Alicja w Krainie Serc

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt maja 25, 2012 3:29 pm

Sledziu_w pisze:
Quithe pisze:Ponoć następny D-O też wyszedł.
Nie uwierzę, póki nie zobaczę na oczy! :)
A, nie, komuś coś się fejsie powaliło :) W sklepie mają podane, że dostawa 3 tomu po 31.5.

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » pt maja 25, 2012 3:58 pm

Czy ktoś z prenumeratorów dostał już może Alicję? Na moją wieś na pewno jak zwykle tomik dotrze na szarym końcu :roll:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt maja 25, 2012 7:09 pm

ja dostałam dziś :) Prezentem były 2 zakładki oraz dodali 2 próbki mang Vassalord i Stigmata. co do wątku miłosnego szczerza ja tam kompletnie nic nie widzę :|
Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt maja 25, 2012 9:00 pm

Zakładek nigdy dość, a i Stigmatę sobie przeczytam z ich tłumaczeniem, jak do mnie dotrze prenumerata. :D
Cały czas się zastanawiam nad tym, dlaczego tylko Alicja wychodzi regularnie? :?
Ciekawe, czy strona japońska czasami im takiego wymogu nie ustanowiła? Bo jeśli chodzi o wydawanie innych mang, to bez skrupułów wydawają je po terminie...

A co do wątku miłosnego, to można jakiś promyk zauważyć w ostatnim tomiku (tak, przyznam się do tego, że wszystkie skany przeczytałam, jak tylko ten tytuł zapowiedzieli... :oops: ), ale trzeba pamiętać o tym, że manga jest na podstawie gry, w której można było sobie wybierać boshów według upodobań.
W związku z tym, romanse pojawiają się w tytułach dodatkowych, które ma zamiar wydać m.in. Yen Press (Dzięki temu sama wybierasz sobie bisha, który Ci się spodobał). :wink:

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » pt maja 25, 2012 9:46 pm

Akiho pisze:ja dostałam dziś Prezentem były 2 zakładki oraz dodali 2 próbki mang Vassalord i Stigmata. co do wątku miłosnego szczerza ja tam kompletnie nic nie widzę
Dzięki. Dobrze wiedzieć, że przynajmniej jest już w drodze xD
zandam pisze:Zakładek nigdy dość,


Otóż to xD

Fajnie, że dodali znów próbki mang :-)
zandam pisze: W związku z tym, romanse pojawiają się w tytułach dodatkowych, które ma zamiar wydać m.in. Yen Press (Dzięki temu sama wybierasz sobie bisha, który Ci się spodobał).
Nie wiedziałam, że Yen Press wyda te dodatkowe mangi :!: Dzięki za info xD Koniecznie kupię (bo pewnie na Studio JG nie ma co z tym liczyć :P).

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt maja 25, 2012 10:39 pm

Yen Press wyda My Fanatic Rabbit, a Seven Seas Bloody Twins i Cheshire Cat Waltz.

Do mnie też jeszcze prenumerata nie doszła... :( A w empiku już jest...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 15, 2013 2:05 pm

Aż się muszę pożalić...
Przyszła paczka, w niej 6 tom Alicji. Yey~~ patrzę na półkę... tomy od 1-4 są... zapomniałem, że nie mam 5...
Już mi lepiej...

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pt lut 15, 2013 2:19 pm

Jakbyś nie był facetem to bym Cie wirtualnie przytulił i pocieszył, a tak musisz liczyć na forumowe koleżanki ;p

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt lut 15, 2013 2:58 pm

Grey pisze:Przyszła paczka, w niej 6 tom Alicji. Yey~~ patrzę na półkę... tomy od 1-4 są... zapomniałem, że nie mam 5...
Już mi lepiej...
:( Albo poćwiczysz swoją cierpliwość, albo zrób jeszcze jedno zamówienie - sprzedawcy się ucieszą. :P

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 15, 2013 3:36 pm

Chrno pisze:Jakbyś nie był facetem to bym Cie wirtualnie przytulił i pocieszył, a tak musisz liczyć na forumowe koleżanki ;p
:lol: to było dobre :P
zandam pisze: :( Albo poćwiczysz swoją cierpliwość, albo zrób jeszcze jedno zamówienie - sprzedawcy się ucieszą. :P
Poćwiczę cierpliwość :P szkoda kupować jedną mangę i płacić za wysyłkę... jeszcze jedna albo dwie muszą wyjść i zamawiam ponownie :P

awww~~ i nie zostałem przytulony :(

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pt lut 15, 2013 4:11 pm

Grey pisze:
awww~~ i nie zostałem przytulony :(
:przytul:

zróbmy akcje "przytulanie Greya", bo na forum nic ciekawego się nie dzieje :P (juz po zapowiedziach).

Co do Alicji, we wtorek przybędzie szósty tomik:) czyli będę mieć komplecik :mrafroamerykanin:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt lut 15, 2013 4:23 pm

Grey pisze:awww~~ i nie zostałem przytulony :(
:przytul: :wink:
mid29 pisze:zróbmy akcje "przytulanie Greya", bo na forum nic ciekawego się nie dzieje (juz po zapowiedziach).
:D

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt lut 15, 2013 5:22 pm

mid29 pisze:zróbmy akcje "przytulanie Greya",
Bardzo sympatyczna akcja, dołączam się :D
Grey pisze:awww~~ i nie zostałem przytulony
:przytul:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 15, 2013 6:54 pm

:oops: o rany~~
Dziękuję :oops:

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pt lut 15, 2013 7:27 pm

Wisisz mi piwo (może być wirtualne) :wink:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 15, 2013 8:29 pm

*stawia na stole duże [marka piwa wykreślona] mocne* ;)

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » sob lut 16, 2013 12:12 am

No ładnie, pół dnia mnie nie ma, a tu wokół nolife-izm się szerzy!

<AŁA!?
Nie kochanie, wcale nie jestem zazdrosny, że to nie na mnie trafiło! I wcale się nie czepiam na siłę! I co to w ogóle, za pomysł, żeby rzucać szpilkiem w głowę? Ten obcas jest ostry i twardy! :( i coooo z teego, że wczoraj były walentynki?!?!>

Tak swoją drogą, to moja Pani ma zadziwiająco dokładnie taką samą sytuację jak Grey. Natychmiast po zaklepaniu zamówienia na 6 tom Ali w gildii zauważyła na półce, że 1-4 jest, ale 5 brak :shock: Jakiś pechowa ta Alicja 5, że wszyscy o niej zapominają? :-k

Lazarus
Status: Offline

Post autor: Lazarus » sob lut 16, 2013 11:30 am

Spotkał się ktoś z odwrotnie założoną obwolutą w 6 tomie?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lut 16, 2013 2:34 pm

Faust pisze:<AŁA!?

Nie kochanie, wcale nie jestem zazdrosny, że to nie na mnie trafiło! I wcale się nie czepiam na siłę! I co to w ogóle, za pomysł, żeby rzucać szpilkiem w głowę? Ten obcas jest ostry i twardy! i coooo z teego, że wczoraj były walentynki?!?!>
:twisted:
Jakiś pechowa ta Alicja 5, że wszyscy o niej zapominają? :-k
Nie wszyscy. Pewnie wyjątkowy charakter tego tomu im gdzieś umknął. :P
Lazarus pisze:Spotkał się ktoś z odwrotnie założoną obwolutą w 6 tomie?
Nie. Ale kupiłam go w Gildii, więc mogli go poprawić. :wink:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz mar 17, 2013 7:02 am

W końcu przeczytałem całość. Masakra :P zakończenie mnie tak rozczarowało...
spoiler:

Byłem pewny, że skończy się w jakiś neutralny sposób. Nie narzekałbym (tylko się zdziwił), gdyby skończyło się na ścieżce którejkolwiek postaci oprócz tej, na której się skończyło :lol: ale Blooda osobiście nie znoszę, dlaczego akurat on? :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości