Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Narii
Adept
Posty: 109
Rejestracja: śr sie 14, 2019 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Narii » czw gru 03, 2020 1:58 pm

dejikos pisze:
czw gru 03, 2020 9:57 am
Archerito pisze:
czw gru 03, 2020 8:58 am
Oj tam zaraz złośliwi xD Niestety taka jest prawa. Regulaminy promocji SJG są wybitnie nie user friendly :/
Ty to jesteś uber złośliwy wytykając tuszę szefa wydawnictwa w prawie każdym poście. Nie miałam problemu ze zrozumieniem tego regulaminu, muszę być nadczłowiekiem.
Też nie miałam problemu ze zrozumieniem zasad tej promocji... :roll:

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1313
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Sebek » czw gru 03, 2020 3:33 pm

Narii pisze:
czw gru 03, 2020 1:58 pm
Też nie miałam problemu ze zrozumieniem zasad tej promocji... :roll:
Gdyz jest prosto i jasno napisany :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Yuriko » czw gru 03, 2020 3:42 pm

Też nie miałam problemu ze zrozumieniem. Jedynie czego nie rozumiem, to te dziwne wymagania.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1313
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Sebek » czw gru 03, 2020 3:45 pm

Yuriko pisze:
czw gru 03, 2020 3:42 pm
Jedynie czego nie rozumiem, to te dziwne wymagania.
Narzucila je Japonia.
Obrazek

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: Nelinnor » czw gru 03, 2020 4:23 pm

Beznadziejne te zasady promocji, z chęcią wziąłbym kalendarz z Yagate, ale mam już całą serię, więc co teraz? Miałbym kupować jeszcze raz tylko dla kalendarza, a potem bawić się w sprzedaż tomików? Promocja powinna przynajmniej wykrywać czy w historii zamówień znajdują się tomy z danej serii... Z drugiej strony dobrze, że chociaż Bakemonogatari i Noragami nie mają takich wymagań, a próg jest całkiem niski, ot można dostać całkiem przydatny gratis przy normalnych zakupach.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » czw gru 03, 2020 4:35 pm

Nelinnor, Jak w koszyku były kiedyś prenumeraty danego tytułu, to kalendarz się odblokowywuje. Nie musisz dublować :)

Właśnie dlatego pojawiły się głosy, że to nie intuicyjna, prosta promocja :roll:

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: Nelinnor » czw gru 03, 2020 4:44 pm

Alexandrus888, Nigdy nie kupowałem prenumerat, ale mam historii na Yatta całą zakupioną serię. Nic się nie odblokowuje pod przekroczeniu progu, dalej jest przycisk żeby dodać tomik. Jeżeli tak to ma wyglądać, to jeszcze gorzej, dlaczego niby sklep odczytuje wcześniejsze prenumeraty, ale normalnych zamówień już nie, ech.

Bartus0806
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 08, 2019 9:31 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Bartus0806 » czw gru 03, 2020 5:25 pm

Alexandrus888 pisze:
czw gru 03, 2020 4:35 pm
, Jak w koszyku były kiedyś prenumeraty danego tytułu, to kalendarz się odblokowywuje. Nie musisz dublować :) :roll:
U mnie to tak nie działa. Kupowałem prenumeraty Yagate, a kalendarza nie mogę wybrać.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » czw gru 03, 2020 6:37 pm

Bartus0806, jak wycinasz fragment z środka wypowiedzi to dawaj (...), bo ta emotka na końcu cytatu odnosiła się do innego szania i inaczej reinterpretuje wypowiedź :(

A w temacie - to ciekawe! Kupowałwm prenumeraty zarówno Yagate, jak i Yony, i rudzielca mi odblokowuje, a dziewczyn już nie :o może jakiś błąd? Napisz do Yatty.

Bartus0806
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 08, 2019 9:31 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Bartus0806 » czw gru 03, 2020 6:50 pm

Alexandrus888 pisze:
czw gru 03, 2020 6:37 pm
jak wycinasz fragment z środka wypowiedzi to dawaj (...), bo ta emotka na końcu cytatu odnosiła się do innego szania i inaczej reinterpretuje wypowiedź :(
A przepraszam, nie wycięło wszystkiego jak usuwałem.

Aż tak mi nie zależy na tym kalendarzu, żeby zrobić specjalnie dla niego zakupy. Pisałem tylko jak to wygląda. Może gdyby seria dalej wychodziła to nie byłoby problemu z dodaniem kalendarza do zamówienia za poprzednie prenumeraty.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » pt gru 04, 2020 4:59 pm

Czemu nie odblokowuje mi się wzór kalendarza "Gdy zakwitnie w nas miłość" skoro kupowałem prenumeraty? Z yoną mi się odblokował.
Studio JG
27 minut temu
SJG: Żeby odblokować wzory z "Yony" i "Pokoiku" wystarczy mieć kupioną prenumeratę na najbliższe tomy z tych serii, które się jeszcze nie ukazały (czyli Yona 10, Pokój 8 lub Matsubase 2). W przypadku "Gdy zakwitnie..." nie ma już otwartych prenumerat, więc do zamówienia trzeba dołączyć tomik z serii (promocja nie może działać wstecz). Niestety, powiązanie zamówienia z daną serią, aby otrzymać kalendarz jest wymogiem licencyjnym japońskich wydawców tych trzech serii i nic na to nie poradzimy, choć bardzo byśmy chcieli. Nie trzeba natomiast spełniać tego warunku, żeby załapać się na śliczne kalendarze z "Noragami" lub "Bakemonogatari" - polecamy. ^^
O matko i córko, czyli działają prenumeraty, ale tylko otwarte :roll:

:idea: Zagmatwajmy może jeszcze bardziej - tylko te kupione w poniedziałek, środę lub piątek. Te z wtorku, czwartku i weekendu się nie liczą :lol:
Nie no, rozumiem zamysł, rozumiem wole Japończyków, ale do regulaminu potrzebny jest skrypt :lol:

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Kakaladze » pt gru 04, 2020 8:37 pm

Alexandrus888 pisze:
pt gru 04, 2020 4:59 pm
Nie no, rozumiem zamysł, rozumiem wole Japończyków, ale do regulaminu potrzebny jest skrypt :lol:

Skrypt do kilku banalnych zasad? Ile wy jeszcze będziecie się ekscytować tą promocją? Jakieś głupie gadżety, a tu już dyskusja na dwie strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Ame » czw kwie 01, 2021 4:18 pm

Uwaga, mamy ważną wiadomość dla wszystkich maniaków japońskich słodyczy! 🔥
⚠ Już dziś, do sprzedaży na terenie całej Polski trafią produkty z najnowszej dostawy - wśród nich - prawdziwa perełka dla smakoszy - kultowy, limitowany zestaw "POPIN COOKIN - POLISH ZURECK". 😲
Zestaw stworzony w kooperacji między firmą Wimiary oraz Kracie, to słodka odpowiedź na pragnienia wszystkich prawdziwych Polaków ❤, niezależnie czy na imię mają Janusz czy Keisuke. 😄
Nie czekajcie ani chwili - tylko w Yatta.pl "Polish Zureck" jest dostępny w dwóch ekskluzywnych wariantach - z bigosem i bez bigosu - zapraszamy do zakupów. 😋
Link do produktu:
https://yatta.pl/Popin_Cookin_Polish_Zureck_zestaw_zrob...
* - Produkt zawiera atest Polskiego Towarzystwa Hodowców Jaj Kur Ozdobnych z Halinowa oraz stempel jakości japońskości Towarzystwa Czystości Zakwasu Żurków Podhalańskich z siedzibą w Nowym Sączu na rynku, koło lodziarni, trzy kroki w lewo pukać w metalowe drzwi i prosić o Pana Nihonbashi.
Obrazek
Lepszy żart niż studia.

Awatar użytkownika
Gokiburi
Wtajemniczony
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Yatta

Post autor: Gokiburi » czw kwie 01, 2021 6:28 pm

Zdecydowanie lepszy żart. Zureck :D :mrgreen: :D

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Monsterlight » czw kwie 01, 2021 6:49 pm

"Porando zureku" :lol: Świetne XD Szkoda, że tak szybko się wyprzedały, kupiłabym ten z bigosem w zestawie :(
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pt kwie 02, 2021 8:34 pm

Naszła mnie pewna refleksja i chciałem się Was o coś zapytać. Czy mangi pokroju Ran, Łowców smoków czy Strażnika biblioteki (generalnie te wydawane w dwóch wydaniach) w twardej oprawie są w jakiś sposób limitowane? Dostępne po premierze są na pewno. Nie mają dodatków i darmowej przesyłki ale są. Czy może SJG działa jak Kotori, że mają ileś egzemplarzy i kiedy te egzemplarze się skończą to dodruków nie będzie? Czy może są po prostu unlimited?

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Yatta

Post autor: dejikos » pt kwie 02, 2021 9:08 pm

Archerito pisali gdzieś kiedyś, że dodruki może będą, kiedy nakład się skończy. To nic pewnego.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Archerito » pt kwie 02, 2021 10:06 pm

dejikos pisze:
pt kwie 02, 2021 9:08 pm
Archerito pisali gdzieś kiedyś, że dodruki może będą, kiedy nakład się skończy. To nic pewnego.
Czyli takie Kotori ale z ewentualnym dodrukiem "jak czopka stanie". Dzięki :)

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Monsterlight » pn maja 10, 2021 4:51 pm

Otwierają Yattę w Lublinie :) Fajnie w sumie, bo sporo serii od nich zbieram, poza tym zawsze się trochę przyoszczędzi na wysyłce. Liczę tylko na jakąś w miarę spoko lokalizację blisko centrum :P
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » pn maja 10, 2021 5:26 pm

No, żesz kur** wreszcie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości