruszyło.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » czw wrz 01, 2016 1:00 pm

Okładka śliczna, chyba najładniejsza do tej pory. Ciekawe czy zmieszczą się w tym 2 miesięcznym czasie jaki zapowiadali z wydaniem 3 tomu.
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw wrz 01, 2016 1:33 pm

Śliczna *_*
Obrazek

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » czw wrz 01, 2016 4:36 pm

Weszłam w temat bo myślałam że wiadomo coś więcej o wydaniu 3 tomu u nas :D. A to tylko w Japonii wychodzi 6 tomik :). Tak na prawdę mnie to boli... Mieli poczekać aż w Japonii wyjdzie tom 4, w tedy wykupić prawa na brakujące dwa tomiki. Teraz ta liczba wzrosła. Dwukrotnie.

Ale trzeba przyznać, okładka przecudna <3.
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

DzikiDuch
Status: Offline

Post autor: DzikiDuch » czw wrz 08, 2016 11:55 pm

Trzeci tomik ma wyjść u nas we wrześniu i potem już seria ma pojawiać się w cyklu trzymiesięcznym.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt wrz 13, 2016 10:42 pm

Oglądał ktoś z was OVA? Szczerze nie spodziewałam się, że po I odcinku wywrze na mnie takie pozytywnie. :shock: Odcinek wręcz magiczny, jeśli manga ma taki sam klimat oraz pozostałe odcinki to biorę przy najbliższych zakupach do koszyka. :P

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt wrz 13, 2016 10:58 pm

Ame, oglądałam tylko zwiastuny, ale już one były piękne, magiczne. Z OVA poczekam, aż wyjdą wszystkie odcinki. Mangę bardzo polecam. Jest niesamowita.
Obrazek

pico
Status: Offline

Post autor: pico » śr wrz 14, 2016 12:21 am

Ame pisze:Oglądał ktoś z was OVA? Szczerze nie spodziewałam się, że po I odcinku wywrze na mnie takie pozytywnie. :shock: Odcinek wręcz magiczny, jeśli manga ma taki sam klimat oraz pozostałe odcinki to biorę przy najbliższych zakupach do koszyka. :P
Miałam dokładnie tak samo! I kurczę, teraz mam dylemat czy to na pewno dobry pomysł ładować się w tą mangę gdy SJG może czasem zapomnieć, że jakiś tomik jest do wydania. Rozsądek podpowiada mi by się wstrzymać, ale serce mówi, że chcę tą mangę już. #wyborytakieciężkie

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Post autor: Ginny » śr wrz 14, 2016 12:33 am

Ame pisze:Oglądał ktoś z was OVA? Szczerze nie spodziewałam się, że po I odcinku wywrze na mnie takie pozytywnie. :shock: Odcinek wręcz magiczny, jeśli manga ma taki sam klimat oraz pozostałe odcinki to biorę przy najbliższych zakupach do koszyka. :P
Też niesamowicie spodobał mi się pierwszy odcinek. Mam ochotę na mangę, na pewno kupię, ale jeszcze się wstrzymam. Zastanawiam się nad wydaniem angielskim, trochę drogo, no, ale jest już 5 tomów chyba.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » śr wrz 14, 2016 12:53 am

Opóźnienie JG wynikało z braku licencji. A tą już odnowili, najprawdopodobniej do tomu 5 może nawet 6. Z dalszymi pewnie też będą walczyć by nie było rocznych obsów. Ja przynajmniej liczę, że wydawnictwo wychodzi na prostą i opóźnień więcej niż kilkunastodniowych nie będzie ^^
A zawsze większa sprzedaż będzie motywatorem do starania się o większą terminowość.

Co do OAVki jeszcze nie miałem przyjemności *do oglądania w kolejce tak dużo* więc nie mogę powiedzieć czy klimat oryginału jest zachowany :<

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr wrz 14, 2016 11:06 am

Co do OAVki jeszcze nie miałem przyjemności *do oglądania w kolejce tak dużo* więc nie mogę powiedzieć czy klimat oryginału jest zachowany :<
Daj znać jak już obejrzysz. :wink:
pico pisze: Rozsądek podpowiada mi by się wstrzymać, ale serce mówi, że chcę tą mangę już. #wyborytakieciężkie
Przeżywam to samo. Mam dużo zaczętych serii i to je powinnam najpierw skończyć/dogonić niż się wpakować w następną serię...

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » śr wrz 14, 2016 11:17 am

Polecam wam w takim razie poczekać, aż wyjdzie chociaż te 6 tomów po polsku i dopiero wtedy kupić. Z braku kasy i cierpliwości sprzedałam swoje 2 tomiki i zabrałam się za skanlacje. Po czym stwierdziłam, że hej, ta manga się rozkręca i jak będzie tak dalej to chętnie postawię ją na półce. Ale na pewno nie teraz, to oczekiwanie około roku z powodu innego niż ten, że dogoniliśmy wydanie japońskie, zabija we mnie przyjemność czytania.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » śr wrz 21, 2016 5:15 pm

To się nie dzieje naprawdę :O.

Obrazek
Już za tydzień w Wasze ręce trafi nowy tom "Oblubienicy czarnoksiężnika" #3. Więź pomiędzy Chise i Eliasem jeszcze bardziej się zacieśnia. Zobaczymy prawdziwe oblicze czarnoksiężnika. Czy jego podopieczna zniesie ten widok? Tymczasem prezentujemy pełną obwolutę z wspaniałą grafiką, jakich w tej mandze nie brakuje. Odsyłamy również do lektury początkowych stron:
http://studiojg.pl/Oblubienica_czarnoks ... 7.htm?nr=3

"Oblubienica czarnoksiężnika" #3
Elias i Chise badają zagadkowe morderstwa, jakie miały miejsce na terenie cmentarza. Wtem, pozostawiona na chwilę sama, dziewczyna zostaje zaatakowana przez dziką bestię. Na pomoc przychodzi jej nieznajomy mężczyzna i przepędza potwora. Sam jednak zostaje ranny i nieumyślnie przekazuje Chise fragmenty swoich wspomnień. Okazuje się być istotą od wielu lat związaną z nekropolią...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości