Loveless

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Studio JG
Status: Offline

Loveless

Post autor: Studio JG » śr mar 05, 2014 11:30 am

Możemy już oficjalnie potwierdzić - kolejną tegoroczną nowością od Studia JG będzie "Loveless"! Oprócz mangi wydamy także artbook "For Your Eyes Only".
Więcej informacji wkrótce!
Co o tym myślicie?

[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » śr mar 05, 2014 2:23 pm

Zastanawia mnie na kiedy planujecie premierę tej mangi? I bardzo się ciesze że w końcu wyjdzie ta manga u nas :)

Obrazek

Podoba mi się zabieg u viz'a gdzie V połączono z motylkiem który bardzo pasuje do serii (tak jak jabłuszko w S&W :) ) Ale to tylko taka propozycja


Ps: Skoro spełniacie marzenia i współpracujecie z Ichijinshą tak bardzo ładnie :oops: poproszę o 07-ghost
Obrazek

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » śr mar 05, 2014 4:43 pm

Pomysł z motylkiem bardzo mi się podoba. Mam nadzięję, że pomyślicie nad zrobieniem czegoś podobnego w waszym wydaniu :D
Mangi jeszcze nie czytałam, więc kupię pierwszy tom i zastanowię się czy będę dalej kupować :P
Co do artbooka to zależy od ceny, bo ostatnio tyle nowości, a pieniędzy coraz mniej :cry:
Akiho pisze:Ps: Skoro spełniacie marzenia i współpracujecie z Ichijinshą tak bardzo ładnie poproszę o 07-ghost
Tak! Ja też bardzo ładnie proszę o ten tytuł :D

Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na ogłoszenie daty wydania tej i pozostałych waszych nowości :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr mar 05, 2014 5:07 pm

Za Lovelessa nie wiem czy się wezmę (pierwszy tom był okropnie nudny), ale 07-Ghost chętnie bym kupiła :D Ciekawi mnie, tak jak większość pewnie, po ile będzie chodził artbook i jak będzie wyglądać wydanie.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw mar 06, 2014 6:31 pm

Tak btw, to chyba mi nie powiecie, że ta istota z okladki 10 tomu podanej przez Akiho to facet :shock:

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw mar 06, 2014 6:33 pm

Grey pisze:Tak btw, to chyba mi nie powiedzieć, że ta istota z okladki 10 tomu podanej przez Akiho to facet :shock:
Bardzo żałuję że to facet, w innym wypadku może bym kupowała. No chyba, że ktoś mnie przekona, że to NAPRAWDĘ DOBRZE skonstruowana gejoza.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw mar 06, 2014 6:49 pm

Grey pisze:Tak btw, to chyba mi nie powiecie, że ta istota z okladki 10 tomu podanej przez Akiho to facet :shock:
Ta pani chyba inaczej nie umie rysować po prostu. Pokazałbym ci ten artbook do Earthian/Saffaron itd, który mam - same kobiety w środku.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw mar 06, 2014 7:16 pm

Taka konwencja - nie poradzicie :P Kiedyś czytałem rozdział czy dwa i były niezłe, ale całości nie będę oceniał. No i raczej nie kupię. Sporo innych wydatków już uwzględniłem, a na które i tak już nie mam kasy.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw mar 06, 2014 7:52 pm

Carnivall pisze:
Grey pisze:Tak btw, to chyba mi nie powiedzieć, że ta istota z okladki 10 tomu podanej przez Akiho to facet :shock:
No chyba, że ktoś mnie przekona, że to NAPRAWDĘ DOBRZE skonstruowana gejoza.
Zależy czego szukasz, bo w Loveless to już lesbijozy(?) więcej jest... :roll:

Generalnie Loveless ma postacie naprawdę dobre posychologicznie, ale prawie każda ma jakieś traumy/shizy/tragedie/zaburzenia na koncie. Relacja Ritsuki i Soubiego jest pokazana świetnie, za to nadal jest relacją 12-latka z 20-latkiem, więc nie każdemu musi się spodobać.

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » czw mar 06, 2014 8:42 pm

Shakkaho pisze:za to nadal jest relacją 12-latka z 20-latkiem, więc nie każdemu musi się spodobać
Na okładce 10 tomu ten 12-latek (to on prawda?) ma nadal kocie uszy. Z opisu mangi wygląda, że nikt nikogo nie przespał :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw mar 06, 2014 10:01 pm

Jeszcze :twisted:

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » ndz mar 09, 2014 10:25 pm

Artbook Loveless będzie kosztował 99 zł: http://yatta.pl/Prenumerata_artbook_You ... ,24046.htm

Całkiem sporo :mrgreen:
Clampowy ile kosztował, ktoś pamięta?
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » ndz mar 09, 2014 10:31 pm

To ja się jednak zastanowię :lol:

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » ndz mar 09, 2014 11:09 pm

Ajsza pisze:Clampowy ile kosztował, ktoś pamięta?
Nie pamiętałam ale aż musiałam sprawdzić. Artbook Chobitsa kosztował 29,90 zł. Ja nie wiem jakie to będzie wydanie ale dla mnie cena powala. Chciałam kupić ale za 99 zł to chyba sobie daruje.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz mar 09, 2014 11:29 pm

Kurczę... Cena faktycznie nie zachęca... Do 50-60 zł to jeszcze, ale prawie stówkę...? Nie, wolę poczekać na przeceny lub używane egzemplarze.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz mar 09, 2014 11:36 pm

Jak się kupi prenumeratę na 12 tomów to artbook za darmo. Tylko nie uśmiecha mi się zamrażać 240 złotych na najbliższe.....hmmmm 3-4 lata. Bo większość mang JG ma opóźnienia i nie sadzę by ta miała być wyjątkiem.
Ponadto czytałam tylko 1 tom, a co jeśli manga w połowie robi się kiepska ;)

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz mar 09, 2014 11:59 pm

gg gonia pisze:Ponadto czytałam tylko 1 tom, a co jeśli manga w połowie robi się kiepska
True. :( Gdyby chociaż była krótsza i zakończona to dla wątku yuri bym się zastanowiła...

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn mar 10, 2014 12:25 am

Ja na artbook cena nie wydaje się aż taka duża :roll: .Jak byłam na konwencie to zagraniczne artbooki kosztowy od 100-300 zł.Mi się kreska aż tak nie podoba by kupować specjalnie artbooka,ale mam nadzieje,że się dobrze sprzeda bo chętnie bym kupiła z innych serii.

yanek
Status: Offline

Post autor: yanek » pn mar 10, 2014 8:31 am

usagisensei pisze:Nie pamiętałam ale aż musiałam sprawdzić. Artbook Chobitsa kosztował 29,90 zł.
Z tym, że chobitsowy artbook w porównaniu z oryginałem to była ściera, totalne obcięcie kosztów wydania. W naszym wypadku nie zamierzamy oszczędzać na artbooku i stąd cena. Polska nie jest Japonią, aby opłacało się wydanie w nakładzie kilku tysięcy - uważam, że jeśli komiks z Batmanem kosztuje ~80 zł to można za super wydany artbook w limitowanym nakładzie dać ciut więcej.
Swoją drogą, artbook jest w pierwszej kolejności limitką dla Prenumeratorów, był jęk, że powinien być oddzielnie... no dobrze, jest jako opcja oddzielnie. To teraz mamy jęk dotyczący ceny. Kochani - to jest rzecz dla pasjonatów. Dla kolekcjonerów. Era internetu przyzwyczaiła nas, że musimy mieć wszystko teraz natychmiast najlepiej za darmo. Zamiast czytać co w ręce wpadnie masowo pożeramy kulturę nie zwracając uwagi na to co pożeramy i dlaczego.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn mar 10, 2014 8:42 am

Artbook mimo ceny kusi, zwłaszcza jeśli ma byc takie jak japońskie (mmm ten śliski papier). Chyba zaczekam na zdjęcia naszego wydania i wtedy zdecyduje czy kupić.

Miałam mangi nie kupować ale coś mnie ciągnie do niej.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości