Tokyo Toy Box

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » czw lip 12, 2012 8:36 pm

No, jak na razie to studio trzyma nas w niepewności. Budują napięcie do ostatniej chwili.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt lip 13, 2012 1:34 pm

Sledziu_w pisze:No, jak na razie to studio trzyma nas w niepewności. Budują napięcie do ostatniej chwili.
Poprzednim razem, informację o wydaniu umieścili kilka dni po wydaniu mang... pierwsze informacje pochodziły od osób, które były, np. w Empikach i je kupiły, więc teraz może być podobnie. :wink:

Haha! Chyba już wyszło. :D Na http://yatta.pl/Tokyo_Toy_Box_2,12184.htm nie ma już napisu, że czekają na dostawę, a to oznacza, że można przypuszczać, że termin został dotrzymany. :wink:

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt lip 13, 2012 10:36 pm

Jednak miałem rację. Ciekawe ile tym razem będzie obsuwy...

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt lip 13, 2012 10:57 pm

Na stronie yatty jest info o tym, że mają wyprowadzkę i inwentaryzacje, więc nie dziwne by było jakieś, kolejne opóźnienie ;D
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lip 14, 2012 10:43 am

Sledziu_w pisze:Jednak miałem rację. Ciekawe ile tym razem będzie obsuwy...
A ja nadal uważam, że już wyszło. XD Informacji na FB, czy na stronie bym się nie spodziewała. Ostatnio też nie znaleźli czasu na poinformowanie o tym klientów. :roll:
Poczekaj na pierwsze komentarze ludzi. :wink:

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob lip 14, 2012 12:43 pm

TTB2 chyba już zostało wydane, bo na yattcie można kupić w normalnej sprzedaży (nie pre-order) http://yatta.pl/Tokyo_Toy_Box_2,12184.htm Jest ktoś na konwencie Animatsuri? Pewnie tam będzie premiera.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » ndz lip 15, 2012 7:20 pm

Yes! Wreszcie premiera!
Pytanie brzmi... czy na następny tomik też będziemy musieli czekać rok?

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz lip 15, 2012 7:21 pm

TTB kończy się na tomie drugim - jest jeszcze kontynuacja, która pewnie się nie pojawi.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » ndz lip 15, 2012 7:21 pm

O kurcze, faktycznie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz lip 15, 2012 9:49 pm

Sledziu_w pisze:Yes! Wreszcie premiera!
Pytanie brzmi... czy na następny tomik też będziemy musieli czekać rok?
Premiera już była, dokładnie 13. , tak jak wcześniej pisałyśmy.
A w związku z tym, pewnie jeszcze pamiętasz to: :P
Sledziu_w pisze:Achtung!
Kolejna PRZEWIDYWANA data premiery drugiego tomu to 13.07.

(Jak im to wyjdzie, to zjem własne skarpety...)

Smacznego. :twisted:

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » ndz lip 15, 2012 10:19 pm

Dla mnie data premiery jest równoznaczna z datą poinformowania o niej ludzi.
Także przykro mi, ale nie tym razem :P .

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » ndz lip 15, 2012 11:11 pm

Hmmm, wydaje mi się, że powinno się patrzeć: data stempla pocztowego na prenumeracie = data premiery. Osobiście nie zamawiałam, ale może ktoś z tu obecnych... ;)
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » ndz lip 15, 2012 11:51 pm

Coś na fejsie napisali, że GigaTTB wyjdzie, jeśli wyniki sprzedaży będą zadowalające, a sama pozycja wg JG jest jeszcze lepsza. Cóż, jakaś tam szansa więc jest.
Swoje tomiki kupię dopiero na jesieni, ale kupię.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn lip 16, 2012 12:00 am

GigaTTB ma obecnie 8 tomów - wierzysz w wydanie kontynuacji, a jeśli już, to do końca ;)?

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pn lip 16, 2012 8:33 am

Jeżeli GigaTTB miałoby być wydawane, to z kupnem poczekałbym na wydanie całości.
Chyba, że tempo wydawania będzie stać na przyzwoitym poziomie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn lip 16, 2012 1:55 pm

Sledziu_w pisze:Dla mnie data premiery jest równoznaczna z datą poinformowania o niej ludzi.
Także przykro mi, ale nie tym razem .
:lol: Nie wywiniesz się tak łatwo. :p Data premiery, to data pojawienia się komiksu na konwencie lub dzień wysyłki prenumeraty. Wkrótce zaczną dochodzić do ludzi ,to się przekonamy. :twisted:

I proszę! Oficjalna wiadomość z ich strony internetowej:
"Tomiki, zgodnie z zapowiedzią, trafiły do nas już w piątek, ale w związku z konwentem i przeprowadzką dopiero teraz mieliśmy chwilę, by dodać niusa. Przepraszamy :("

Mam nadzieję, że twoje skarpety są jadalne :p

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lis 15, 2012 12:22 am

OgóreKiszony pisze:GigaTTB ma obecnie 8 tomów - wierzysz w wydanie kontynuacji, a jeśli już, to do końca ;)?
Mimo niezadowalającej sprzedaży w 2013 wydadzą Giga. Tak przynajmniej napisali jednemu jęczydupie w komentach. Trzymam za słowo, bo wczoraj odebrałem oba tomy TTB i wygląda na to, że chcę więcej :)

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob gru 22, 2012 11:57 am

Serio ._.?

Ja w tym miesiącu sobie sprawiłem TTB i po przejrzeniu kilku stron też czuję, że mi się spodoba i obok kontynuacji nie będę potrafił przejść obojętnie.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob gru 22, 2012 12:20 pm

No, w końcu ktoś tu napisał. Automatyczne łączenie postów to ch** wielki ;/ Jaki sens łączyć posty w odstępie powiedzmy od doby? Chce się coś dopisać coś nowego, innego i dupa, przepada, nikt nie przeczyta.

Wyżaliłem się na system, więc napiszę, co chciałem.

Pierwszy tom mi się spodobał, fajna kreska, prowadzenie postaci itd. Ale jedno strasznie ciężko mi znieść - totalnie skopana gwara śląska. Co to ma być? Do niczego to nie pasuje, trzeba było polecieć już poprawnie, a nie jakimiś ćwierć środkami. Wkurza strasznie :/ Napisał koleś wychowany na Śląsku.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » sob gru 22, 2012 4:14 pm

Quithe pisze:Ale jedno strasznie ciężko mi znieść - totalnie skopana gwara śląska. Co to ma być? Do niczego to nie pasuje, trzeba było polecieć już poprawnie, a nie jakimiś ćwierć środkami. Wkurza strasznie :/ Napisał koleś wychowany na Śląsku.
Zgadzam się. Posługuję się gwarą śląską w kontaktach ze znajomymi, ale ciężko było mi zrozumieć Tsukiyamę (czy jak jej tam było...).
Po chyba jakiś wariant spod Opola.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości