Kamisama Hajimemashita

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt lut 02, 2016 1:33 pm

Zniknęła :?

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » wt lut 02, 2016 4:24 pm

z fb studia, odnośnie możliwego przesunięcia Kamisamy
Chociaż nie widać jej na infografice to nie zapomnieliśmy również o piątym tomie "Jak zostałam bóstwem!?" #5, ponieważ jednak miesiąc jest trochę krótszy istnieje szansa, że premiera tytułu przesunie się nieznacznie na początek marca - choć oczywiście planujemy zdążyć jeszcze w lutym.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » wt lut 02, 2016 4:27 pm

O łał, wyjaśniają nieporozumienie tylko pół dnia po jego powstaniu, to już postęp.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt lut 02, 2016 4:57 pm

Dobrze, że pamiętają ;)

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt lut 02, 2016 6:20 pm

Fenek Alfa pisze:O łał, wyjaśniają nieporozumienie tylko pół dnia po jego powstaniu, to już postęp.
WYBRANE nieporozumienia, WYBRANE ;)

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » czw lut 25, 2016 7:17 pm

Najnowsze Bóstwo:

Już za tydzień do sprzedaży trafi piąty tom "Jak zostałam bóstwem!?" #5. Zazdrosny Tomoe jest wprost przeuroczy! Dużo akcji, dużo humoru i zakręconych intryg czeka na Was w piątym tomie. A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi:
http://studiojg.pl/Jak_zosta%C5%82am_b% ... .htm…
"Jak zostałam bóstwem!?" #5
Świątynia Mikage, choć skrupulatnie pielęgnowana przez Tomoe, wciąż świeci pustkami. Co więcej, w okolicy krążą plotki, że jest nawiedzona! Ponoć duch młodej dziewczyny regularnie nawiedza to miejsce... Nanami postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować festiwal, który przywróci opuszczonemu miejscu dawną świetność. Jak się jednak okazuje problemów z przygotowaniami będzie całkiem sporo. W dodatku Tomoe jest coraz bardziej poirytowany faktem, że jego pani przygarnęła drugiego chowańca. Towarzyszy mu również całkiem nowe uczucie - czy to możliwe żeby lisi demon zaczął odczuwać... zazdrość?
Obrazek

Swoją drogą okładka jedna z lepszych :wink:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw lut 25, 2016 7:21 pm

Śliczna okładka. W ogóle wszystkie okładki Bóstwa są bardzo ładne :)

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob lut 27, 2016 12:40 pm

SallyCzarownica pisze:Śliczna okładka. W ogóle wszystkie okładki Bóstwa są bardzo ładne
zgadzam się. Okładki są bardzo dobre. Chociaż chyba wolałbym aby tło było w każdym tomie inne, a nie jedynie żółte. Ale rozumiem, że chodzi o bliskość do oryginału.

wiadomo już w ilu tomach zamknie się cała seria?

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 04, 2016 3:47 pm

Tomiki już są
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt mar 04, 2016 4:36 pm

Pewnie dopiero w przyszłym tygodniu zakupię. Ale okładka przepiękna :D ah Tomoe hehe
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » sob mar 05, 2016 11:33 am

pittegawll pisze: wiadomo już w ilu tomach zamknie się cała seria?
Zostały 4 rozdziały do końca czyli w okolicach 25 tomów.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob mar 05, 2016 6:38 pm

Otai pisze:
pittegawll pisze: wiadomo już w ilu tomach zamknie się cała seria?
Zostały 4 rozdziały do końca czyli w okolicach 25 tomów.
Dzięki za info, że wiadomo ile już zostało do końca. Ostatnio zastanawiałam się nad tym i obawiałam się, że autorka będzie to ciągnąć jeszcze dłużej :) . Dlatego odłożyłam kupowanie mangi do zakończenia, bo każdą mangę, którą kupuję kończę :P . Gdyby wyszło Kimi ni Todoke (porównanie romans za romans), które już ma 25 tomików i nadal powstaje nie miałabym takiego problemu, bo dla mnie jest ważniejsza niż Kamisama :) . Ale dobrze wiedzieć na czym się stoi w przypadku tego tytułu :D .

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz mar 06, 2016 1:18 pm

sumomo08 pisze:
Otai pisze:
pittegawll pisze: wiadomo już w ilu tomach zamknie się cała seria?
Zostały 4 rozdziały do końca czyli w okolicach 25 tomów.
Dzięki za info, że wiadomo ile już zostało do końca. Ostatnio zastanawiałam się nad tym i obawiałam się, że autorka będzie to ciągnąć jeszcze dłużej :) . Dlatego odłożyłam kupowanie mangi do zakończenia, bo każdą mangę, którą kupuję kończę :P . Gdyby wyszło Kimi ni Todoke (porównanie romans za romans), które już ma 25 tomików i nadal powstaje nie miałabym takiego problemu, bo dla mnie jest ważniejsza niż Kamisama :) . Ale dobrze wiedzieć na czym się stoi w przypadku tego tytułu :D .
Również dzięki za info. Ja zdecydowałem się jednak zainwestować. Zakupiłem wszystkie aktualne tomy i czekam na vol 5. Liczę, że Studio utrzyma terminowość tego wydawnictwa. Aktualnie idzie im to dobrze. wiadomo jednak, że w przypadku dłuższych serii, sprzedaż może spadać po czasie. Zobaczymy. Nie zapeszam.

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » wt kwie 05, 2016 3:02 pm

Przedostatni tom Kamisamy, premiera w Japonii 20 kwietnia:

Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw maja 12, 2016 7:29 pm

Już za tydzień do sprzedaży trafi najnowszy tomik mangi "Jak zostałam bóstwem!?" #6. Na horyzoncie pojawiła się nowa rywalka Nanako! A co u lisiego demona? Cóż, rozkoszny, jak zawsze. A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi:
http://studiojg.pl/Jak_zosta%C5%82am_b% ... .htm…

"Jak zostałam bóstwem!?" #6
Po sukcesie zorganizowanego w świątyni festiwalu Nanami przez tydzień nie może doleczyć zakwasów i naderwanych mięśni. Nie będzie jej jednak dane dłużej wypoczywać. Nastolatka zostaje zaproszona do Izumo na posiedzenie największych bóstw z całego kraju. Dziewczyna będzie musiała jednak udowodnić, że jest godna wziąć udział w spotkaniu. W tym celu zostanie poddana próbie, do której stanie konkurując z inną śmiertelniczką pełniącą rolę bóstwa opiekuńczego. Czy jej wątpliwe moce wystarczą, aby pokonać rywalkę? Zwłaszcza że ta ostatnia zdaje się być nie tylko bardzo potężna, ale i zdeterminowana.


[ Dodano: Czw 12 Maj, 2016 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » śr lip 27, 2016 5:00 pm

Obrazek

Przykładowe strony: klik

Info od SJG:
Już za kilka dni do sprzedaży trafi siódmy tom "Jak zostałam bóstwem!?". Nasz lisi demon da w tym tomie wspaniały popis tłumionej zazdrości i tęsknoty - czegóż chcieć więcej? Jak pokazuje obwoluta - na choryzoncie pojawi się również kolejny tajemniczy jegomość.
Opis:
"Jak zostałam bóstwem!?" #7
Nanami wyrusza do Izumo, by wziąć udział w posiedzeniu. Chce zrugać bóstwa za to, jak potraktowali Kayako. Tymczasem Mizuki szuka sposobu, aby przypodobać się swojej pani. Postanawia udać się do miasta, odnaleźć Kuramę i nauczyć się od niego życia wśród ludzi. W końcu kto lepiej poradzi mu w kwestii uwodzenia kobiet, jak nie idol nastolatek?
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr lip 27, 2016 9:29 pm

O, pierwsza ładna okładka tej serii. :D Na razie bardzo podoba mi się ta manga, mam nadzieję, że poziom utrzyma się/wzrośnie do ostatniego tomu.
Obrazek

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » czw lip 28, 2016 1:12 pm

Meliona pisze:O, pierwsza ładna okładka tej serii. :D Na razie bardzo podoba mi się ta manga, mam nadzieję, że poziom utrzyma się/wzrośnie do ostatniego tomu.


Czasami żałuję, że okładki Kamisamy u nas nie są kolorowe lub bardziej zróżnicowane. Jak skończy się seria, to strasznie żółto mi się zrobi na regale. Rozumiem jednak klimat tej kolorystyki. Szkoda trochę, że tak mało różnych postaci pokazują na okładkach. W zasadzie jest na nich tylko główna bohaterka, czasami w atencji swojego lisa. Tak, wiem to relacja tych dwojga, ale mimo wszystko. Nie zmienia to faktu, że seria mi się podoba. Głównie ze względu na humor i postacie youkai.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » wt sie 16, 2016 8:33 pm

W Japonii ukazał się już 25 tomik
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt sie 16, 2016 9:36 pm

Co to za okładka? Ślub biorą? To już koniec?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości