Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Akiho » pt sty 04, 2019 5:50 pm

Cavaliere, Ja miałam, z drugiej strony był to przedmiot z kategorii sprowadzane, jednak wszystko było w porządku i po jakiś 3 tyg znowu był w ofercie. Nie mam pojęcia od czego to zależy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: Cavaliere » ndz sty 06, 2019 5:09 pm

Dziekuje za odpowiedzi ^^
Może rzeczywiście wystarczy poczekać. Dam szanse.

Karlan
Status: Offline

Yatta

Post autor: Karlan » pt sie 16, 2019 6:30 pm

Panie i Panowie, nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale muszę pochwalić Yattę :shock: Gdyby nie wczorajsze święto, to przesyłka doszłaby do mnie w ok. 48 godzin. Po moich wcześniejszych przebojach z nimi, i po tym co zwykle o nich czytam, jestem w szoku. Pozytywnym. Chyba że to wypadek przy pracy. :D

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » pt sie 16, 2019 6:55 pm

To wszystko zależy co tam ma się w paczce. Mnie zdąża się kupić w yatcie od czasu do czasu, ale tylko tytuły SJG. W takich przypadkach zawsze wysyłali mi paczki w 24h. W razie reklamacji, też szybko odpowiadali, nawet tego samego dnia.

Btw. Jakoś niedługo powinny być urodziny yatty - co wiążę się z promocjami :P. Wydaję mi się, że jakoś zawsze pod koniec sierpnia są obchodzone.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » sob sie 24, 2019 10:47 am

Wystartowały urodzinki i promocje :)
Wielkie urodziny Yatta.pl!
Jak Polska długa i szeroka, strzelają korki szampana - sklep internetowy Yatta.pl obchodzi kolejne urodziny!

Mamy co świętować! Zaczynaliśmy w sierpniu 2008r z ledwie kilkoma produktami. Obecnie jesteśmy największym polskim sklepem dla fanów mangi, komiksów i popkultury. W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt tysięcy komiksów, książek, gadżetów i figurek. W ostatnich latach dorobiliśmy się aż 9 sklepów stacjonarnych, odwiedzacie nasze stoisko na wszystkich najważniejszych imprezach i konwentach.

W tym jakże ważnym dla nas dniu, chcielibyśmy życzyć naszym klientom, wszystkim kontrahentom i przyjaciołom przynajmniej 100 Yattowych lat pełnych mangi i komiksów! 1000 sklepów i podboju wszechświata! 10000 alpak i paczek pocky!

Oczywiście, nie było by urodzin bez prezentów!
Począwszy od dziś, przez najbliższe 2 tygodnie będziemy przeceniać kolejne grupy produktów - śledźcie uważnie nasz instagram oraz facebooka aby nie przegapić promocji! Czas trwania każdej z nich może być różny - od kilkunastu minut, kilku godzin do nawet kilku dni!

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » śr wrz 04, 2019 12:08 pm

Nareszcie Yatta zawita do Łodzi :D
Otwieramy sklep w Łodzi - rekrutacja pracowników!
Już niedługo w Łodzi otworzymy nasz dziesiąty sklep stacjonarny!
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: miaka88 » śr wrz 04, 2019 2:35 pm

Wreszcie ŁÓDŹ! Będę miała gdzie kupować i zamawiać część mang. :D
Obrazek

Karlan
Status: Offline

Yatta

Post autor: Karlan » śr wrz 04, 2019 5:01 pm

O PANIE NARESZCIE :klask: Zrobili mi dzień tą informacją.

Karlan
Status: Offline

Yatta

Post autor: Karlan » czw wrz 12, 2019 8:11 pm

Informacja odnośnie sklepu w Łodzi (z FB):
Już w przyszłą sobotę, 21 września otwieramy nowy sklep stacjonarny Yatta.pl w Łodzi! Od godziny 10:00 będziemy na Was czekać przy ulicy Gdańskiej 90 z zapasem mang, gadżetów i japońskich słodyczy. To już dziesiąty oddział naszej sieci, w związku z czym czeka nas podwójna uroczystość i mnóstwo atrakcji! Zachęcamy do śledzenia naszych mediów (facebook/instagram), ponieważ przez cały tydzień będziemy zamieszczać informacje o promocjach i niespodziankach, jakie szykujemy na otwarcie. Już nie możemy się doczekać, a Wy?


Szczerze mówiąc, nie wiem, czy się wybierać na to otwarcie, chociaż do Łodzi mam rzut beretem. Ale lokalizacja jest mi nie bardzo po drodze i raczej wpadłabym tam przy okazji jakiejś większej wyprawy, tym bardziej że ostatnio dzięki poznańskiej Yatcie wyczerpałam mój limit mangowych zakupów na ten miesiąc :P

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Kakaladze » czw wrz 12, 2019 8:54 pm

Karlan, Byłem na otwarciu Yatty szczecińskiej wiele lat temu, wyglądało to tak że gnieździłem się w kolejce przez sporo czasu, przed ludźmi którzy kupowali po jednej przypince xD.

Od cholery kolejka, zaduch jak cholera, a obsługa jeszcze nie do końca ogarniała obsługę kasy fiskalnej.

Ostatecznie taka stacjonarna yatta to dobre miejsce gdzie można sobie zamawiać mangi ze sklepu internetowego (co by za wysyłkę nie płacić). W samym sklepie drogo, bo obowiązują ceny tomikowe, a promocje zazwyczaj mierne. Nie ma nic co by mnie przyciągało by robić zakupy stacjonarnie. Choć trzeba przyznać że marketing robią spoko i cała atmosfera czysto mangowa zachęca ludzi do wydawania tam kasy.

W tamtym czasie jeszcze program partnerski był gorszy w sklepach stacjonarnych niż w internecie, więc co zrobili? Pogorszyli bez słowa zapowiedzi program partnerski ze sklepu internetowego i oba dopasowali pod jakiś nowy :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Ame » wt paź 08, 2019 11:44 am

Na piekielnych pojawila historia o yatta. Grubo. Jak na razie nie narzekam na ich usługi. Co prawda to tylko ich mangi zamawiałam. :P

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Fani » wt paź 08, 2019 12:03 pm

Jaka Yatta jest każdy wie. Nic poza tytułami od JG nie opłaca się od nich brać.
Ja na przykład ostatnio właśnie w tych przypadkach przerzuciłem się z gildii na yatte xD.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Kakaladze » wt paź 08, 2019 2:23 pm

Swego czasu zamawiałem u nich sporo mang, bo mieli przedpłaty na mangi wszystkich wydawców ze zniżką -25%.

Problemy miałem gdy brałem starsze już wydane mangi, bądź raz jak za pkt kupiłem mangę z USA. Gnębienie ich telefonami spowodowało że wysłanie zamówień od Polskich wydawców trwało 2-3 tygodnie. A z kolei z tym tomem z USA trwało to 2-3 miesiące, w gruncie rzeczy zamówili ta mangę dopiero pod koniec 1 miesiąca oczekiwania także xD.


Ale z tego co słyszałem to yatta bardzo się poprawiła na przestrzeni lat pod kątem kupowania mang wszystkich wydawnictw.
Obrazek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: dehirak » śr paź 09, 2019 6:18 pm

Zamawiam u nich od niedawna. Same tytuły JG plus prenumeraty. Wysyłka wydanych mang następowała następnego dnia po złożeniu zamówienia, wiec szybko. Prenumeraty polubiłam, od kilku miesięcy przychodzą, w ładnym stanie, nic jeszcze nie zaginęło, w czym zasługa też poczty.
A - i zdarzyło mi się zamówić figurkę. Dotarła wtedy, kiedy napisali że dotrze (3 tygodnie po złożeniu zamówienia), więc ogólnie dobrze mi się od nich kupuje.
Ale też zamówienia mam proste i bez egzotycznych rzeczy :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Kuroneko » pt paź 11, 2019 3:12 pm

Ja też mam wyłącznie dobre doświadczenia z Yattą. Na razie kupuję od nich tylko prenumeraty oraz figurki i wszystko dotarło w dobrym stanie :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Yatta

Post autor: miaka88 » pt sty 10, 2020 10:41 pm

Pierwszy raz zamawiałam mangi do sklepu yatta. To były 2 mangi które w momencie zamówienia miały zdjęte prenumeraty (ale nie będącymi jeszcze po premierze). Min. W rytmie wieczoru i poranka. Mam od wczoraj status spakowane i żadnej wiadomości. Nawet w empiku już było. Ile zwykle się czeka?
Obrazek

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Maur » pt sty 10, 2020 11:13 pm

miaka88, W Yattcie spakowane=wysłane do sklepu. Powinno być w poniedziałek. Do sklepu idzie zazwyczaj w dwa dni.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Mormicc » sob sty 11, 2020 1:32 am

Przynajmniej masz spakowaną. Moja, również zawierająca W rytmie, leży opłacona i nieruszona w żaden sposób. Tak dawno robiłem tam poprzednie zamówienie, że zdążyłem już zapomnieć ile się u nich czeka :lol:
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Yatta

Post autor: ninna » sob sty 11, 2020 8:35 pm

Do mnie "W Rytmie" przyszło w piątek. Stosunkowo niedawno zaczęłam przygodę z Yattą i zamawiam w niej tylko tytuły Studia. Jeśli chodzi o przesyłki to wszystko gra. Mam z nimi inny "problem". Wszystko kupuję bez rejestracji. Okazało się, że laaaaaata temu najwyraźniej założyłam u nich konto i zapomniałam o tym. Nie pamiętam loginu, hasła, ani czy zakładałam je na stare konto (do którego nie mam dostępu), czy na nowe. Wykorzystałam wszystkie pomysły, jakie przyszły mi do głowy. Wygenerowanie nowego hasła wymaja podania loginu i mejla. Gdy podaję login, jaki byłby prawdopodobny i obecnego mejla, wyskakuje komunikat "W bazie niema takiego adresu email i loginu". Jak chcę zarejestrować się od nowa, pojawia się komunikat, że podany mejl jest już używany. Czyli musiałam założyć tamto konto na nowy mejl.

Nie wiem czy jest sens pisać do nich mejle ani dzwonić. Kiedyś już próbowałam (w innej sprawie) i ani nie odpisali, ani nie odbierali telefonu :roll:.

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

Yatta

Post autor: Okularnik » pn sty 13, 2020 1:52 pm

ninna pisze:
sob sty 11, 2020 8:35 pm
...Nie wiem czy jest sens pisać do nich mejle ani dzwonić. Kiedyś już próbowałam (w innej sprawie) i ani nie odpisali, ani nie odbierali telefonu :roll:.
Napisz, pisałem dokładnie w tej samej sprawie i konto odzyskałem. :D
Co do chwalenia yatty w wiadomościach wyżej to ja akurat będę narzekać, jak do tej pory paczki wysyłano max w 1-2 dni od zamówienia, tak aktualne leżą 6 dni i jedyna informacja jaką dostałem to tyle że pieniądze doszły. O dziwo mangi od JG, więc teoretycznie powinno dojść szybko, a jednak nie. :C

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości