Tokyo Toy Box

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » ndz mar 18, 2012 6:01 am

Wukau pisze:Kocham takie obsuwy <3 po wyjsciu pierwszego tomu premiera miala byc w grudniu... A dzieki Bogu jest srodek marca
Dzięki bogu, bo jest nadzieja, że jednak wyjdzie w tym roku? :D

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt mar 20, 2012 2:44 am

Drug-on nie jest jeszcze w przedsprzedaży na yatta.pl, a skoro ma być niby teoretycznie wcześniej...
Jeszcze ciekawi mnie jedna sprawa, ale pewnie szanse na wydanie kolejnych tomów są takie same jak w przypadku Starcrafta. Boys of summer - skończy się jednak na jednym tomie? W ogóle ciekawa sprawa, bo angielskie wydanie też miało 1 tom z chyba trzech...

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt mar 20, 2012 3:20 am

Ta seria TTB ma dwa tomy. Kontynuacja wychodzi nadal, teraz ma 9. Tak mi się przynajmniej kołacze.
Gdzieś w listopadzie JG dało info, że drugim tom mają przetłumaczony. Gdyby tomik miał się nie pojawić, to byłby dłuuugi wałek :D

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt mar 20, 2012 3:54 am

Boys of summers nie zostało wydane do końca przez to, że wydawnictwo updało/zbankrutowało/czy costam (nie pamiętam już dokładnie :^o). Druga seria Tokyo toy box - Giga tokyo tox box ma co najmniej 6 tomów. Cudownie by było gdyby JG wydało 2 serię :lol:. aaaaaaaaaaa spoiler A i taka ciekawostka, w drugiej serii bohater goli się na łyso :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt mar 20, 2012 1:01 pm przez Wukau, łącznie zmieniany 3 razy.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt mar 20, 2012 10:08 am

Wukau pisze:Boys of summers nie zostało wydane do końca przez to, że wydawnictwo updało/zbankrutowało/czy costam (nie pamiętam już dokładnie :^o ).
Ale Tokyopop wydało to kiedy jeszcze dobrze im się powodziło, jakieś 5-6 lat temu? A nigdy z jakąś odpowiedzią w internetach się nie spotkałem...
Wukau pisze:A i taka ciekawostka, w drugiej serii bohater goli się na łyso
SPOILER! Ostrzegaj następnym razem >.<!

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt mar 20, 2012 1:03 pm

OgóreKiszony pisze:
Wukau pisze:Boys of summers nie zostało wydane do końca przez to, że wydawnictwo updało/zbankrutowało/czy costam (nie pamiętam już dokładnie :^o ).
Ale Tokyopop wydało to kiedy jeszcze dobrze im się powodziło, jakieś 5-6 lat temu? A nigdy z jakąś odpowiedzią w internetach się nie spotkałem...
Wukau pisze:A i taka ciekawostka, w drugiej serii bohater goli się na łyso
SPOILER! Ostrzegaj następnym razem >.<!
Aaaaaaa wybacz nie chciałem, jezu jak ja nie lubię tego robić, więc już zedytowany!!!

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt mar 20, 2012 4:20 pm

OgóreKiszony pisze:
Wukau pisze:Boys of summers nie zostało wydane do końca przez to, że wydawnictwo updało/zbankrutowało/czy costam (nie pamiętam już dokładnie :^o ).
Ale Tokyopop wydało to kiedy jeszcze dobrze im się powodziło, jakieś 5-6 lat temu? A nigdy z jakąś odpowiedzią w internetach się nie spotkałem...
JG napisali o tym przy okazji wielkich obsów po problemach z Tokyopopem. Licencje załatwiali przez nich, nie wiedzieli na czym stali itp.
A "Boys of Summer" to produkcja amerykańska wydawana przez TP, jak pamiętam. Dlatego brak kontynuacji.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt mar 20, 2012 4:51 pm

Dzięki za wyjaśnienie, mi to zawsze coś umknie :)

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » pt cze 15, 2012 12:55 am

Na FB zostało napisane, że TTB 2 ukaże się na przełomie lipca i sierpnia (a 4 tom D-O na początku września).

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt cze 15, 2012 1:01 am

Nie ma prenumeraty na 4rty tom Drugona, a drugi TTB jest na kwiecień. FEJK!!! Tylko jednego można być pewnym, że wszystko jest "następne w kolejce" ;)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 15, 2012 6:11 am

Chciałem rzucić im złośliwy komentarz pod tą informacją, ale odpuściłem, ile razy można pisać to samo xD

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt cze 15, 2012 9:22 am

Przecież i tak każdy wie, że tego nie wydadzą w terminie...

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 15, 2012 9:29 am

A gdy już kiedyś wyjdzie, błędów będzie w nim jak mrówków :P

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » pt cze 15, 2012 7:08 pm

Może tym dotrzymają słowa :P
Zaczynam powoli zapominać co było w 1 tomie :roll:

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt cze 15, 2012 10:08 pm

OgóreKiszony pisze:Nie ma prenumeraty na 4rty tom Drugona,
Gdzieś widziałam wypowiedź, że umowa na drug-ona nie pozwala dać prenumeraty dużo przed czasem.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pn lip 02, 2012 5:09 pm

Achtung!
Kolejna PRZEWIDYWANA data premiery drugiego tomu to 13.07.

(Jak im to wyjdzie, to zjem własne skarpety...)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn lip 02, 2012 7:17 pm

Sledziu_w pisze:(Jak im to wyjdzie, to zjem własne skarpety...)
W takim razie powinnam Ci życzyć smacznego, bo ostatnim razem dotrzymali podanych w ten sposób terminów. Przemawia za tym również to, że ten tom zniknął już z działu "prenumerata". :wink:

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lip 04, 2012 7:00 pm

Co nie zmienia faktu, że tempo wydawania mają żenujące.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt lip 10, 2012 8:30 pm

W sklepie gildii też się pojawił preorder. Nareszcie będzie okazja żeby zapoznać się z tym tytułem.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw lip 12, 2012 8:04 pm

Sledziu_w pisze:(Jak im to wyjdzie, to zjem własne skarpety...)
Ciekawa jestem co, ostatecznie, jutro u ciebie na obiad :D
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości