No.6

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
pico
Status: Offline

Post autor: pico » wt paź 06, 2015 11:12 pm

Aż z ciekawości też spojrzałam na swój tomik i może idealnie wyśrodkowanie nie jest, ale póki się nie będzie dokładnie przyglądało to nic się nie zauważy. Ale też dla porównania spojrzałam na inne mangi i w przypadku No6. wszystkie obwoluty mam tak samo złożone.
Też mi się wydaje, że po prostu miałaś pecha z tym tomikiem. Może spróbuj się z nimi skontaktować i jakimś cudem uda Ci się wymienić obwolutę/tomik. Moim zdaniem wlicza się to w wadę, więc jeśli tylko Ci odpowiedzą to raczej pozytywnie.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr paź 07, 2015 12:31 am

pico pisze:Też mi się wydaje, że po prostu miałaś pecha z tym tomikiem. Może spróbuj się z nimi skontaktować i jakimś cudem uda Ci się wymienić obwolutę/tomik. Moim zdaniem wlicza się to w wadę, więc jeśli tylko Ci odpowiedzą to raczej pozytywnie.
Mam zamiar tak zrobić. Podejdę do nich na konwencie, bo akurat planuję jeden w Warszawie w tym roku. Normalnie nie przeszkadzają mi takie rzeczy, jeśli tylko nie rzucają się aż tak w oczy.

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » pt maja 13, 2016 2:38 pm

Mam już 8 tom no.6 i ten dodatek do mangi. Tym razem w dodatku jest dużo kolorowych stron z pięknymi grafikami *-* jedyny minus to papier.. Jest zwykły.. Nie taki jak przy kolorowych ilustracjach w mangach, szkoda. Ale mimo to bardzo mi się podoba. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 6 gości