Vassalord i Stigmata

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Merida
Status: Offline

Post autor: Merida » czw sty 10, 2013 9:20 pm

Jak bym miała wybierać to wolę Stigmatę. Vassalorda jedynie przeglądnęłam ale to nie moje klimaty (choć humor miejscami całkiem fajny).

p.s. Czy to nie w Vassalordzie był tekst poza dymkiem?

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw sty 10, 2013 9:31 pm

Merida pisze:Jak bym miała wybierać to wolę Stigmatę. Vassalorda jedynie przeglądnęłam ale to nie moje klimaty (choć humor miejscami całkiem fajny).

p.s. Czy to nie w Vassalordzie był tekst poza dymkiem?
akurat czytałam 1 tom Vassalorda przed chwilą i tak, jest tam tekst poza dymkiem w jednym miejscu, uważam jednak, że Vassalord jest o wiele lepszy od Stigmaty :), której tylko pierwszy tom mi się podobał

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw sty 10, 2013 9:44 pm

Stigmata jest dobrym czytadłem. Ma ciekawych bohaterów i interesująco przedstawiony świat. Świetna kreska i humor to główne plusy tej serii. Ale ogółem to średniak. Na pewno za jakiś czas do niej wrócę.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Merida
Status: Offline

Post autor: Merida » ndz sty 13, 2013 5:38 pm

Dahlia pisze:... uważam jednak, że Vassalord jest o wiele lepszy od Stigmaty :), której tylko pierwszy tom mi się podobał
dejikos pisze:Stigmata jest dobrym czytadłem. Ma ciekawych bohaterów i interesująco przedstawiony świat. Świetna kreska i humor to główne plusy tej serii. Ale ogółem to średniak. Na pewno za jakiś czas do niej wrócę.
A to już kwestia gustu co kto preferuje. Czasem znajdujesz gdzieś coś, czego inni nie dostrzegają i co widzisz i potrzebujesz tylko ty. Ani to lepiej ani gorzej ot indywidualna sprawa :)

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw kwie 04, 2013 9:43 pm

Opublikowaliśmy dziś na Tanuki recenzję czwartego tomu Vassalord.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz maja 19, 2013 6:38 pm

Gdy dowiedziałam się,że JG ma zamiar wydać Vassalord i Stigmate to pomyślałam,że to nie dla mnie.Vasslord przykuł moją uwagę ładną okładką,która się wyróżniała od innych mang wydanych w naszym kraju.Jest moją drugą mangą shounen ai.Bardzo sympatyczni bohaterowie i wciągająca fabuła wyróżnia tą mangę.Zwłaszcza fabuła,która nie skupia się wyłącznie na głównych bohaterach.Bardzo polecam!Myślałam,że seria będzie długa,ale skończyła się na 7 tomach.Studio JG odwaliło kawał dobrej roboty i też sporo zarobi,ponieważ już jest 1 odcinek anime i więcej chętnych zainteresuje się tą mangą,która do znanych nie należy.

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » ndz maja 19, 2013 10:54 pm

Vassalorda wręcz uwielbiam, urzekła mnie ta manga. Początkowo miałam opory (gdyż wampiry kojarzyły mi się głównie ze "Zmierzchem", co było dla mnie niezbyt przekonywujące), ale koleżanka mnie namówiła i w mandze się zakochałam ^^ Bardzo lubię matowe obwoluty, lecz denerwuje mnie jedynie to, że po "obmacaniu" mangi zostają ślady ._. Niemniej wydanie świetne, jak większość mang Studia JG.

Co do Stigmaty, nie jestem z tym tytułem jakoś związana, ale całą serię czytało mi się przyjemnie. Tłumaczenie jak najbardziej w porządku. To, co najbardziej przyciągnęło moją uwagę, to tłoczone elementy na okładce. Super! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości