Kamisama Hajimemashita

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn kwie 20, 2015 11:03 pm

Z góry sorry za offtop.
Alextasha, Abrakadabra93, Dzięki za próbę pomocy. Znam tę opcję i nie mam zamiaru z niej korzystać (kiedyś próbowałam). Miejsce postów (?) jest ee no tam, gdzie one normalnie wyskakują (jak to się jakoś nazywa?), a nie w powiadomieniach. Nie chcę mieć śmietnika w powiadomieniach - niezwykle irytuje mnie info. o nowych postach nie tam, gdzie chcę je widzieć. Może to tylko moje widzimisię, ale tak już mam.
Obrazek

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt kwie 21, 2015 12:29 am

Ej no, czemu ja zapomniałem o tej prenumeracie. Na 10 tomów bym sobie zamówił T__T
Lisek fajny, ale wycięty rodem z logo anime: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... d61c89.jpg (Nie, żeby było to coś złego, tak tylko piszę...)

Studio JG
Status: Offline

Post autor: Studio JG » wt kwie 21, 2015 8:08 pm

Lisek faktycznie cudny. Dziwne, dopiero dostali akcept okładki a tomik był już w druku i tak? Chyba czegoś nie rozumiem.
To na akcept obwoluty czekaliśmy - więc podczas stawania na głowie, żeby przyspieszyć akcept, tomik puściliśmy do druku wcześniej , bo to był jedyny sposób, żebyście dostali go na Pyrkon :)

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » wt kwie 21, 2015 8:27 pm

Studio JG pisze:
Lisek faktycznie cudny. Dziwne, dopiero dostali akcept okładki a tomik był już w druku i tak? Chyba czegoś nie rozumiem.
To na akcept obwoluty czekaliśmy - więc podczas stawania na głowie, żeby przyspieszyć akcept, tomik puściliśmy do druku wcześniej , bo to był jedyny sposób, żebyście dostali go na Pyrkon :)
Z czystej ciekawości -> przez liska? :lol:

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » wt kwie 21, 2015 8:28 pm

Likorys pisze:
Studio JG pisze:
Lisek faktycznie cudny. Dziwne, dopiero dostali akcept okładki a tomik był już w druku i tak? Chyba czegoś nie rozumiem.
To na akcept obwoluty czekaliśmy - więc podczas stawania na głowie, żeby przyspieszyć akcept, tomik puściliśmy do druku wcześniej , bo to był jedyny sposób, żebyście dostali go na Pyrkon :)
Z czystej ciekawości -> przez liska? :lol:
Nawet jeśli - warto było. *-*

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pn kwie 27, 2015 8:28 pm

Przez dużą drobiazgowość strony japońskiej w różnych elementach okładki (którą było nie było trochę podrasowaliśmy). A lisek jest moim ulubionym elementem okładki, więc broniłam go zaciekle :P

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr kwie 29, 2015 9:05 pm

Lisek w logo jest świetny. Zanim zrealizowaliście projekt miałam nadzieję, że pojawi się tak jak w logo anime. Kupiłam dzisiaj i przyznaję, że wszystko fajnie wygląda. Także wiem, że będę chciała skompletować ten tytuł, ale może odczekam jakiś czas, żeby zamówić większą paczkę z kilkoma tomikami, chyba, że dostanę szajby i będę kupować regularnie :D. Tylko jestem ciekawa ile jeszcze to będzie się ciągnęło, bo już ma 21 tomików, a to sporo. Autorka mogłaby zakończyć maksymalnie na 25.

Awatar użytkownika
kagusia
Posty: 74
Rejestracja: sob lut 22, 2014 11:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kagusia » pt maja 01, 2015 7:03 pm

Dzisiaj dotarł do mnie tomik, pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne (uwielbiam lakier wybrany na matowych obwolutach), tylko czemu nie ma kolorowych stron?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt maja 01, 2015 8:43 pm

kagusia pisze:tylko czemu nie ma kolorowych stron?
Skoro nie ma to znaczy,że w japońskim tomiku też nie było...

Awatar użytkownika
kagusia
Posty: 74
Rejestracja: sob lut 22, 2014 11:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kagusia » pt maja 01, 2015 10:20 pm

Ame pisze:Skoro nie ma to znaczy,że w japońskim tomiku też nie było...
Pewnie satysfakcjonowałaby mnie ta odpowiedź, gdyby nie fakt, że w niemieckim wydaniu mają kolorowe strony, więc chyba jedno z drugim nie za wiele wspólnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt maja 01, 2015 11:04 pm

Dziwne :(

milla
Status: Offline

Post autor: milla » wt maja 05, 2015 5:01 pm

Nareszcie dotarła do mnie prenumerata. Okładka mangi prezentuje się świetnie, ale zakładka będąca gratisem dla zamawiających w sklepiku wydawcy to jakiś żart.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt maja 05, 2015 6:58 pm

milla pisze:zakładka będąca gratisem dla zamawiających w sklepiku wydawcy to jakiś żart.
Dlaczego?
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

milla
Status: Offline

Post autor: milla » wt maja 05, 2015 7:11 pm

To małych rozmiarów karteczka (4x12 cm) z nadrukowanym obrazkiem - wygląda to jakby zakładka była drukowana na zwykłej domowej drukarce, na nieco grubszym papierze. Przyznam, że spodziewałam się czegoś na miarę zakładek od Waneko. Taki dodatek to dla mnie małe rozczarowanie. Spodziewałam się czegoś lepszego jakościowo - już nie chodzi mi tyle o rozmiar, co o materiał na którym została wydrukowana zakładka.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt maja 05, 2015 8:54 pm

Czyli coś takiego jak kiedyś dawali z OPM... Obrazek ma z jednej strony, czy są dwa? (na sieci pokazali jeden, więc się pytam z ciekawości).

Zakładki które dodawali do Alicji są o wiele lepsze, porządny papier, większy format...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » wt maja 05, 2015 9:03 pm

Uu, jak wygląda zakładka Kamisama? ;o
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

milla
Status: Offline

Post autor: milla » wt maja 05, 2015 9:18 pm

Ajsza pisze:Obrazek ma z jednej strony, czy są dwa?
Zaprezentowany w sieci obrazek znajduje się na obu stronach zakładki.
Yikki pisze:Uu, jak wygląda zakładka Kamisama? ;o
Zakładkę można obejrzeć na stronie wydawnictwa oraz na ich Facebooku.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt maja 12, 2015 2:54 pm

Miałem nie brać bo zabawy z czasem, ale okładka taka ładna, lisek i przetłumaczony tytuł.
Wymiękłem. Nanami podoba mi się z tymi czarnymi włosami, bardziej przemawia do mnie wygląd tej postać z mangi niż z anime. Reszta raczej normalnie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » wt maja 12, 2015 8:42 pm

Zaskoczyła mnie ta manga, myślałam, że Tomoe będzie większym bucem...

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz sty 03, 2016 6:50 pm

Między czasie mangu wkracza w ostatni arc. Mam cichą nadzieje iż skończy się w tym roku, a wy?
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... arc/.97150

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości