Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3285
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » sob kwie 01, 2017 11:55 am

Ale mogli się bardziej postarać z mapą rozmieszczenia :\ Przynajmniej zlokalizować je w budynkach w większych miastach, a nie ot tak, randomowo w szczerym polu. Odbiera to wszelkie pozory realności tego przedsięwzięcia.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob kwie 01, 2017 12:08 pm

Mimo wszystko bardzo ciekawy żart ^^
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » sob kwie 01, 2017 12:11 pm

Nawet 1 kwietnia Bydgoszcz nadal nie ma nic mangi :(

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » sob kwie 01, 2017 7:46 pm

W sumie zamiast mangi wysyłać do empików, to stworzyć takie automaty z mangami, postawić w centrach handlowych... :mrgreen: Tylko wydawnictwa by musiały się dogadać ze sobą by wszystkie najnowsze mangi były w jednym miejscu :D.
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » ndz kwie 02, 2017 7:56 am

Właśnie, to jest bardzo dobry pomysł, zwłaszcza w miejscowościach za małych na jakąkolwiek księgarnię(a co dopiero mangową) a na tyle dużych by mieć jakieś bezpieczne miejsce na automat(np. wewnątrz jakiejś biedry czy innej żabki)

ametysty
Status: Offline

Post autor: ametysty » wt kwie 11, 2017 12:48 pm

Prędzej jakieś uliczne "dresy", czy zwykli ludzie po pijaku by to rozwalili. Nie takie rzeczy się zdarzają nocą w wielkich/małych miastach.
Tak jak up^, jak miałoby to powstać, to tylko w miejscach bezpiecznych - np, galerii.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » czw kwie 27, 2017 5:11 pm

Z Fb. Dla tych co wybierają się na Pyrkon:
W ten weekend koniecznie odwiedźcie stoisko Yatta.pl! Tylko tam będziecie mogli zakupić nasze mangowe nowości i załapać się na limitowane zakładki. Oprócz premier, mangi wszystkich wydawnictw będą u nas miały 10% rabatu. Dodatkowo, jako że w tym roku nasze wydawnictwo będzie obchodzić 10 urodziny, postanowiliśmy w ramach bonusu do zakupów powyżej 75 zł dorzucić numer magazynu "Otaku" lub "SMASH!", a przy przekroczeniu 130 zł dodatkowo otrzymacie od nas ogromniastą torbę! Zapraszamy na nasze stoisko!
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
W tym roku ponownie będziecie mogli spotkać na Pyrkonie naszą uroczą maskotkę! Aye! Aye! Happy będzie krążył po konwencie w piątek i sobotę. Ale nie z pustymi rękami! Będzie miał dla Was specjalne ulotki - pokazując je na stoisku Yatta.pl, do zakupu dowolnego tomiku "Fairy Tail" otrzymacie limitowaną przypinkę z naszym niebieskim kotkiem. Warto więc zatrzymać się przy naszym futrzaku. A żeby wprawić Was w odpowiedni nastrój, jeszcze dzisiaj udostępnimy Wam filmik, który Happy nagrywał z Wami rok temu!
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Muszę przyznać że bardzo ciekawe inicjatywy ze strony Studia.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Brat Bimbroży
Posty: 58
Rejestracja: śr sty 07, 2015 11:40 pm
Status: Offline

Post autor: Brat Bimbroży » wt cze 13, 2017 10:47 am

Z ciekawości chciałem się zapytać innych klientów yatty na forum o ile tacy istnieją; pod koniec kwietnia złożyłem u nich zamówienie w tym na mangi z dwóch innych wydawnictw. Pytanie z mojej strony brzmi czy tylko ze mną nie mogą ogarnąć tego zamówienia? Interesuje mnie to, gdyż już parę razy mi odpisywali powołując się na różne problemy techniczne.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt cze 13, 2017 11:02 am

Jak Ci to najprościej napisać.
Najłatwiej kupować mangi wydawnictwa w sklepie tego wydawnictwa.

Co do Yatty, co jakiś czas ma problemy z mangami JPF, sporadycznie na niektóre tytułu Waneko. Ale reszta powinna być łatwo dostępna, choć mi zdarzyła się też zwiecha (miesięczna) na monsterze od Hanami.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Brat Bimbroży
Posty: 58
Rejestracja: śr sty 07, 2015 11:40 pm
Status: Offline

Post autor: Brat Bimbroży » wt cze 13, 2017 11:28 am

No właśnie mi mangi z Hanami oraz Yumegari są zamówionie na Yattcie. Chyba następnym razem powrócę na Mangarden bo tam szybko uwijają się z zamówieniami.

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: Kilgore Trout » wt cze 13, 2017 11:34 am

Brat Bimbroży, nie pierwszy raz takie akcje się zdarzają z yattą. Przestałem tam zamawiać głównie dlatego, że realizacja zamówień trwa często kilka tygodni. Jedynie wysyłka prenumerat Studia JG działa sprawnie.
Polecam korzystanie ze sklepów internetowych innych wydawnictw mangowych i Gildii.
Co do mang Yumegari, to akurat w tym przypadku problem może wynikać z zakończenia nakładu i oczekiwania na dodruk albo nietrzymania się terminów premier. :/
Na Twoim miejscu zorientowałbym się w sytuacji, bo możesz tak czekać jeszcze długo.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » pn wrz 04, 2017 3:22 pm

Z yatty:
Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową możliwość pokazania nam gdzie powinien znaleźć się kolejny sklep stacjonarny Yatta.pl!

Możecie czytać dalej, ale najlepiej będzie jeśli od razu przejdziecie do strony konkursowej.

Otwarcie sklepu rozważamy w jednym z sześciu miast:
Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Lublin
Łódź
Rzeszów
Toruń

Na mapie, czerwonymi okręgami zaznaczyliśmy te miasta wraz z okolicami. Waszą rolą jest wskazanie miejsca, w którym wg Was było by najlepiej otworzyć nową Yattę!
Wybór nie dotyczy jednak tylko i wyłącznie miejscowości! Chcemy, abyście byli bardziej precyzyjni i pokazali nam dokładne miejsce, w którym powinna zostać otwarta Yatta! Być może obok odbywają się mangowe spotkania? Może jest to typowe dla tego miasta miejsce dokonywania zakupów? Może spędzacie tam czas w weekendy? Klikajcie na mapie i bierzcie udział w naszym konkursie!

Otwierając ósmy sklep Yatta.pl, sprawdzimy odległość od drzwi sklepu do najbliższego wstawionego przez Was wskaźnika. Osoba, która go wstawiła, otrzyma od nas kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakupy w Yatta.pl! Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca września 2017 r.

Pokażcie Nam gdzie powinniśmy otworzyć nową Yattę!
Do tego czerwonego pola łapie się mój Konstantynów xD Czyli już wiem jaką lokalizacje zaproponować :lol:

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Yatta

Post autor: DarkNighty » pn wrz 04, 2017 4:12 pm

Chciałabym Yattę w Łodzi, chociaż pewnie wygra inne miasto :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Yatta

Post autor: Matii » pn wrz 04, 2017 5:38 pm

Ja liczę na Katowice ^^ Aż wezmę udział w tym konkursie :P
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3285
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » pn wrz 04, 2017 5:45 pm

Chciałbym by zbudowali się w Lublinie, ale pewnie na marzeniach się skończy :roll:

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: ociesek » pn wrz 04, 2017 5:57 pm

A może jeszcze przesłać oferty wynajmu? :P
Słaby ten ich marketing :P

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2787
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Yatta

Post autor: Łukasz.T » pn wrz 04, 2017 6:18 pm

Mi to obojętnie gdzie będzie ten sklep xD Zaznaczyłem dla żartów.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Yatta

Post autor: ninna » pn wrz 04, 2017 6:30 pm

Szkoda, że już nie mieszkam w Bydgoszczy. Przydałby się ten sklep tak ze trzy lata temu :lol:. Teraz mi wszystko jedno. Niby do Łodzi mam najbliżej a i tak rzadko tam bywam.

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Yatta

Post autor: Skolopendrokot » pn wrz 04, 2017 6:45 pm

Wszystko mi jedno, gdzie się otworzą, ponieważ w Yattcie nie kupuję ze względów światopoglądowych. Poza tym osobiście uważam, że im mniej w moim mieście miłośników mangi i anime, tym lepiej (naprawdę czasami tęsknię za czasami, kiedy to było niszowe hobby). Choć oczywiście propsy za to, że firma się rozwija.

kolega335
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 22, 2016 12:14 am
Status: Offline

Yatta

Post autor: kolega335 » pn wrz 04, 2017 8:25 pm

W Katowicach raczej nie, jest już komiksiarnia. Nie pogardziłbym jakby powstał w Łodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości