Axis Powers Hetalia

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Axis Powers Hetalia

Post autor: Naq » wt sie 18, 2009 5:44 pm

Jeszcze w te wakacje nakładem wydawnictwa Studio JG ukaże się manga „Axis Powers Hetalia”, autorstwa Hidekaza Himaruyi. Seria, która zyskała ogromną popularność wśród fanów mangi i anime, w zabawny sposób opisuje losy świata na przestrzeni wieków. Wśród bishōnenów, reprezentujących dane kraje, znajdziecie nie tylko państwa osi: Japonię, Niemcy oraz Włochy, lecz także Amerykę, Anglię, Francję a nawet... Polskę!
Osobom, które nie są pewne, czy mangowa historia świata przypadnie im do gustu, zaproponowano zapoznanie się z pierwszym rozdziałem „Hetalii”, który ukaże się na łamach trzeciego tomu „Otaku Max Manga” (premiera na początku sierpnia). Zarówno sama „Hetalia”, jak i OMM będą dostępne w sieci Empik oraz Matras, a także w sklepach komiksowych na terenie całego kraju.
Warto zaznaczyć, że w internetowym sklepie yatta.pl rozpoczęła się już przedsprzedaż zarówno samego tomiku „Hetalii”, jak i wersji kolekcjonerskiej, zawierającej: pierwszy tomik mangi, plakat B3, podkładkę pod mysz, przypinkę 38 mm, kolekcjonerskie pudełko na cały zestaw oraz prezent niespodziankę.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lis 15, 2009 10:22 pm

Dobra ludzie, to wyszło i ja chyba kupię.

Nie wiem jakiego poziomu jest manga, ale zaryzykuję ;p

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » ndz sty 10, 2010 3:25 pm

W sklepie internetowym http://yatta.pl/ można już składać zamówienia na drugi tom mangi "Axis Powers Hetalia", który ukaże się na przełomie marca i kwietnia. Wydawca gwarantuje, iż osoby, które zamówią tomik w przedsprzedaży otrzymają "Hetalię" w pierwszej kolejności. Mangi zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od momentu ukazania się publikacji na polskim rynku.

Prócz tego, wśród osób, które zakupią "Hetalię" w przedsprzedaży zostaną rozlosowane następujące nagrody: oryginalny japoński tomik mangi, 20 figurek z serii Axis Powers Hetalia oraz sto Hetaliowych przypinek.

Manga w przedsprzedaży (łącznie z kosztami wysyłki) kosztuje 39,90 zł, zarówno w wersji "wysyłka kurierem UPS", jak i "wysyłka paczką priorytetową". Mangę będzie też można odebrać osobiście w siedzibie redakcji.


Więcej informacji na stronie: http://yatta.pl

Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » sob cze 19, 2010 5:20 pm

Ach Hetalia.. Posiadam pierwszy tomik i ogólnie rzecz biorąc manga jest fajna ^^ A ostatnio w końcu został wydany drugi tom! Radujmy się! Muszę nazbierać trochę kasy żeby go kupić XD

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz mar 24, 2013 6:15 pm

Kiedyś chciałam kupić Hetalie,ale odrzucił mnie żółty papier :( Teraz mam dużo mang do kupienia,ale jeśli nowsze wydania mają biały papier to mogłabym kupić.Brakuje mi komedii. :(

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz mar 24, 2013 6:25 pm

Ame pisze:Kiedyś chciałam kupić Hetalie,ale odrzucił mnie żółty papier :(
Jeśli to jedyny powód to... źle zrobiłaś.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz mar 24, 2013 6:34 pm

To nie był jedyny powód nie było pierwszych tomów Hetali :mrgreen: .Wszędzie mówili,że dopiero w wrześniu będą dodruki.Słyszałam,że te nowsze wydania są na białym i pytam się czy to prawda?

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz mar 24, 2013 6:38 pm

Ame pisze:Słyszałam,że te nowsze wydania są na białym i pytam się czy to prawda?
Jest trochę bielszy, ale nie tak biały, jak w innych wydaniach. To naprawdę nie psuje odbioru przy czytaniu ;) Dla mnie bardziej problematyczna jest obwoluta najnowszego tomu, która nie jest tak sztywna, jak pozostałe.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz mar 24, 2013 6:52 pm

Kiedyś chciałam kupić hetalie ale nie dawno obejrzałam wydanie w matrasie akurat mieli 4 tomy i ten papier naprawdę odrzuca,poza tym do hetalii nigdy mnie nie ciągnęło :P
Obrazek

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » ndz mar 24, 2013 7:01 pm

Mnie nie papier, ale całokształt totalnie odrzuca. Rysunki, fabuła... nic dla mnie.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz mar 24, 2013 7:08 pm

Wydania Egmont, to dopiero miały żółty papier... nie przesadzajcie.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » ndz mar 24, 2013 8:11 pm

dejikos pisze:Wydania Egmont, to dopiero miały żółty papier... nie przesadzajcie.
Mam Ranmę ;) Mam nadzieję, że z wiekiem do brązu nie dojdzie ;p

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn mar 25, 2013 5:49 pm

dejikos pisze:To naprawdę nie psuje odbioru przy czytaniu ;)
To prawda,ale wtedy byłam młodsza :D Czytałam niedawno alchemika 20 i dziwnie się czułam :? Za bardzo się przyzwyczaiłam do białego papieru.Czyli w Hetali jest taki sam papier co w fma?

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn mar 25, 2013 5:52 pm

Niee, zupełnie inny, dużo lepszy i wygodniejszy. No i przede wszystkim grubszy, więc strony tak jak w tym nieszczęsnym FMA nie prześwitują.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn mar 25, 2013 5:59 pm

Marei pisze:Niee, zupełnie inny, dużo lepszy i wygodniejszy. No i przede wszystkim grubszy, więc strony tak jak w tym nieszczęsnym FMA nie prześwitują.
W takim razie kupię.Dziękuje za odp.

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » wt mar 26, 2013 2:47 pm

W "Hetalii" zastosowany jest papier adekwatny do papieru w oryginalnym, japońskim wydaniu. Co ciekawe, jest on 2,5 raza droższy od białego.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt mar 26, 2013 4:43 pm

Naq pisze:W "Hetalii" zastosowany jest papier adekwatny do papieru w oryginalnym, japońskim wydaniu. Co ciekawe, jest on 2,5 raza droższy od białego.
A ile razy droższy od obecnego białego jest biały użyty przy Innocencie? ;) Bo mam nieodparte wrażenie, że ten z Innocenta jest znacznie lepszy.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt mar 29, 2013 10:40 am


Sayonarka
Status: Offline

Post autor: Sayonarka » pt mar 29, 2013 5:10 pm

A ja mam dopiero dwa tomy....... Za co ja to dokupię.....

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz maja 19, 2013 1:15 pm

Byłam wczoraj w empliku i była jeszcze hetalia 5.Papier rzeczywiście jest lepszy od tego co był w FMA.Chociaż najbardziej w wydaniu spodobał się mi duży format.Tak powinny być wydawane wszystkie mangi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości