No.6

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » sob wrz 26, 2015 5:19 am

Zamawiałam tom 5 16 września i mam "Oczekiwanie na premierę tomu 5" w "Moje prenumeraty", a w zakładce "moje zamówienia" mam "Zamówienie opłacone..."

Ja tam jakoś nigdy nie patrzałam na "moje zamówienia" i nigdy się tym nie sugerowałam :p

Moje prenumeraty
Obrazek

Moje zamówienia
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » sob wrz 26, 2015 8:44 am

Fajnie, napisali, że do niedzieli można zamawiać prenumeraty (tak, do tej niedzieli, upewniłam się), więc szczęśliwa chcę wreszcie zamówić tomik, bo wiem przynajmniej, że premiera tuż-tuż. Dziś patrzę i prenumeraty nie ma. Super. Kij im w oko.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » sob wrz 26, 2015 9:32 am

Ale to było do tamtej niedzieli bo wczoraj już wysłali.

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » sob wrz 26, 2015 11:18 am

Post z 23 września, godzina 15:19:
Wydawnictwo Studio JG pisze:Jako że piąty tom mangi "No.6" już się drukuje, przypominamy zainteresowanym kupnem edycji specjalnej (wzbogaconej o booklet), że jeszcze tylko do niedzieli można wykupić prenumeratę na ten tomik:
http://yatta.pl/Prenumerata_No_6_5,43182.htm
Owszem, w poprzednim tygodniu dali podobnego posta, ale nie rozumiem w takim razie, czemu w świeższym wprowadzili ludzi w błąd (opóźnienia to dla nich norma, więc mogli przedłużyć prenumeratę, ale żeby wycofali wcześniej niż zapowiedzieli?).

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » sob wrz 26, 2015 3:44 pm

Angu nie sugerowałabym się panelem "moje zamówienia". U mnie przez dłuższy czas któryś tam tom Emmy miał wyświetlone "oczekiwanie na premierę", a ja już dawno go miałam i przeczytałam :P Yatta musi pakować zaległe paczki i nie ma czasu na aktualizacje :roll:

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » sob wrz 26, 2015 6:12 pm

U SJG to lepiej się niczym nie sugerować :P
Obrazek

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt wrz 29, 2015 4:25 pm

Mamy mały problem. Na yattcie pisze że wysłali No.6 ale nie wiem czy na pewno xD

[ Dodano: Wto 29 Wrz, 2015 ]
Mam mały*

pico
Status: Offline

Post autor: pico » wt wrz 29, 2015 5:32 pm

Oooo to i tak nieźle. U mnie nie raczyli jeszcze zmienić statusu i w sumie się na to nie nastawiam. Przy 4 tomie napisali, że wysłali mi mangę jak już ją dostałam tydzień później.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt wrz 29, 2015 6:07 pm

asuneko pisze:Mamy mały problem. Na yattcie pisze że wysłali No.6 ale nie wiem czy na pewno xD
Pisałam o tym na poprzedniej stronie. Ale to moja pierwsza prenumerata z Yatty, więc nie wiem, jak to u nich działa.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt paź 06, 2015 2:26 pm

Skoro tobie nie zmienili może faktycznie nie wysłali. Meh

[ Dodano: Wto 06 Paź, 2015 ]
Moje No.6 5 już jest ;w; nie wiem jak inni ale mi się podoba ta ,,limitowana edycja" mam nadzieję że waneko spróbuje wydać coś w taki sposób C:

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt paź 06, 2015 6:24 pm

Ostatni raz zamawiam u nich prenumeratę.
Obrazek Obrazek
Być może zamawiam za mało mang, ale w życiu nie widziałam tak krzywo założonej obwoluty.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt paź 06, 2015 6:44 pm

Pierwszy tom opowieści panny młodej miał gorszą sytuacje.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt paź 06, 2015 6:46 pm

W sumie średnio mnie obchodzi, co miało gorzej, skoro nadal wysyłają takie buble. Nauczka na przyszłość, żeby po prostu zaczekać i kupić w sklepie stacjonarnym albo wysłać po mangę znajomą osobę z danego miasta. Gdyby nie wydanie z bookletem to nawet nie wahałabym się z tym wstrzymać...

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt paź 06, 2015 7:03 pm

Tylko jak mają już wpadke to nieważne gdzie kupi się tomik :c w końcu to drukarnia zakłada. (Chyba coś takiego wyczytalam na asku waneko)

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt paź 06, 2015 7:08 pm

asuneko pisze:Tylko jak mają już wpadke to nieważne gdzie kupi się tomik :c w końcu to drukarnia zakłada. (Chyba coś takiego wyczytalam na asku waneko)
Oczywiście, że ważne. Ty nie narzekasz, więc pewnie masz dobrze założoną obwolutę. Na konwencie czy w sklepie można przynajmniej samemu obejrzeć fizyczny produkt.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt paź 06, 2015 7:14 pm

Mixik pisze:Oczywiście, że ważne. Ty nie narzekasz, więc pewnie masz dobrze założoną obwolutę. Na konwencie czy w sklepie można przynajmniej samemu obejrzeć fizyczny produkt.
Chodziło jej raczej o to że obwoluty zakłada maszyna w drukarni, więc jak coś źle ustawili to cały nakład ma krzywe. Dlatego nie ważne gdzie kupisz.

Ale w sumie nie wiem czy reszta tomików też tak ma czy to tylko przypadek jednego.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt paź 06, 2015 7:43 pm

Chodziło jej raczej o to że obwoluty zakłada maszyna w drukarni, więc jak coś źle ustawili to cały nakład ma krzywe. Dlatego nie ważne gdzie kupisz.

Ale w sumie nie wiem czy reszta tomików też tak ma czy to tylko przypadek jednego.
dziękuje za wytłumaczenie c:

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » wt paź 06, 2015 8:07 pm

Też zamawiałam prenumeratę na ten tom i u mnie jest normalnie, obwoluta idealnie założona, więc problemu nie ma w całym nakładzie.

Obrazek
Obrazek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt paź 06, 2015 8:43 pm

Wiem, o co jej chodziło. I zdaję sobie sprawę, że przy wysyłaniu wielu tych samych produktów do różnych klientów nie da się zwracać uwagi na takie rzeczy. Aczkolwiek nadal nie zmienia to faktu, że w przypadku tej pierwszej prenumeraty będzie ona także moją ostatnią, bo w tej samej cenie zakupię ładnie oprawiony tomik na konwencie lub w ich sklepie przy okazji, skoro widać, że drukarnia się nie przykłada. (albo mam tak ogromnego pecha, że trafił mi się taki jeden wyjątkowo beznadziejny)

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » wt paź 06, 2015 10:34 pm

U mnie obwoluta też jest założona krzywo, może trochę mniej niż u Mixik, ale bardzo podobnie. Dodatkowo jest ona założona tak ciasno, że okładka lekko odgina się na boki. Aczkolwiek muszę przyznać, że w prenumeratach otrzymywałam już tomiki w gorszym stanie (nie tylko od Studia JG), więc ten przypadek nie wydał mi się aż taki straszny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości