Emma

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Emma

Post autor: Lunatyczka » pt kwie 20, 2018 11:48 pm

(Piszę tu, bo nie bardzo wiem gdzie wrzucić, a temat dotyczy danej mangi.) Wie może ktoś czy na stoisku Yatta(na Warsaw Comic Con) dałoby się wymienić wadliwy tom Emmy (8 kartek brak, na ich miejscu są kartki z powtórzonymi dalszymi stronami), jeśli tom zamówiony był dopiero co u Gildii?

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Emma

Post autor: Alextasha » sob kwie 21, 2018 9:19 am

Lunatyczka pisze:
pt kwie 20, 2018 11:48 pm
(Piszę tu, bo nie bardzo wiem gdzie wrzucić, a temat dotyczy danej mangi.) Wie może ktoś czy na stoisku Yatta(na Warsaw Comic Con) dałoby się wymienić wadliwy tom Emmy (8 kartek brak, na ich miejscu są kartki z powtórzonymi dalszymi stronami), jeśli tom zamówiony był dopiero co u Gildii?
Chyba będziesz musiała to reklamować u Gildii :/ Zazwyczaj bezpośrednie wymiany działają wtedy, jeżeli kupujesz bezpośrednio u wydawcy (czyli w tym przypadku w sklepie Yatta).

Ale lepiej dopytać samą Yattę, czy to mailem czy FB

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Emma

Post autor: Lunatyczka » sob kwie 21, 2018 9:37 am

Dzięki za odpowiedź. ;) Coś tak podejrzewałam, że mogą być do tego niechętni, ale zapytam się jeszcze na FB, bo nie chcę brać niepotrzebnie tomu, żeby mi się poniewierał w torbie przez cały dzień...

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Emma

Post autor: Matii » pn gru 31, 2018 1:55 pm

Mam pytanko bo myślę o prezencie noworocznym i na Yattcie są mega promocje i w tym jest Emma. Czy polecacie? Bo osobiście lubię wątki historyczne i w tagach emma ma seinen, wiec myślę nad zakupem ;)
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

nado
Status: Offline

Emma

Post autor: nado » pn gru 31, 2018 2:20 pm

Bardzo polecam Emmę. Na święta zakupiłam właśnie komplet, bo mimo że całość przeczytałam już kilka lat temu, czułam potrzebę posiadania tej serii na półce. Uwielbiam tę mangę za ten klimat dawnych czasów, pokazanie życia w XIX w. Bohaterowie są sympatyczni i ich losy śledzi się z zainteresowaniem. Warto również wspomnieć o pięknych rysunkach, które cieszą oko. Emma to manga, do której zawsze z przyjemnością wracam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości