Devils and Realist

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt mar 15, 2016 8:04 pm

Alajla pisze:W moim odczuciu ich wydania są jedne z najładniejszych :D
Z tym się zgadzam, w moim prywatnym rankingu zajmują drugie miejsce, zaraz po bezkonkurencyjnym JPFie :D

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » wt mar 15, 2016 8:10 pm

Czy ja śnię? Po prostu nie wierzę, prawie zapomniałam, że to zbieram. Jeśli jakość wydania się poprawiła, to wybaczę tak długi czas oczekiwania. Byle podobna sytuacja nie powtórzyła się ponownie.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt mar 22, 2016 1:32 pm

Nowy tomik już na horyzoncie, 15 miesięcy po premierze ostatniego tomu! =D> =D> =D>

Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr maja 18, 2016 3:30 pm

Wygląda wspaniale ;]

[ Dodano: Śro 18 Maj, 2016 ]
Anioły, demony i William, który absolutnie nie wierzy ani w jednych, ani w drugich - czyli "Książę piekieł" #6. Pod koniec przyszłego tygodnia będziecie mogli sprawdzić, jakie konsekwencje przyniesie chwilowe przebudzenie Salomona. W końcu nieźle narozrabiał w piekle. Żeby umilić Wam czas oczekiwania, poniżej zamieszczamy obwolutę mangi - czy może być coś piękniejszego niż bisze, tak rozbrajająco pozujący dla swoich fanek? Ktoś poznaje pana z jabłuszkiem? A na dokładkę udostępniamy na naszej stronie początkowe strony mangi:
http://studiojg.pl/Ksi%C4%85%C5%BC%C4%9 ... evil…

"Książę piekieł. Devils and Realist" #6
Po niespodziewanym, chwilowym przebudzeniu się Salomona w piekle, William stał się potencjalnym zagrożeniem zarówno dla demonów, jak i ich niebiańskich odpowiedników. Michael nakazuje Urielowi zesłać na chłopaka ekstazę, zmieniając go w bezwolną marionetkę na usługach niebios. Anioł Pokuty, choć wzbrania się przed skrzywdzeniem swojego podopiecznego, decyduje się wypełnić misję przy pierwszej dogodnej okazji. Tymczasem William postanawia zgłębić dziedzinę magii - w sposób naukowy, oczywiście - ponieważ wierzy, że to uniezależni go od wpływów zarówno demonów, jak i aniołów. Niespodziewanie dostaje ofertę pomocy w nauce ze strony nieznajomego czarownika - jakie są zamiary jego nowego nauczyciela?


[ Dodano: Śro 18 Maj, 2016 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw lip 21, 2016 8:35 pm

Nowy tomik :o
Już wkrótce siódmy tom "Księcia Piekieł". Jeśli lubicie Michasia, z pewnością spodoba Wam się obwoluta tej części. William zaś będzie zmagał się z kryzysem popularności, co dostarczy nam trochę humoru. Dowiemy się również kto i jak zabił Salomona! Czego chcieć więcej? A, no tak, oczywiście udostępniamy pierwsze strony mangi:
http://studiojg.pl/Książę_Piekieł_Devil ... 2.htm?nr=7

"Książę Piekieł" #7
Trwa Wojna Dwóch Róż! Aby w niej przetrwać seniorzy muszą zdobyć jak największą liczbę paziów, ponieważ każdy z nich zabezpiecza swego pana przed "śmiercią" w jednym pojedynku. Niespodziewanie problemy z popularnością zaczyna odczuwać William. Gdy jego koledzy otrzymują kolejne deklaracje paziów, nasz realista cierpi na kompletny brak zainteresowania. W końcu ktoś się jednak zgłasza - dziwny chłopiec, który niedawno przeniósł się do szkoły. I wszystkie znaki na ziemi i w niebie wskazują, że nie pochodzi on ze świata ludzi. Niestety potomek Salomona nie bardzo możne już wybrzydzać...
Obrazek

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » sob lip 23, 2016 9:57 am

Tyle księcia :") nie wierzyłam że aż tyle tomów wydadzą.. O czasie.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob paź 01, 2016 11:43 am

z FB Studia
Niestety mamy też smutną wiadomość - "Książę Piekieł" #8, którego spodziewaliśmy się dzisiaj, niestety dotrze do nas w poniedziałek.
gdyby ktoś się wybierał na MFGiK w Łodzi i chciał kupić to już wie, że nie kupi. Swoją drogą chyba moja ulubiona okładka jak do tej pory. Gilles de Rais pawie jak Joker z tą miną.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » pt gru 02, 2016 7:08 pm

Jak manga się rozwija? Pierwszy tom mnie nie przekonał i dalszych nie kupowałam. Są kolejne tomy lepsze od pierwszego i będzie też trochę bardziej tragicznych scen? Humor zostanie cały czas na podobnym poziomie? Kiedy pojawi się nowy wątek?

Uwielbiam mangi typu Kuroshitsuji, Pandora Hearts, Noragami i Angel Sanctuary, czyli miejscami mroczniejsze, miejscami zabawne. Czy Devils and Realist można z którymś z tych tytułów porównać?
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Neilivsy
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 14, 2016 9:20 pm
Status: Offline

Post autor: Neilivsy » sob cze 24, 2017 8:34 pm

Czy ktoś mógłby powiedzieć, na ile manga pokrywa się z anime i gdzie się kończy? Można zaczynać od tego miejsca czy materiał się różni na tyle, że lepiej przeczytać od początku?

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: Akiho » czw sie 03, 2017 11:31 am

Patrzcie jaka sliczna okładka najnowszego tomu <3 Bardzo do mnie przemawia :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: Itachi Uchiha » pt sty 26, 2018 3:26 pm

Zapowiedziano koniec mangi. Ostatni rozdział ukaże się w lutym. :(
Może ta wiadomość jakoś zmotywuje JG do nadgonienia tomów. :roll:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ry/.126953

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: gg gonia » pt sty 26, 2018 4:57 pm

Na bace nawet napisali - 15 volume complete- ufff a ja siedzę z 4 tomami bo po tym zrobiła się ta pierwsza duża przerwa więc przynajmniej jest motywacja by to dozbierać. Ktoś pamięta czy ta manga to jedna z tych z którymi JG ma problem z umową czy coś czy to tylko ta co zawsze czeka na akcepty? Bo już nie pamietam która manga ma jakie problemy.

Kirion
Adept
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 30, 2017 5:28 pm
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: Kirion » pt sty 26, 2018 5:26 pm

Jeśli dobrze kojarzę to Książę Piekieł i Loveless mają problemy z umową, a serią od akceptów chyba był Servamp.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: zandam » pt sty 26, 2018 6:21 pm

O! Szybko. Spodziewałam się, że ilość tomów przekroczy 20, więc informacja mnie zaskoczyła.
Carlsen 13 tom wyda w maju, więc zostanie mi czekać jeszcze na dwa pozostałe tomy i będę miała uzbieraną serię. :)
Oby rysowniczka się skupiła teraz na "Mimic Princess Royal", bo ten tytuł załapał przerwę.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: Meliona » pt sty 26, 2018 6:28 pm

Skoro manga zbliża się ku końcowi, a ja zatrzymałam kupowanie tej serii na czwartym tomie, zapytam: Dalej jest lepiej? Warto wrócić do tej mangi?
Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Devils and Realist

Post autor: zandam » pt sty 26, 2018 7:44 pm

Meliona pisze:
pt sty 26, 2018 6:28 pm
Skoro manga zbliża się ku końcowi, a ja zatrzymałam kupowanie tej serii na czwartym tomie, zapytam: Dalej jest lepiej? Warto wrócić do tej mangi?
W twoim przypadku nie; ten tytuł się nie zmienia i jeśli początek cię nie przekonał, to dalsze tomy też tego nie zrobią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości