Kamisama Hajimemashita

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » pn kwie 20, 2015 6:39 pm

Okładka naprawdę świetna. Ale?i tak nie kupię bo nie jestem fanem tej serii.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » pn kwie 20, 2015 6:42 pm

A to "bóstwo" w tytule nie powinno być pisane małą literą? :P

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » pn kwie 20, 2015 6:43 pm

Aż się cieszę, że jednak się przełamałam i zamówiłam pierwszy tom w prenumeracie (bo inaczej by mi punkty na yatcie przepadły). Mam jeszcze tylko nadzieję, że dobra passa na czyszczenie wszystkich onomatopej się utrzyma i w tym tytule

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pn kwie 20, 2015 6:56 pm

dejikos pisze:POLSKI TYTUŁ! No! Bo już myślałam, że sprawdzi się czarny scenariusz.

Okładka jest sympatyczna, ale nie podobają mi się te cienie (pod tytułem i autorem). Nic nie wspomnieli o fajnych dodatkach, więc zamawiam tomik w Gildii.
Za fejsem:
Polskie wydanie będzie posiadało obwolutę z lakierem wybranym, a prenumeratorzy dostaną od nas dodatkowy upominek.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn kwie 20, 2015 6:58 pm

A mi się podoba interpunkcja przy tytule i moim zdaniem pasuje i brzmi dobrze. :) Ale lisek zdecydowanie wygrywa wszystko. Gdyby nie trochę przerażająca dla mnie ilość tomów to bym się zastanowiła.
EDIT: Wow, jak na razie nikt nie narzeka na tłumaczenie. <3

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn kwie 20, 2015 7:04 pm

Likorys pisze:Za fejsem:
Polskie wydanie będzie posiadało obwolutę z lakierem wybranym, a prenumeratorzy dostaną od nas dodatkowy upominek.
Informację na FB dodali po moim wpisie tutaj. Poza tym, nie można już kupić prenumeraty :)
Ostatnio zmieniony pn kwie 20, 2015 7:05 pm przez dejikos, łącznie zmieniany 1 raz.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn kwie 20, 2015 7:05 pm

O upominku była już mowa jak zapowiedzieli ten tytuł.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn kwie 20, 2015 7:06 pm

Śliczna ta okładka! Wiedziałam, że zrobią coś ładnego :) ich projekty zawsze mi się podobają. Tytuł i lisek świetne :) ciekawa jestem co to będzie za upominek. Wcześniej coś wspominali, że będą chcieli załatwić taką kartę jak dla No.6 i Księcia Piekieł. Oby im się udało :)
Ostatnio zmieniony pn kwie 20, 2015 7:08 pm przez SallyCzarownica, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn kwie 20, 2015 7:06 pm

Ajsza pisze:O upominku była już mowa jak zapowiedzieli ten tytuł.
Może i była mowa, ale jakoś specjalnie tego nie promowali, a ja jestem niedowiarkiem ;)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn kwie 20, 2015 7:21 pm

Cóż mi się tak w sumie średnio podoba, lepszą robotę odwalili w angielskiej wersji chmurki są ładniejsze i przede wszystkim nie ma tego okropnego żółtego tła ( wiem że tak było w originale, chmurki też) Jednak trzeba przyznać że lisek świetny
Obrazek

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pn kwie 20, 2015 7:28 pm

dejikos pisze:
Likorys pisze:Za fejsem:
Polskie wydanie będzie posiadało obwolutę z lakierem wybranym, a prenumeratorzy dostaną od nas dodatkowy upominek.
Informację na FB dodali po moim wpisie tutaj. Poza tym, nie można już kupić prenumeraty :)
Tak tylko informuję. :P

I zgadzam się, że lisek uroczy. Przeuroczy. Aż wynagradza początek mangi, który trzeba przecierpieć by dojść do tej dobrej części.
Mixik pisze:EDIT: Wow, jak na razie nikt nie narzeka na tłumaczenie. <3
Fejsik służy, fejsik radzi:
Monika SeSa Aulich Czemu przetłumaczony znowu tytuł ;-;
Natalia Nami Gędłek Prześliczna,... chociaż nie cierpię tłumaczenia tytułów -.-
Funny fact -> pierwszym wydawnictwem, które nie przełożyło tytuły mangi był JPF! Oh my goddes!/Fushigi Yuugi. Lekkie zdziwko.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn kwie 20, 2015 7:43 pm

Okładka Kamisamy nie wyskoczyła mi na fb. Pierwszy raz na mojej tablicy nie pojawił się post z wydawnictw mangowych. Ostatnio nienawidzę fejsbuka. Powinni dodać opcję: chcę widzieć wszystkie posty ze wszystkich fanpejdży, które lubię.
dejikos pisze: Informację na FB dodali po moim wpisie tutaj. Poza tym, nie można już kupić prenumeraty :)
Oni zawsze mówią o dodatkach dopiero po zamknięciu prenumerat. Strasznie mnie to wkurza. I jeszcze nie przypominają, że "tego i tego dnia zdejmujemy prenumeraty, więc śpieszcie się". Ech.


Okładka mi się nie podoba. Dobrze, że przetłumaczyli tytuł i to jest spoko. Ale te kolory. Te byle jakie, krzywe logo. Ciężko mi na to patrzeć. Mam nadzieję, że się przyzwyczaję.
Obrazek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn kwie 20, 2015 9:05 pm

Likorys pisze:Fejsik służy, fejsik radzi:
A było tak pięknie... :roll:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn kwie 20, 2015 9:13 pm

Lisek faktycznie cudny. Dziwne, dopiero dostali akcept okładki a tomik był już w druku i tak? Chyba czegoś nie rozumiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Abrakadabra93
Adept
Posty: 121
Rejestracja: sob cze 14, 2014 10:24 pm
Status: Offline

Post autor: Abrakadabra93 » pn kwie 20, 2015 9:17 pm

Meliona pisze:Okładka Kamisamy nie wyskoczyła mi na fb
możesz sobie zaznaczyć w opcjach by pokazywało ci dodanie nowych postów w powiadomieniach.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn kwie 20, 2015 9:27 pm

miaka88 pisze:Chyba czegoś nie rozumiem.
Nie tylko ty.

Okładka nieźle wygląda.Manga mi się podoba,ale dużo tomów jest i nie wiem czy się pakować w tą serię :|

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn kwie 20, 2015 9:45 pm

Meliona pisze:Okładka Kamisamy nie wyskoczyła mi na fb. Pierwszy raz na mojej tablicy nie pojawił się post z wydawnictw mangowych. Ostatnio nienawidzę fejsbuka. Powinni dodać opcję: chcę widzieć wszystkie posty ze wszystkich fanpejdży, które lubię.
Obrazek

I będziesz mieć zawsze info w powiadomieniach, że dany fanpage dodał coś na swojej stronie

Edit: o! Dopiero teraz zauważyłam post Abrakadabra93 :D
miaka88 pisze:Dziwne, dopiero dostali akcept okładki a tomik był już w druku i tak? Chyba czegoś nie rozumiem.
Tekst drukują osobno a okładkę osobno i potem sklejają ;) więc mogli wcześniej druknąć zawartość i czekać na akcept okładki :)

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn kwie 20, 2015 9:56 pm

Alextasha pisze:Tekst drukują osobno a okładkę osobno i potem sklejają ;) więc mogli wcześniej druknąć zawartość i czekać na akcept okładki :)
Niemożliwe żeby było prawdziwe. Nigdy o takiej sytuacji w mangach nie słyszałam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn kwie 20, 2015 10:35 pm

miaka88 pisze:Niemożliwe żeby było prawdziwe. Nigdy o takiej sytuacji w mangach nie słyszałam.
Wiesz co, dla mnie to po prostu logiczne. Wnętrze mają czarno-białe na innej gramaturze papieru a okładki kolorowe też na innej gramaturze. Więc niemożliwym jest żeby wychodziły z tych samych drukarek w drukarni :P dlatego mogą być druknięte w innym czasie.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn kwie 20, 2015 11:00 pm

Ta okładka jest tak ładna że aż się zawahałam nad kupnem pomimo iż tytuł wgl mnie nie interesuje XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości